0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

Nasıl yapiyorsnz kızlar malzeme ne kullanırsınız.

Birde kaşar peynir mi başka çeşit mi kullanıyorsunuz içinde bime gidiyorm acil cevap istiyorm teskkyrler :)

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kasar peyniri sucuk sosis mısır salçalı sos kullanıyorum ben zeytin mantar falan kullanmıyorum ama.seviyorsaniz onlarda da koyabilirsin
-Reklam-
0 oy
(27,738 puan) tarafından

Hamuruna un tuz  toz maya 

Bir yemek kaşığı toz şeker yarim çay bardaği sıvı yağ katıyorum

İçerisine istediğim malzemeleri 

Ben kaşar kullanıyorum 

0 oy
(16,509 puan) tarafından

Mayalı hamur yapckasan maya unutma :)

Kaşar koyarım

Sucuk zeytın mısır salam koymuşluğumda vae:) 

0 oy
tarafından
Kasar sucuk salam misir biber zeytin ben genelde bunlari kullaniyorum
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım kaşar peynir sosu için salça domates rendesi sarımsak malzeme süt mısır salam sosis sucuk mantar damates ince dogranmis zeytin 
0 oy
(3,458 puan) tarafından

• Mantar
  • Kaşar peyniri
  • Mısır 
  • Sosis
  • Sucuk 
  • Domates 
  • Salam
  • Zeytin 
  • Biber 
  • Salçalı sos 
0 oy
tarafından
Ben tavada yapiyorum sucuk biber misir zeytin mantar sosuna ugrasmiyorum ketcap kekik birazda sivi yagi karistirp suruyorum sonrada istedigin malzemleri ekleyebilirsin
(3,458 puan) tarafından
Fit kadından pizza tarifi :)
(1,363 puan) tarafından
Tavada hamur iyice pisiyormu? Ben az mayali yani ekmek gibi sevmiyorum ama incecikte yapmiyorum. Firinda 200-230 derecede hemen kizarip cok guzel pisiyor. Ocak o kadar isiyi veritormu hic denemedim?
tarafından
Kuşum ya keske fit olmasam azcik kilo alsam yaa:)

Kuzu mayasiz benim pizza kabartma tozuyla yoguruyorum basit hamuru 2 s bardak yogurt 3yumurta tuz bide hafif sert hamur olacak kadar un ister ince ac ister kalin hamur tavaya ser bezeyi acinca catalla delikler aç sosunu koy kasari az serp sonra malzemeleri kisik ateste ustu kapali altini  kontrol ederek pisir hepsi birden cok guzel pisiyo ustune kasarini servisten 5dakka once koy altini at mikemmel oluyo valla
(1,363 puan) tarafından
Deneyecegim, tesekkur ederim
0 oy
tarafından

Bizim yeme grubuna alalım seni cnm

image

(7,118 puan) tarafından
Ben de hamuru bu tarife uygun yapıyorum hep. Esra Atalar'in tarifi. Yapmak isteyenler memnun kalacaktır.
tarafından
Bizim yemek grubumuz var cnm
0 oy
tarafından
Ben eşim öyle sevdiği için domates sosu sürüp sucuk ve mısır atıyorum üstüne de normal kaşar rendeliyorum
0 oy
(530 puan) tarafından
Hamurunu ince seviyorsan mayalı degil yumurtalı kabartma tozlu yap ben öyle yapıyrm ince ve yumuşak oluyor hamuru
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ben yapıyorum canım normal kaşar peyniri domates sosu sucuk biber domates zeytin mısır bu kadar hamuru da kendim yapıyorum tarifini atarım istersen 
0 oy
(1,022 puan) tarafından

imageannem için yazmistim bunu:D ben her zn bu tarifi yapıyorm güzel oluyor yarim paket yaş maya bu arada. Uzerine de evde be varsa ekleyenilirsin ben sebzeli daha cok seviyorum domates biber haricinde siyah yeşil zeytin sucuk sosis mısır ekleyebilirsin malzemelerin en üstüne de kaşar tabiki olmazsa olmaz..

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ben domatesli salcali bi sos yapiyorum 

Uzerine biber koyuyorum  sucuk sosis ne varsa artik misir zeytin firina atip pisiriyorum pisince ciikarip kasarini koyup tekrar firinliyorum kasar eriyene kadar
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Sucuk biber sosis haşlanmış mısır mantı çok güzel oluyor 
0 oy
(337 puan) tarafından

ketçapla soslatip üzerine sucuk domates biber mısır bide kaşar koyuyorum yani bimden dondurulmuş mısır ve sucuk al kadar yoksa onu diğerleri genelde evde bulunuyor :)

0 oy
tarafından
Ben sosunu domates zeytin yağı kekik sarmısak bunu dene efsane oluyo bir şef var ondan bakıp yapıyorum ben bacım
0 oy
(687 puan) tarafından

Sabah yaptım bn de çok güzel hep hu tarifi yaparım image

0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ben devamli yaparim. Oglum cok sever, ve her zaman stogum vardir. O meshur pizzacilarin etleri cok kotu bari kendim malzemenin en iyiisini en kalitelisini aliyorum icim rahat. Salca kekik ve biraz suyla acip sos yaparim. Kasar peynirini mozerella ile karistiririm. Ustune ne istersen oglum sucuk salam sosis yiyor ben kendime  ilave mantar misir zeytin biber eklerim. Eşiminkine pastirma  eklerim, ve parcalar halinde tulum peyniri koyarim ustune herkes farkli seviyor evde :) Çift kat peynirli yapiyorumm. Yaa mantimi bile kendim açiyorum ben  :) :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 298 göst.
2 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde El1997 (1,934 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 303 göst.
18 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Zelihanur_80 (854 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 136 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (851 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 196 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,780 soru

11,534,265 cevap

35,208 kullanıcı

...