0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından
Gidenler var mı sonuçtan memnun musunuz buz lazeri duyduğuma göre kimse önermiyor alexander öneriyor herkes birde annem gülüm orda robotx diye bir makinası olan kuaför var 1000 TL istiyor ama 8 seans 2’de kontrol normal mi sizce bu makinayı duyan var mı tavsiyelerinizi bekliyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Tavsiye etmiyorum canım asla yaptırmadım yaptirmamda neden dersen çünkü bu kesin çözüm değil ztn kadınlık hormonu olduğu sürece bu kıllar çıkmaya devam eder ve kıl köklerinin yakılması demek gözeneklerin hava almaması demek ve vücudun bütün dengesini bozar bu durum. Ztn anlamıyorum da seansa gitmeden önce jilet vur sonra yakıyorlar kökleri ne anladım ben o işten kıllar gucleniyormu zayıflıyor mu jilet kalinlastirir yani kılları ve çoğaltır zıt şeyler birbirine. Geçici rahatlık ama tavsiye etmem 
(2,479 puan) tarafından
Jilete her yer vur demiyor canım bilmiyorum vallahi her ay ağdayla uğraş zor oluyor
(2,330 puan) tarafından
Hangi bölgeye yaptiriyorsan lazer oralara vuruyorsun canım jileti.agda yapmayı bilsem yapicam ama bende agdayi beceremiyorum hiç yapmadim epilasyona devam yeni makina aldim bakalım daha denemedim  yapacak birşey yok gidipte millete açamam oranı burami haram yani kadinbkadinada olsa haram bölgeler
(2,479 puan) tarafından
Traş makinasına uzunsa vuruyorlar benim bildiğim jilet vurma diyorlar geçen kuaförden duydum jilet muabbetini birde senden
(2,330 puan) tarafından
Hangi arkadaşım gittiyse gitmeden önce jilet yapıyorlar canım lazer kıl köklerini gorecekmis yani o yüzden kökten almak yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annem teyzem yaptırdı ikisi de çok memnun. Bende doğum yapayım sonra gideceğim 
(2,479 puan) tarafından
Hangi makinaydı ama önemlisi o

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 147 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 282 göst.