0 oy
1,056 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından

Selam bacılar biraz uzun olacak ama lütfen okuyun ne yapacağımı bilmiyorum bana Bi akıl verin.

2 senelik evliyim köyde yaşıyorum kocam serbest meslek olduğu için İstanbula Ankaraya çalışmaya gidiyor inşaata. Geçen sene ben doğum yaptıktan sonra çalışmaya gitti. O çalışmadayken gayette güzel konuştuk hiç bana Bi soğukluk göstermedi. Bende gögüs ucum falan yara olmuştu çok zor günler geçirdiğim için onun nasıl davrandığını gözümü açıpta anlayamadım galiba çünkü oğlumda çok zorluklar yaşadım büyütürken. Sonra neyse kızlar Bi şekilde geçti günler ve kocam geldi 3 ay sonra bende tesadüf telefonun da dolanırken Bi kızla konuşmalarını gördüm ama görseniz bu işi halletmiş buluşmaya gitmek saatlerce sesli konuşmak canım lar balımlar. Çalışmada iken sürekli kontörü bitiyordu bende neden bu kadar tez bitiyor diyince işini bahene edip duruyordu Bi şekilde, madem ki kızla konuşmuş hep :'(. Bacılar o kadar zoruma gitti ki kaç gün ağladım ben onun oğlunu büyütürken ne zorlukla o orda neler yapmış. Sonra ben boşanmak istiyorum dedim. Ama Oğluma  dayanamadım o benim herşeyim. Kocamda özür diledi pişmanım daha Allah şahidim yapmam dedi kuranın üzerine el bastı ağladı ayağıma kapandı. Oğlum için durdum kızlar sanmayın ki unuttum aslaa aslaa unutmuycam. U bedenimden ruhum çıkar onun yaptığı çıkmaz. Çok gücüme gitti. Neyse kızlar devam edem kocam yine çalışmada mesela bugün telefon elinde gün boyu yattı çalışmadı. Mesaj atıyım dedim hep geç cevap verdi her seferinde telefon elinde niye yazmadı. Yoksa yine aynısını mı yaşıyorum. Korkuyorum kızlar sizce Bi kere yapan yine yapar mı. Çaresizim :'(

