0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (1,983 puan) tarafından
Kaynanam kocamin akrabalari biktirdilar beni hamileym laflarndan dolayi bebegimi kaybedecktim evim ayri ama yaptiklarini dusundukce sinir krizi geciriyorum aglama krizleri geciriyorum nasil atlatabilirm esim destekcim kimseye laf dedirtmiyor ama bunaldim dediklerinden hastaneye esimin arkadaslari ile gideriz laf soz cikarrlar o kisiler ile yakistrma yaparlar 

7 Cevaplar

0 oy
(10,978 puan) tarafından
Senin esin en azından destekci bacım benimki birde akrabalarını koruyor. Allah yardımcın olsun 
(1,983 puan) tarafından
O daha kotuymus Allah yardimcimiz olsun ama inan hamileyim sigarayi birkmistim depresyon ilaclarina basliyck duruma gldm surekli evde bikmis sekldeym gulemiyorum agliyamiyorum kendi aileme anlatamiyorum hemen bosan gel modundalar
(10,978 puan) tarafından
Benimki lerde bosanma cek diyor
(1,983 puan) tarafından
Ciddimisiniz hala varmi boyle aile ya ben kizimin tek damla goz yasina dunyayi yakrm
(10,978 puan) tarafından
Var işte benimkiler.
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bence başkalarının ne dediğini umursama. Hele eşin arkandaysa aslaaaaa umursama.  Kendine niye eziyet ediyosun onlar kimki senden daha mi degerli böyle düşün. Sen orda ağlayıp dururken onlar sana gülüyo.
(1,983 puan) tarafından
Birde esime mesaj atmislar bebek olurse bizden degl zaten olum raporu denilen bisey var niye oldugu yazar kendi numara yapior falan yazmislar
0 oy
tarafından
En büyük destekcin esinken neden kendine stres yapıyorsun s.et takma kafaya 

Birde şöyle düşün ya eşin destekci olmasaydi
(1,983 puan) tarafından
Evet birde orasi var ama gercekten cok zordayim bunaldim iyice aklima geldikce deliriorm
tarafından
Valla sknti yaşadığım zamanlar eşim hep destekciydi hiç umursamiyordum aksine kriz geciriyorlardi
(1,983 puan) tarafından
Aynen oyle oluyor gerci esimin arkadaslari ile bile yakistirma yapiorlr evime giren cikana karisioylr
0 oy
tarafından
Eşin arkanda bak şanslısın takma onları eşin yanindayken arkadaşlariyla hastaneye gidiyorsan sıkıntı yok zaten ama eşin yoksa laf söz olmasi normal çünkü burası Türkiye 
(1,983 puan) tarafından
Esimle beraber gidiyoruz esim yalnz birakmaz ki zaten esimin arkadaslari ile de en az 10 yillik arkadasiz esimden oncede taniyordhm hepsini
tarafından
O zaman salla gitsin diğerlerini üzme kendini
(1,983 puan) tarafından
Haklisin da elimde dglki bir arkadasmz var esimle onunla gideriz hani onlar onde ben arkada olurjm yeriz iceriz mangala gideriz sevdigi kizi aliriz nerden bu laflari cikariorlar bilmiorm zaten surekli herseyimizde yanimizdalardi ben iikinci cocugumj kaybettm mezara kadar yalnz birkmadialr ucuncu cocugumda dusuk yaparken esimle hastane bahcesinde beklediler kendi gelemesede arabasini verdi kendi kaza yapti esimle bir hafta pansuman icin goturduk geldik yedigimiz ictigimiz hic ayri gitmedj bu zamana kadar oyle diyeym gerke kendi gerek sevdigi kiz sevdigi kiz la aralari olsun diye ikisini yemege aldik ama hep laf soz oldu bunalra takiliorm
0 oy
tarafından
Vallahi sen kendine dert arıyorsun eşin senin yanındayken neye kime kafanı takıyorsun i.t ürür kervan yürür sen dilediğin gibi yaşa onlar üzülsün kız bosver 
(1,983 puan) tarafından
Haklisin valla
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Sen onları umursamayıp dediklerini duymazdan gelirsen köpekler havlıyor dersen eşin yanında daha ne istiyosun şükret ve bırak günahını alıp dursunlar ben en son birine tatlı yolladım bu ne demiş bende çok günahımı aldınız allah razı olsun teşekkür niyetine dedim :))) dahada konuşamadılar hamileliğinin tadını çıkar yavrunu düşün şükret dua et bol bol inşirah suresi dinle iyi geliyor
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Eşim benim yanımda ve beni korkuyorsa çatır çatır çatlatırdım onları yaptım da 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 484 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 228 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 890 göst.