0 oy
486 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
En fazla ne kadar para olması lazım .. sıfırdan başlanacak halisi perdesi dolabı vs 

Yatak odası takımı hariç sizlerin ne kadar tuttu satılık değil kiralık 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canım bişey deyim mi hersey zamanla oluyor ben ayrı ewe çıktığımda Bi kuru halım bile yoktu borcla önce yatak odası aldım 12 bine çamaşır makinası buzdolabı elektrikli süpürge VS. Aldım 10 binde bunlar tuttu 2500 tüllerim tuttu 4 ay koltuksuz oturdum bunların borcunu bitirdim 13 bine de koltuk takımı aldım halılar ne kadar dı hatırlamıyorum mutfak eşyam hele hiç yoktu annemin kullanmadığı tenceresini kaşığını tabağını kullandım yeri geldi ama şimdi çok şükür herşeyimm oldu hiç korkma Rabbim o kadar güzel sebebini veriyor ki daha benim ewimde kayınvalidey le kayınpederin tek bir çöpü bile yok olmadığı gibi bizden beklerler ben ewi ayırdım ben ne aldımsa ewime şimdi benim ewimdelilerin aynısından kendi ewine almaya başladı yatağıma kadar aynısından aldı 
-Reklam-
0 oy
(119,342 puan) tarafından
baci benimki euro olarak odendi tl cevirince ucuk bisi cikiyo ama turkiyede hesai dugun paketleri falan vae luks olsun istemem dersen beyaz esya hali perde mobilya tabak canak en az 15 20 bin tutar gibi
(1,897 puan) tarafından
Ev içine mi gittin yurt dışında sevdoş
tarafından
Yosi canm brnde 2016 da ider mobilyadan koltuk takimlarimi aldm yatak odadi halilar.perd3ler beko dan beyaz esyalar 16.000 tl tuttu . Şuan beyaz esyalar bu fiyatta valla allah evlenenlerinde ev ayiranlarinda yardmcisi olsn insallah
tarafından
Sevda zaten öyle aman aman şeyler almayı düşünmüyorum belli başlı lazım olacak şeyleri alacağım onlarida uygun fiyatli paket halinde.olanlardan almayi düşünüyorum şimdilik beni 3 5 sene idare etsin yeter yatak odam var zaten
(119,342 puan) tarafından
Allah yarrim eder  ceren sen basla gerisi gelir ins
tarafından
Gelir gelir inşallah ❤️
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Valla 2 sene önce beyaz eşyam dahil 50 bin tuttu ama şuan çok pahali herşey.

Yatak odası

2 adet oturma grubu 

Yemek odası (masa,vitrin,konsol,tv ünitesi )

Bulaşık mak,camasir mak,ankastre set,buz dolabı,tv

Her odaya hali,perde...

Ha bide mutfsk masası.

Kız daha küçük ev aletleri de var onlarla beraber bu para.
tarafından
Benim yatak odam var zaten onu almayacagim diğer esylarida paket halinde uygun fiyatlı almayı dusunuyorum
Teşekkür ederim ❤️
(1,019 puan) tarafından
Evet düğün paketi alabirsin uygun olur.  Hadi hayırlı olsun şimdiden.❤
0 oy
tarafından
Kuzum zaten beyaz eşyalar uçmuş durumda. Kira ile beraber 20 yi geçer kesinlikle.
tarafından
Yatak odam var beyaz esyalarida paket halinde düşünüyorum uygun fiyatlı oluyorlar bakalim artık
Teşekkür ederim ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Vslla canm kaynim evlencek eşyalari lüx almamasjna ragmen bile a dan z ye herseyi 120 bin tutmus bi koltk takimi olmuş 20.000 tl allah yardmcin olsn
tarafından
Amannnn oda çok tutmuş ya ben paket halinde almayı düşünüyorum yatak odası hariç uygun fiyatlı seyler işte
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben 2019 da evlendim eşyam beyaz esya dahil 40 bin tuttu ama nen gezmedim hepsini tek mağazadan aldım

