0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (122 puan) tarafından
Tüylenmem çok polistik over var geçen sene beri gidiyorum bitmiş degil adet düzenli dogal yollar hamile kaldım benim gibi olan var mı 

2 Cevaplar

0 oy
(546 puan) tarafından
Tam benim yasadigim ve merak ettigim durum.
(122 puan) tarafından
Sizde demi var ben tekim diyorum bazen kimse benim tüylenmesinyoktur diyorum bazen lazer gidiyorum merak ettim pcos var
(546 puan) tarafından
Evet polikistik maalesef igrenc bir hastalik.yuzumde gobegimde belimde bile tuylenme yapti.kolay kilo aliyosun.kilo aldikca polikistik sikayetlerin cogaliyor.tam bir kisir dongu.
(122 puan) tarafından
Göbeği yapıyorum lazer de bari diyorum yüzüm ve göbek bitsin ona bile razıyım artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende dw cok dogumdan sonra cikwr gitme dediler bende rolon agda ve partikül kullaniyorum komple vucut baya azaldi bitti bile
(1,093 puan) tarafından
Partikül nedir cnm
tarafından
Dediklerin ne oluyor bende şükür öyle bı durum yokda doğumum yaklaştığı için jilet harici çözüm arıyorum
tarafından
Rol-on agdayi kollarimi ve bacaklarimi alirken kullaniyorum canm partikül dedigim ise boncuk agda koltuk alti kas biyik ve ozel bolgede de onu kullaniyorum ben esimden daha beterdim o kadar coktu siyah siyahti simdi yok denecek kadar az hale geldi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihriban ciftci (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Devran.Aras (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
0 oy
9 cevap 173 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...