0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Eltim 30 ben 23 yaşindayim o 10 yllk ben 2 yillik evliyim benim 1 tane oglum onuda kizi var

İlk başlarda kaynanam bana eltine yaklaşma o fesat birisi demişti

Sonra baktim kaynanamda eltime iyi davraniyor bende yaklaşmaya başladim

Eltim bana herkesi kötülemeye başladi gorumcelerimi kaynanami vs

Sırlarını anlatti

Bende cahilim ya ne dese inandim  iyi biri sandim guvendim

Ama zamanla anladim nasil ucuz birisi oldugunu bana kötüledigi görümcemle yan yana gelince bana yüz vermedi hic onla resm falan cekindiler herkese iki yuzlu davrandigini anladim

Bnde böyle olamam brinin arkasindan konuşmayi sevmem konustugum kişininde yuzune gulemem ama eltim hem konusur hemde guler yuzune

Eşime sürekli laf atma peşinde dün dugune gittik bizim arabamz yok onlar alyo bizi giderken eşim işe yetşcekti abi beni birakirmisin yari yOla kadar dedi

Eltim hemen atladi koşarak git abi anca gidersin dedi

Sonra yemek dagtyodu garsonlar esim ise gdecegi icin rica etti bana getirirmisiniz işe yetşcem dedi

Getrdi garsonlar eltim hemen senin özelligin ne demeye basladi

Bende özelligi işe gitmek dedim sustu

Yâni böyle daha fazla şeyler

Whatsapa sürekli sözler atar atarli giderli laflar falan ergen gibi

Ben hayatimda bu kadar iki yuzlu insan gormedim

Muhattap olmak istemiyorum çamur gibi sıçrıyo çunku surekli

Benim denize olan sevgimi bilir surekli yanimda biz denize gitcez falan diyor bagirarak konuşuyor telefonda bizimde arabamiz yok ya gidemiyoz bana söz vermşti eltim bayramda gideriz diye sonra ne şeytanlik düşündüyse göturmediler bizi

Siz olsaniz nasil davranirdiniz o eltiye karşi araba olmadigndan onlarla gtmek zorundayiz bi işimiz olursa 

Ha tabi ben özel olarak gidemem anneme falaj arabalarini isteyipte sadece ortak gidecegmz yerler olursa gotururler bizi

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla ne arabalarını alırım ne onlarla bı yere gıderım. Ortak gıdecegın yerde varsa gıtme yada otobusle yada yuruyerek gıt. Onlara ne mınnet edecen. Knusulacak bı ınsan degılkı cahıl cahıl ıs yapıyo baksana dedıgıne gore. Ne gelırse boyle cahıllerden fesatlardan gelır 
tarafından
Muhattap olma ama kadında cocuk degıl kı 30 yasnda  essk kadr olmus afedersnde   . Cok fazla samımı olma o zaman ne dıyeym canm
(530 puan) tarafından
Bayramdan bayrama gorusurduk o anlatrdi çok dedikoducu biri
tarafından
Uzak dur o zaman canm o kısıden. Baskası hakkında dedıkodu yapan senn hakknda kım blır neler soyluyo
(530 puan) tarafından
Biliyorum tahminde ediyorum canim allahindan bulsunn ne diyim
tarafından
Allah yardımcın olsn inşallah  canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kısa ve net hepsini hayatımdan çıkarırım 
(530 puan) tarafından
Girusmuyoruz sadecw ortak bi yere gidersek yan yana geliyoz
tarafından
Mesafeni koru
(530 puan) tarafından
Yeni yeni akillandim inanki
0 oy
(546 puan) tarafından
Zaten masrafini karsiliyoruz diyosun.taksiyle git daha iyi.hayatta minnet etmem.
(530 puan) tarafından
Masraf olarak yani park parası benzinlikte durunca bi kac icecek falan
0 oy
(759 puan) tarafından
Ektim yok ama çok sıkı fiki olmam Minnette etmem kimseye
(530 puan) tarafından
Keşke arabamiz olsada bizde minnet etmesek çok borcumuz var
(759 puan) tarafından
Anlıyorum canım seni ama seni kucumsemesine izin verme asla .Görgüsüz iste
(530 puan) tarafından
Takmiyorum kiminn ne oldugunu herkes iyi biliyor
0 oy
tarafından
Acaba eltiletimiz kardeş mı aynı benim eltim
(530 puan) tarafından
Keşke ikisi elti olsaydi birbirlerini yerlerdi
tarafından
Keskeeeee eşimle kaynanam dedi sakin samimi olma bir şey anlatma diye bende niye saçmalayın çok iyi biri dedim sonra dan gördüm ama geç oldu öğrendim
(530 puan) tarafından
Ayni kaynanamda bana dedi bunu ama baktimki kaynanamda samimi eltimle
0 oy
(313 puan) tarafından
Mesafe uzak dur canım benimki de karşımda oturuyor ve aynılar cidden hem iki yüzlülük hemde WhatsApp laf sokma konusunda ben sık gitmeyi bıraktım WhatsApp durumu da sona aldım bakmıyorum ki umrumda olmadığını anlasın cevapta vermem saçma sırf laf için konuşuyorsa umursamaz davrandıkça deliriyor ama bana zarar veremiyor 
(530 puan) tarafından
Aynı aynı kendi kendine konusup susuyor ben yanit vermeyince yanit versem çamur gibi özenir üzerjme
(313 puan) tarafından
Çok çirkin bir insan tipi ya sen seviyeni bozma boş ver onlar samimiyetsiz şekilde yaşasınlar
(530 puan) tarafından
Evt canim tanidikca uzaklaştim ondan midem almadi
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Valla hic muhatap olmam mesafe koyarim arabalarini da istemem taksi dolmus ne varsa onla giderim gidecegim yere yada hic gitmem onun arabasindan sebep laf ettirmem kendime 
0 oy
(690 puan) tarafından
Kaynın nasıl size karşı onu merak ettim 

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 515 göst.
0 oy
16 cevap 253 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 515 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 477 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde BetulOpoz (530 puan) tarafından soruldu

380,878 soru

11,403,343 cevap

34,941 kullanıcı

...