Halılarım 1500

Perdelerim de 1500 tuttu 
tarafından
Ben paket halinde almak istiyorum daha uygun olur herhalde
(2,565 puan) tarafından
Evet cnm oyle uygun oluyo
0 oy
tarafından
15-20 milyarı bulur baştan herşey alınacağı için 
tarafından
Ay okadar tutacaksa razıyım vallahi :)
tarafından
Bütçeye uygun seçersen kaliteli ve uygun o kadar tutar
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben ilk evlendiğimde beyaz eşyamı aldim bulasik makinasi hariç, tek bir karyola ve 2.elden koltuk almistim elektrik supurgemi ütümü masami sonradan aldim tv unitemi 100 liraya küçük almıştım fiyat olarak toplam hatrlamiyorm ama bunu söyleme sebebim tamamen sana bagli azicik aşım kaygisiz basım dersen en onceliklileri liste yapıp al gerisini zmanla alirsin zaten kira olacakmis ama dersen ki tam tekbil esyali istiyorum oni da artil bütçene gore fiyat arastrmasi yapman lazm.
tarafından
Ay yok bende fazla eşya istemiyorum yeter ki kendi düzenim olsun artık bulasik makinsesi vs şart bile değil uygun fiyatlı seyler bakıyorum beni 3 5 sene idare etsin ondan sonra güzel olur inşallah herşey
0 oy
(278 puan) tarafından
Ben kiralık eve hiç sıfırdan girmem hep kırıldı çizildi iki koltuk aldırdım öyle ahım şahım evim yok eşya da 1,2, seneye kadar ins borçları toparlarsak eve yazilmayi yada almayi düşünüyorum senin de öyle bı fikrin varsa alma yeni evine al herseyi alırsan da öyle pahalı yada çok malzeme alma
tarafından
Yok zaten bende uygun fiyatlı birseyler bakıyorum 3 5 sene idare etsin yeter beni ondan sonrası Allah büyüktür elbet
tarafından
Arkadaşa katılıyorum yeni evlendigim halde o kadar pişman oldum ki sıfır çeyiz aldığıma sadece bir kere taşınmaya hepsi mahfoldu bundan sonra kendi evim olana kadar çöp bile almam simdili aklım olsa ikinci el alırdım ya da en uygunundan
(278 puan) tarafından
Aynen vala benim dolap kapakları civiyle tutturuyoruz bı daha gocersek atmak zorunda kalacağız o güne kadar ins her şey yolunda giderse ev alır çıkarım iyi kötü olsun ama benim ev olsun ben villa ederim onu her sene bibyeri yaptırırım
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Taşınıyor musun kız
tarafından
Yok daha hemen değil ama aklımızda ama inşallah kısa zamanda çıkacağız ❤️
(2,126 puan) tarafından
Amin insAllah kız
(2,126 puan) tarafından
Darısı bizlere kaynanayla oturmak zulum
tarafından
Amin amin inşallah isteyen herkese nasip etsin rabbim inşallah kendi evimden postlar açarim ❣️
(2,126 puan) tarafından
İns canm
0 oy
(11,076 puan) tarafından
2 el temiz ama yepyeni nerdeyse eşyalarla 15 bine evi dizdik biz 3 sene önce. Şu an perde hali ıvır zıvır 5 gitse taşınma masrafları falan 5 gitse ortalama 40 bini bulur bence yeni eve çıkmak 
tarafından
40 mi yemin ediyorum onada şükür inşallah okadar tutarda cikarim
(11,076 puan) tarafından
Lükse kaçmazsan hatta benim gibi temiz ikinci el bulursan hallolur canım
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Kasım ayında evimi ayırdım sıfırdan dizdim öyle çok lükse pahalıya kaçmadım ama uygun güzel mobilyalar aldım ve bak sana tek tek yazayim 

Koltuk tk: 5100tl

TV ünitesi:400 (trendyoldan aldım dışarda çok pahalı)

Yatak odası 7500

Mutfak masası 550

Perdeler 2300

Halılar 650 TL (kesme hali aldım hepsini)

Mutfak araç gereçleri leğeni kovası çamaşır sepeti hepsini japon pazarından 750 TL 

Tencere takımı bimden 350 

Yemek takımım vardı o dahil değil.

Kira + bir depozito+ elektrik su doğalgaz açtırmak var 

Beyaz eşya 13.500 TL vestelden aldım

Yani 38.000 TL ye patladı bize hala ödüyoruz. 

Tek tek yazmamın sebebi araştırarak al tek bir yerden alma Trendyoldan takıp et nakit ödeme gücünüz varsa yada kredi kartı. Bim kataloglarını takip et. Gönül isterdi Arçelik almak ama çok pahalıydı ama vestelden de memnunum
tarafından
Ay çok uygun valllahi bende çok lüks şeyler istemiyorum paket halinde almayı düşünüyorum uygun fiyatlı o yüzden iyi araştırmam gerekiyor
Çok tesekur ederim ❤️❤️
0 oy
tarafından
Bızde kirada yaşıyoruz ev düzmedik çevreden vs yardım geldi sağolsunlar yatak odası bile hediye eden oldu yardım amaçlı