36 Cevaplar

0 oy
(1,253 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben olsam guvenmezdim asla birdaha
(1,253 puan) tarafından
Beni yanlış anlamada seven aldatmaz.
(8 puan) tarafından
Canım zaten severek evlenme değil görücü usulü evlendik onun sevdiği, başka erkekle evlendi
tarafından
Hangi uygulama bacim merak ettm kiz
(1,253 puan) tarafından
Ya kizlar burada anlatamiyorum bunu isteyen ozelden numarasini atsin video seklinde göndereceğim esinizin nereye gittgini gösteren bişey
(1,601 puan) tarafından
Bana da yazar mısın canm uygulama için
-Reklam-
+1 oy
(546 puan) tarafından
Uzmek istemem ama 1 kez yapan yine yapar.bide zorunuza gitmesin ama servest meslek yani is bulursa calisiyo bulamazsa calismiyo falan.hem de insaat gibi zor bir is.yani karnini doyurdu size layigiyla bakti da uckurunu dusunmesi kaldi...
(8 puan) tarafından
Valla doğru söylüyon canım. Çok haklısın zaten hayatımız belli birde uğraştığımıza bak
+1 oy
(2,226 puan) tarafından
tabi ki de güvenme .
(8 puan) tarafından
Güvenemiyorum ama yapmaz ikinciyi diye duruyorum
0 oy
tarafından
Maalesef yine yapar seni üzmek istemem ama
(8 puan) tarafından
Bunu nasıl anlayacağım bilmiyorum
tarafından
Kanıtlarsan boşayacak mısın
(8 puan) tarafından
İkinci olursa yıkılırım. Daha yüzüne bakmam bakamam ki
tarafından
Gülüm o zaman çok üstüne düşmeyeceksin yada anında tekmeyi atacaksın ama önce kanıt
(8 puan) tarafından
Kanıtı birden bulamıyorum işte
0 oy
tarafından
Neden yapmasın? Bu devirde yalan yere yemin etmek çok kolay. Boşan diyemem tabi ki o senin kararın ama net söylüyorum bir kere yapan yine yapar.
(8 puan) tarafından
Güvenemiyorum işte hep aklımda Bi düşünce oluyor
0 oy
tarafından
Valla canım benim kocada yaptı bitti vs. Dedim kızı aradım rezil ettim bayağı bir tartışma çıktı konuşmadım pişman oldu bende bebeğim için affettim şimdi ye kadar çok şükür birşey olmadı olurmu bilmem ama olursa artık asla ama asla affetmem 
(8 puan) tarafından
İkiniciyi inşallah yaşamam yaşarsam artık bu evliliğin sonu olur
tarafından
İnsAllah yasamayiz 2.
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Bu güvensizlik ile yaşanmaz affettiysen eğer unutucaksin geçmişi önüne bakacaksın zordur eminim ama böyle için içini kemirir inan kendini hasta edersin hem ruhen hem bedenen 
(8 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor canım her gün başım ağrıyor
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Aldatmanin hatası olmaz isteyerek yapmış ve gene yapar emin ol onun tadını aldimi bırakmaz 
(8 puan) tarafından
Ağlamak istiyorum
(2,587 puan) tarafından
Kuzum bir insan yanlışlıkla aldatmaz tercihi sen değilsin demekki biz neden aldatamiypruz neden yapamıyoruz dusundunmu erkek için çok kolay aldatmak ellerinin kiri gibi düşünüyor ama kadinlarada kızıyorum ya evli barklı adamlarda ne bulursunuz adamın helali varken sen neden adama haram olursun
(8 puan) tarafından
Tercihi madem ben değildim. Benim başımı en başında niye yaktı peki hiç evlenmeseydi
(2,587 puan) tarafından
Evlilik onun için önemli değil belki evlimisin evliyim bu zihniyette erkek
(8 puan) tarafından
Ağlamaktan gözlerim şişti yaa
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Seni üzmek istemem ama canım telefonuna sürekli bak ama onun görmediği yerde bir defa yapan tekrar yapabilir güvenin sarsılmış zaten
(8 puan) tarafından
Ben beceremem onu
(700 puan) tarafından
Aman yuklemesin sonra daha beter seyler cikar mazallah bu sefer durumlar daha beter olur bazn herseyi bilmemek gerek ben bir ara esimin teline yukledim valla cesaret edip bakamiyordum sonra kaldirdim çünkü bir sey varsa bir konusma bilmek duymak daha beter eder insallah gocan doğru yoldadır etrigi yeminin arkasndadir
(8 puan) tarafından
İnşallah canım
tarafından
Hepinizde bi uygulama diyorsunuz ne uygulaması canlar banada deyiverin ya :))
(700 puan) tarafından
Sal yaa ne uygulamasi bosver takma oralara hzurun varsa az vok geçimine bak uygulama fln huzuru daha da bozr sayet esinin ihaneti varsa Allah' ztn sana bir sekilde gosterir çünkü hic bisey gizli kalmıyor rahat ol seeen
0 oy
(598 puan) tarafından
Şu hayatta babana bile güvenme.
0 oy
(119,114 puan) tarafından
O b.oku bi kere yiyen hep yermis 
(8 puan) tarafından
Allahım oğlumun yüzüne baksın
0 oy
tarafından

Tek takıldığım nokta ben onun oğlunu büyüttüm lafı oldu   şu zihniyetten bir kurtulun  :angry:   taşıyıcı  anne veya bakıcı değilsiniz  o sizin evladınız  :angry:       

