0 oy
489 göst.
Aile kategorisinde tarafından
https://www.instagram.com/tv/CPeMMxlliPs/?utm_medium=copy_link

Dınlemenızı tavsıye ederm arkadaslar. gunumuz evlılıklerı kayınvalıdeler gelınlerde boyle olsa keske 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay o kdr duygulndm ki tabii gerçek hayat hikayesi ise helal olsun öyle bir kaynanaya helal olsun öyle bir geline gerçekten burada çok görüyoruz kaynanasını kötüleyen insanları dışarıda çok görüyorum gelinini kötüleyen kaynanaları bunlar ne  yapmış etmişse içlerinde yaşamışlar helal olsun vallahi tam cennetlik olan insanlar Allah aynısını bize de nasip etsin inşallah yaşadıkları zorlukları değil yaşadıkları güzellikleri diyorum amin 
tarafından
Dnlerkn bnde cok duygulandm canm. Inan öyle zoruma gdıyo kı bazı seylr . Burda okudugum onca sey o kadr etkılıyo kı benı anlatamam. Ne bız gelinliğimizı yapabılıyoruz ne kaynanalar kayınvalıdelogını. Gercekden boyle allah ıcın seven sayan bı buyugumuz olsa basımızda bızlere yol gosterselerde bızde boyle hayırlı evlat gelın olabılsek keske
-Reklam-
0 oy
(644 puan) tarafından
Keşke benim kaynanam da öyle olsa bende bebek gibi bakarım ona
tarafından
Buyukler buyuklugunu yapamıyo snra bızden küçüklük  beklıyolar . Eskının ınsanı oyle agır oyle guzel dusuncelıymıskı en azndan buyukluk yapıp yol  yordam gosterıyolarmıs . Smdıkılerde yol gosterıyo evet ama bosamanın yolunu gosterıyo ne yazıkkı
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Muthisti cok etkiledi beni
tarafından
Benıde baya etkıledı bıde sızler dınleyın dedım attım canm
(6,053 puan) tarafından
Iyi yapmisin canim ☺
0 oy
tarafından
Bende kaçarak ewlendm de çok dugulandm şimdi böyle Kaynanalar nerde
tarafından
Ah ah canm keske büyüklük yosalar bzlere ama nrdee bzmkılerde ogullarını kıskanıp yuvamızı yıkmaya calısıyolar
tarafından
Aynen vala cnm Allah kimseyi kötü ye dusurmesn rabbim iyilerle karsilastrsn cümlemizi
tarafından
Amin canm ınsallah
tarafından
Amin cnmm
0 oy
(106 puan) tarafından
Bende kaçarak evlendim duygulandım bian
tarafından
Bnde cok duygulndm bıde szler dınleyn ıstedım canm

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 611 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 758 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,871 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 734 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 725 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...