tarafından
Bize öyle.yardim edecek.kimse.yok :)
tarafından
Canım benımde eşim dostum değildi yardım eden konu komşu duyarlı insanlardı
tarafından
Ne güzel Allah razı olsun onlardan .. rabbim daima iyi insanlar ile karşılastirsin
tarafından
Amin canım cümlemizi inşallah Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın kul sıkışmadan hızır yetişmezmiş ya bızımkı de öyle bişey oldu
0 oy
(360 puan) tarafından
Ben 1 sene olmadı evleneli beyaz eşya zaten 30 bin.tutuyor.. mobilya yatak odası yok diyorsun cocuk odası alırsan falan 20 25 bin tutar perde desen 4000 bin rahat halilaar bütçeye göre var ben 2 hali aldim birde mugfaga küçük 4000 bin verdi avizeler desen 4000 binden aşağı degil hersegin ucuzunu lisans bile en az 30 bin iyi olsun dersen 50 60 bin gider 
tarafından
Vallahhi öyle aman aman lüks şeyler olsun istemiyorum uygun fiyatlı seyler paket halinde almayı düşünüyorum
0 oy
(2,317 puan) tarafından
Simdilik bir oturma odasi icin koltuk alabilirsin bir de mutfağa yatak odasi varmis perdeler metre hesabi tüm evin normal bir evde 4 bin lira felan en iyileri koltuk takimi 6  7 8 normal olanlar mutfağa bir masa alsan bin iki bin halilar 200 den basliyor 400 600 ebatina gore degisiyor beyaz esyalarinin dijital olmasin normal olsun benimkiler oyle kullaniyorum da sorun olmuyor 15 binden baslar bazi kiralik evlerde olabiliyor ocak fırın 1 tencere takimi 1 caydanlik birde yemek takımı idare eder minik cekirdek ailesiniz zaten daha sonra da allah çok versin diyeceksin zamanla olur kuzum
tarafından
Bazı şeyler olmasada olur mesela bulaşık makinesi vs falan eksik olsada olur belli başlı lazım olacaklar i alsam yeterli benim için canım yeter ki kendi düzenim olsun
(2,317 puan) tarafından
Ne oldu kuzum bir sorun mu var
tarafından
Yok bir sorunda olmuyor aynı evin içinde ya rahat edemiyorsun giyemiyorsun yiyemiyorsun herşeye laf karışan çok o yüzden Allah izin verirse ayrılacağız buradan en kısa sürede
0 oy
tarafından
Canım iki sene önce modelife dan aldık çeyiz seti diye geçiyor içinde yemek odası takımı yatak odası ve salon takımı 11 bine aldık ve çok güzel istersen atabilirim sana çamaşır ve buz dolabını toplam 7 bine aldık ocağı doğal gaz uyumlu 300 tlye aldım şubat ayında bimden fırın bilendir elektrikli.supurge ütü bunları trendyoldan aldım 3000 TL ye. Araştırarak alırsan 20000 e çok rahat duzersin
tarafından
Evet Modalife biliyorum oradan almak aklımda zaten ablam almıştı oradan biliyorum tesekur ederim ❤️❤️
tarafından
Ben iki senedir modelife kullanıyorum işte ne fiyatı uygun diye uyduruk gözüküyor ne de hemen eskime gibi bir problemle karşılaşmadım. Düğün paketlerinde yatak odası da var ama mağazaya gittiğinizde ayarlama yapabiliyorlar. İnşallah kendinizi çok sıkıştırmadan alabilirsiniz bir şeyler.  Önceden kullandığın eşyaların bir kısmını da götürüp zamanla da değişim yapabilirsiniz. Allah yardımcınız olsun canım ❤❤
tarafından
Yatak odası almayacagim zaten ... solan takimlari var biraz göz gezdirdim de çok uygun ve güzeller amin Allah razı olsun ❣️❣️
tarafından
Allah senden de razı olsun❤❤❤
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bizim burda bit pazarı var paket var hersey icinde 9 bin 
tarafından
Bende paket halinde almak istiyorum daha uygun oluyor
(5,272 puan) tarafından
Aynen daha hesapli olur.ben gecen sene bit pazarindan yatak odasi takimi aldm 4 bin
0 oy
(195 puan) tarafından
En az 100.000 tl tutar gibi
tarafından
Offf birde en az ahhah kız ben ozaman oturayım yerimde .. ben öyle aman aman şeyler istemiyorum ki uygun fiyatlı paket halinde almayı düşünüyorum
0 oy
(734 puan) tarafından
Marka almazsan daha uygun olur.Hangi sehirdesin bilmiyorum ama spotçular oluyor ürünler sıfır ama yerli üretim markası yok uygun veriyorlar markaya göre yarı yarıya geliyor
tarafından
Marka vs umrumda değil uygun fiyatlı idarelik şeyler bakiyorum
Tesekur ederim ❤️
(734 puan) tarafından
Rica ederim ben İstanbuldayim biz yeni evlendigimizde evi ordan dizdik
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Beyaz eşya halılar perdeler mobilya mutfak eşyası 20 bini rahat geçer herşey çok pahalı uçmuş gidiyo ayiriyomusun  canım evini 

7 yıl önce  kaba eşya olarak alındı  onlar sadece 28 bin tuttu mutfak eşyası daha yok içinde 
tarafından
Şuan değil ama hazırlık yapacağız işte bende iyice araştırayım dedim :) uygun fiyatlı idarelik şeyler atıyorum 50 bin lira.diye düşünüyorum kafamda

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 2,078 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 3,814 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 254 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde bglm_ftma (5,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 567 göst.