(8 puan) tarafından
Evet canım o benim evladım canımdan can. Asla çocuğuma olan sevgimi konuşturtmam. Ben bunları yaparsam sadece çocuğum için. O cümlem o yüzden takılacak Bi kelime değil. Herkes kendi sevgisinden emin olduktan sonra
(1,175 puan) tarafından
Öyle demek istememiş aslında canım kadın üzgün oldugundan hani o annelik görevini yaparken o kadar didinirken babası olacak hıyar evladını düşünmeyip başka şeylerin derdine düşmüş onun zoruna gittiginden öyle döklmüş kelimelere
0 oy
tarafından
Yani yanında olsan bak dicem de uzakta olunca o da olmuyo malesef 
(8 puan) tarafından
Aynen işte sorunda orda çaresiz kaldım
0 oy
(99 puan) tarafından
Yapar lar güvenemezsin can cıkar huy cıkmaz cocugun icin duruyo san mecbur katlanıp susarsın böyle düşünerek kendını bosuna harap edersin günahı ona ha ben kabullenmem dıyosan bosa ma ac işi ciddiye götür belkı silkelenir kıymet ı anlar. Uzakta oldu ıcın bazı şeylere ıhtıyac duyuyor olabılr bunu sen karşılarsan belkı baskasına gerek kalmaz elınde tutmayı dene
(2,587 puan) tarafından
Sevimli zaten görüştüğü var diyorsun onun yaptığını sen yap diyoruz
(8 puan) tarafından
Nasıl yani gııı yine o kızla mı görüşür kiii. Bende başka bulmuştur diyomaa
(8 puan) tarafından
Beynim yandı bacılar ben artık neyi nasıl düşünürüm bilmiyorum
(99 puan) tarafından
Valla kusura bakma geriden geliyorsun. Ortalıkta neler dönüyor ne uygulamalar var evlı bekar dul farketmıyo artık midenın aklının almayacağı seyler oluyo bıraz sılkelen kocnaı elınde tut derim
(8 puan) tarafından
Anam etme bacım. Ben zaten güzel davranıyorum. Ama bunun aklında varsa ne olursa olsun Durmaz kii
0 oy
(700 puan) tarafından
Cnm guven bir kere kirildimi bide alismis gudurmustan beterdir onemli olan seytana uymamak nefsine sahip olmak
(8 puan) tarafından
İnşallah doğru yolu bulur
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Eğer ilki gibi olup hiçnir şey yapmauacaksan öğrenip hayatı kendine zehir etme. Çünkü boşayacak olsaydın o zaman boşardin 
(2,529 puan) tarafından
Kız saçmalama ne diyorsun tövbe yarabbim
(8 puan) tarafından
Olur mu olur valla
(2,529 puan) tarafından
Kocanı aldatmaktan mı bahsediyorsun gerçekten de
(8 puan) tarafından
Şuan asla ama asla düşünmüyorum. Ama ikinci olursa ona aynısını yaşatır sonrada boşanırım. Ajahaj
(2,529 puan) tarafından
Bosver bacım aynı günahı sen yaşama. Bırak Allahindan bulsun çıkar bu fikri aklından
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Oglun için neden durdun? Babası olmayınca sen sokağa mı atacaksın? Büyüdüğü zaman sanıyor musun ki sana aferin anne benim için çektin diyecek?? Bravo canım benim devam et böyle ömür boyu kendini yersin başka kimseye bir şey olmaz 
(8 puan) tarafından
Anne babanın mutlu olup çocuğu büyütmesi ayrı. ayrı olunca büyütmesi ayrı. O çocuğun psikolojisi herşeyden önemli. Belki düzelirse diye şans verdim
(14,017 puan) tarafından
Benim annem babamda ayrı onlar evliyken psikolojim daha bozuktu ayrıldılar kendime geldim. Sen bu guvensizlikle o evlilikte mutlu olacağını saniyorsan yanılıyorsun. İnşallah eşin bu fedakarlığınin karşılığını fazlasıyla verir
(8 puan) tarafından
Kocamı seviyorum oda beni seviyor aslında ama niye böyle yapıyor
(14,017 puan) tarafından
Doyumsuz olduğu için
(8 puan) tarafından
Zoruma gidiyor bacım gıı
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Nedense bana her türlü pisliği yapıp da üstüne kitaba el basan insanlar güven vermiyor... O kitaba inanıyor olup Allah korkusu olsa zaten yapmaz. Ha madem yapıyorsun. Geç delikanlı gibi 3vet bir hata yaptım tekrarı olmaz de efendice konus. Kitabı Niue alet ediyon yalanlarına. Demi ama. 
(8 puan) tarafından
Tabi haklısın aslında
0 oy
(937 puan) tarafından
Bu yemin edip ayaklara kapanmalar bide kendimi öldürürüm demeler çok klasik 
0 oy
tarafından
nasil yapiliyor bilmiyorum ama telefondaki herseyi sana da geliyor msjlae watsapp oyle bir uygulama kullansan daha iyi olur
(8 puan) tarafından
Onu deneyeceğim belkide canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 269 göst.
0 oy
5 cevap 164 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy