0 oy
1,059 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından

Selam bacılar biraz uzun olacak ama lütfen okuyun ne yapacağımı bilmiyorum bana Bi akıl verin.

2 senelik evliyim köyde yaşıyorum kocam serbest meslek olduğu için İstanbula Ankaraya çalışmaya gidiyor inşaata. Geçen sene ben doğum yaptıktan sonra çalışmaya gitti. O çalışmadayken gayette güzel konuştuk hiç bana Bi soğukluk göstermedi. Bende gögüs ucum falan yara olmuştu çok zor günler geçirdiğim için onun nasıl davrandığını gözümü açıpta anlayamadım galiba çünkü oğlumda çok zorluklar yaşadım büyütürken. Sonra neyse kızlar Bi şekilde geçti günler ve kocam geldi 3 ay sonra bende tesadüf telefonun da dolanırken Bi kızla konuşmalarını gördüm ama görseniz bu işi halletmiş buluşmaya gitmek saatlerce sesli konuşmak canım lar balımlar. Çalışmada iken sürekli kontörü bitiyordu bende neden bu kadar tez bitiyor diyince işini bahene edip duruyordu Bi şekilde, madem ki kızla konuşmuş hep :'(. Bacılar o kadar zoruma gitti ki kaç gün ağladım ben onun oğlunu büyütürken ne zorlukla o orda neler yapmış. Sonra ben boşanmak istiyorum dedim. Ama Oğluma  dayanamadım o benim herşeyim. Kocamda özür diledi pişmanım daha Allah şahidim yapmam dedi kuranın üzerine el bastı ağladı ayağıma kapandı. Oğlum için durdum kızlar sanmayın ki unuttum aslaa aslaa unutmuycam. U bedenimden ruhum çıkar onun yaptığı çıkmaz. Çok gücüme gitti. Neyse kızlar devam edem kocam yine çalışmada mesela bugün telefon elinde gün boyu yattı çalışmadı. Mesaj atıyım dedim hep geç cevap verdi her seferinde telefon elinde niye yazmadı. Yoksa yine aynısını mı yaşıyorum. Korkuyorum kızlar sizce Bi kere yapan yine yapar mı. Çaresizim :'(

36 Cevaplar

0 oy
(802 puan) tarafından
İmkanın varsa kocanın yanına yerlesmelisin hatta imkan yaratipta yerlesmelisin başka çarem yok 
(8 puan) tarafından
Aklıma gelmedi ki
(802 puan) tarafından
Bundan sonra aklında olsun, yavas yavaş bunu onun aklına sok bakalım ne diyecek.
(8 puan) tarafından
Tamam abla çok saol
(802 puan) tarafından
Bak yaşın küçük ,onunda yaşı küçük muhtemel gözüde açılmamış.İstanbul da göz açılmaya müsait bı yer.Duam odur ki Rabbim yuvani şen eylesin.Ama söylediklerimi aklından çıkarma.seni yanina almanın çaresine baksın.Sevgiler
(8 puan) tarafından
Allah razı olsun duan için ablam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende öyle bir *** yedim güvendim  dedi yapmayacam etmiyecem dedi ama utanmıyorlar canım yapıyorlar o köpeklerin ipini bırakmamak lazım  malesef
(8 puan) tarafından
Ayrıldın mı sonra
tarafından
Malesef gülüm iki tane kızım var kime bırakıcam kızlarımı hayata devam ama onun ipleri elimde eve geldiği gibi gözüm elinde telinde ki bu ararlar parası yok hiç bir bk yiyemez yapamaz götü onu yemez o parası olunca azıyor malesef allah ta bunu bildiği için ona cabuk cabuk vermiyor çocuklarımın rızkını veriyor yeter
(8 puan) tarafından
Çocuk olunca evlilik birden bitmiyor işte. Boşandaydın diyorlar hemen boşanmak kolay değil ki. Allaha güvendim değişir diye duruyorum
tarafından
Aynen ama ipi elinde olsun ha işte uzakta olması zor bu kanuda  allah yardım etsin kız çocuklu bir şekilde boşanmak kolay değil ya o çocuklar perişan olur kolaymı öyle çocukları annesiz veya babasız büyütmek inişinden birine nefretle bakmasi
(8 puan) tarafından
Tabikide çok zor
0 oy
(3,343 puan) tarafından
Siz yapsanız o affeder miydi?

