0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (2,330 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar size tuzlu sudan sonra eşimin degisiminden bahs edeyim biraz .eşim sınırlı hemen parlayan bir erkekti ama şuan gayet sakin ,tartışmalarının kavgalarının çok olurdu şuan bayadır yok özellikle tuzlu suyu yapmaya başladığım ay hamile kaldım 9ay sonra ve erkek bebeğe binada etkisi var,sonra eşim biraz cimri değil ama istediğim parayı veriri ama çok harcama ne çabuk bitirdin naptinhesap sorardı şimdi o yok ve çok bonkörlesti bende bundan faydalanıyorum tabi;)) biz 9yillik evliyiz kendi başımıza bı tatilimiz olmamıştı bı geçen sene denize gittik ilk defa ve bu hafta sonu termel otelden 1gece2 gün yer ayirttirmis oraya gideceğiz .bu ay bana para harcadı baya epilasyon aleti ,çarşafim eskidi onu yeniledik fln derken bide tatil açılacak baya ama düşünmüyorum fazla sonuçta ben istemedim o ayarladı;)) annemlere borcumuz vardı 20milyar onu ödedik yeni  altın olarak ,altın düşük şuan öncesine göre  diyorum yap sende doğumda takarsın ne yapacaksan diyorum yok altına tahammülü yok asla istemiyor ben ölü yatırım yaomam diyor başka bişey işte diyor  istediğin olsun işine yarasın diyor kolunda ne işe yaricak o diyor hakkında yine ana seviuorum bende her kadın gibi dedim bende o zmn bana mutfak şefi al hamur yoğurma makinası ben artık uoguramam vaktim olmaz ekmek yapmaya die tmm dedi hiç itiraz etmeden bu arada 6yildir kendim yapıyorum ekmeğimi ama 3coxuk olunca yapamam artık zorlaniyorum şimdi bile . Sözüm o ki sizlerde takip edin Esra ezmeciyi ve tuzlu su bide kitaplar uygulandimi adamlar süt dökmüş kediye dönecekler;))
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

+2 oy
(2,729 puan) tarafından
Bir şey soracağım neden eşini bu şekilde kullanıyorsun ? O senin hayat arkadaşın yol arkadaşın değil mi bundan faydalanıyorum demişsin resmen eşini kullanıyorsun.. şahsen benim eşim çalıştığı için onu çok düşünüyorum ve 1 yıllık evliyim evimde hala eşyam yok yeni birkaç hafta önce yatak odası alabildik Ben her şekilde ona destek oluyorum onun cebini de düşünüyorum Bir şey almak istesek birlikte karar veriyoruz onu asla bu şekilde kullanmam çünkü o benim hayat arkadaşım yol arkadaşım bir kere böyle bir şey yaparsam benim para avcısı bir kadından farkım ne olur ki ?
(2,330 puan) tarafından
Durumu olmadığına değil çünkü canım kullaniuorum demedim hem nie o şekilde anlıyorsun zmninda çok üzdü beni bizde birşeyler yaşadık o yüzden fazla düşünmüyorum artık onu o yüzden dedim herkez zor zamnlardan geçer imtihan dünyasındayız tabiki çok şükür rahatladık  ben yaşadıklarımı anlatsam burda nasıl sabrettin dersiniz bana   herşeyin bı bedeli var o yüzden erkeğin üstüne fazla düşmem sen ne kadr uzak durusan eşin san o kdr düşkün oluyor. Ben faydasını gördüm bir çok kişi yazıyor eşinin degistigini herkezin kullanmış oluyor hayır yanlış dusunuuorsunuz
(2,729 puan) tarafından
Yaşamışındir doğru.. ama bu şekilde de intikam alır gibi oluyor bilmiyorum bana doğru gelmedi
(2,330 puan) tarafından
Hayır intikam değil canım denge diyelim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bunlarla ugrasacagimiza acip Kur'an okusak namazimizi kilsak belkide bunlara hic ilgi duymayacaz ama manen cok eksigiz cok Allah herkesin yuvasına huzur versin inşallah
(2,330 puan) tarafından
Ben ibadetlerini yapıyorum canım haftada bir yapmanın  uğraşacak neyi varmı .amin inşallah
0 oy
(1,253 puan) tarafından

Ne yaptin kiz cabukkk yazzz:D

(2,330 puan) tarafından
Okudun mu. Takip et .duştan sonra 1litre suya iki çorba kaşığı tuz koyup sağ omuzdan başlayıp çapraz aşağı bedenine dokuyorsun bunu kendin için yapıyorsun tabi öncelikle siz pozitif olunca eslerde degisiyor
(1,253 puan) tarafından
Okudum da ne yaptigini anlamadim ki
Hee anladim cnm simdi yapiyim kiz ondan kolay ne var ki
0 oy
tarafından
Nasıl yaptın tuzlu suyu ve çapa yı anlatır mısın
(2,330 puan) tarafından
Dok gec  canım  azar azar yetir .haftada bir gün sadece
(11,217 puan) tarafından
Hilal. Zaten aramzdaki en buyuk sorun benim gergin, sijirli ve negatif olusum. Eger ben bunlari biraksam zaten aramiz super olurda ben asabin insanim:)
tarafından
1 litre su bütün vucuda nasıl yetecek ki....
(2,330 puan) tarafından
Sadece vücuduna  omuzdan aşağı cnim yeter
(2,330 puan) tarafından
İşte ztn öncelik kendin için yapacaksın ;)) biz düzelince onlarda otamatik düzeliyor heralde

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 915 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hilal&fatih (2,330 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 471 göst.
20 Aralık 2020 Aile kategorisinde Evramm (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 249 göst.
0 oy
14 cevap 638 göst.

382,309 soru