0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından
Plansız bir şeyde hamile kaldım ve bugün bebeğimi sütten kesmeye başladım ama yavrum ağlamakdan helak oldu vicdan azabı çekiyorum resmen biber sürdüm yok gene istedi memeyi  napabilirim gündüz bir şekilde idare ediyoruz ama sorun akşam olunca işte

7 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Kac aylk cnm
(190 puan) tarafından
1 buçuk yaşında cnm
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kac aylik bebegin
(190 puan) tarafından
1 buçuk yaşında cnm o kadar vicdan azabı çekiyorum ki anlatamam ya planlı bir hamilelik değildi
(1,667 puan) tarafından
Benimkide 17 aylik biraktiriyorum cunki sutumde vitamin kalmamis ddi doktor bende biraktiriyorum meme istediginde oyaliyorum gecede karnini doyurup yatiriyorum gece kalkinca kucagimda gezdirip yatiriyorum .emzigi varsa onu kullam
0 oy
tarafından
Kaç yaşında kıyamam ona bnde acı sürdüm tadını aldı 2 gün ağladı merak etme alışır canım ağladığı için üzülme dikkatini dağıt yedir içir doyur uyut çabuk unutur 
(190 puan) tarafından
Bende sürdüm ağzı yandı ama genede istiyor cnm 1 buçuk yaşında
0 oy
tarafından
Canım bende senin gibi hamile kalmıştım ogrendıgım gün kestim bir gün sürdü bal sürdüm üstüne çay serptim iyy böcek fln dedim daha da istemedi sende dene bi komşum söylemişti bana Allah razı olsun ondan 
tarafından
Neden kesmek lazım
tarafından
Bildiğim kadarıyla tadı değişiyor yaramıyor çocuklara hemşirem kes demişti kendimi emzirirken kotu hisederdim o yüzden hemen kestim
0 oy
tarafından

Bi bilgim yok maalesef

0 oy
tarafından
Canim genelde dusuk riski yoksa emzirmeye devam edebilirsin izin veriyor doktorlar, hatta ikinci dogdugunda ikisini birden emzirenler var tandem emzirme diyorlar buna. Ilk bebegin kucukse izin ver emsin emebildigi kadar
(190 puan) tarafından
Çocuk zehirlenir diyorlar korkuyorum o yüzden bir şey olur diye
tarafından
Yok zehirlemez de bazi bebekleri ishal yapabiliyormus onu farkedersin zaten
0 oy
(183 puan) tarafından
Birseylerle oyala ve kesinlikle ek gida sikligi olustur neyi seviyorsa onue koy yesin zamanla istr.rdikce emzirmedimce bisey surmeden gerceklestirebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dmraysegul (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 253 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,457 cevap

34,514 kullanıcı