Çok çok üzgünüm ama bir kere yaptıysa neden 2. 3. Olmasın.

Şüphe insanı kemirip bitirir.

Eşinizle konuşun. Uzaktayken biraz daha hassasiyet göstersin iletişime. Yoksa tükenirsiniz. 
(8 puan) tarafından
Tükendim zaten artık şaştım ne yapacağımı bilmiyorum
(3,343 puan) tarafından
Düşünmemeye çalışın. Kendinizi oyalayın. Yapan kendine yapar açısıyla bakmaya çalışın. Bunun sonu yok çünkü. Başkasının günahı sizi hastalık sahibi edecek. Dua edin.
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Yani ben olsam o kuşkularla yapamazdım aslada güvenmezdim. 
0 oy
(775 puan) tarafından
O konuştuğu kişiyi arayıp ağzına etmedin mi merak ettim

Bi kere yapan yine yapabilir 
(8 puan) tarafından
Ağzımdan geleni saydım. Herşeyi dedim. Sonra kocam görünce numarayı mesajları fln sildi yoksa peşini bırakmazdım
0 oy
tarafından
Bir kere yapan birdaha yapar 
0 oy
(81 puan) tarafından
Selamün aleyküm güzel kardeşim Rabbim yar ve yardımcınız olsun

Ahzap süresinin 52. ayetini devamlı oku suya oku eşin geldiğinde içir

Uzakta olduğu için resmine oku üfle

Rabbim şifa versin inşallah haramdan zinadan uzak tutsun

Arkadaşların dediği gibi eşine çok özel şeyler uygula aklı hep sende kalsın

Bol zikir bol dua ve azim 
0 oy
(81 puan) tarafından

Selamün aleyküm güzel kardeşim Rabbim yar ve yardımcınız olsun

Ahzap süresinin 52. ayetini devamlı oku suya oku eşin geldiğinde içir

Uzakta olduğu için resmine oku üfle

Rabbim şifa versin inşallah haramdan zinadan uzak tutsun

Arkadaşların dediği gibi eşine çok özel şeyler uygula aklı hep sende kalsın

Bol zikir bol dua ve azim

Üzülme geçecek 
0 oy
(535 puan) tarafından
Kadin olmak cok zor su donemde her bi boku yapan erkek kaldiki karisi ne zorluklar cekiyor evlatları icin ama yine evladini dusunup birşeyleri sineye çeken yine kadin ben o kadar pismanimki evlendigime simdiki aklim olsa tovbe. Gidip bi is bulsaydi bi de ev yasa oh mis ne gerek vardi evlenmeye ahh ahh . Hepsi ayni ***
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bir tanidiğim var nelere yemin etmediki aynı değişen bişey yok yemin ettikten sonra tövbe çekiyor bide
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Her insan ikinci bir şansi hak eder ama senin eşin bana pek inandırıcı gelmedi yemin etmeleri falan bikere yapan bence yine yapar
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Gmail hesabibi işte kedi telefonundan gir bağlan canım 
0 oy
(117 puan) tarafından
Bi kere aldatan hep aldatır. 
0 oy
tarafından

Yapan bir daha yapar asla güvenme aslaa ve affetmekle çok büyük bi hata yapmışsın

0 oy
(603 puan) tarafından
Bir kere yapan bin kere de yapar bacım güvenme Allah içine ferahlık versin ama tebdirini al paranı biriktir ne olacağı belli olmaz
0 oy
tarafından
Valla bacılar biz kadınlar ilk tokadın ve ilk aldatmanin hesabını soramiyorsak Ömür boyu karşımıza yine çıkacak ve yine aynı şeyleri yaşicaz herşey ilkte bitiyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 272 göst.
0 oy
5 cevap 164 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 210 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Tuba Y (756 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 155 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu