+2 oy
886 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

image

image

ozellikle kendimle basbasa kaldigimda böyle sunumlar yapmayi seviyorum.Cok naif , hos geliyor  ❤️ Ve  bana cok huzurlu hissettiriyor ❤️ :) aciyorum muzigimi, kendimi ve huzuru dinliyorum. kimler seviyor boyle sunumlari ? :) Yapan varsa resmini atsin bakalim ❤️ ? :) 

30 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

Plak olana bayıldım benimde var gramafonum :))

(3,681 puan) tarafından
Sen ne kadara aldın acaba o masadakini çok hoşuma gitti
tarafından
Hangisi kuzu , orda hoparlor var o mu ?
(3,681 puan) tarafından
Yok canım plak olan
tarafından
Pikap mi ?  kuzu baya oluyo onu alalı o zamanlar 500 civariydi .Simdi ne kadar bilmiyorum ama :)
(3,681 puan) tarafından
Çok hoş ama yaa valla güle güle kullan canım :)) bende 900 almıştım ama şimdi daha pahalıdir 3 sene olcak
-Reklam-
0 oy
(945 puan) tarafından

Kız senin beben yok muu, kıskandım bak gözüm kaldı :D sabahtan beri çocuk peşinde koşan bi yandan misafir haşatım çıktı benim sunum luk bişeyim kalmadı :D:'(

tarafından
Yokk bebegimmmm yooook :D ama olcak yakinda jsjsjsjsjsj O zaman da bu resimler sadece gecmiste tatli birer ani olarak kalacak sjjsjssj : D
(945 puan) tarafından
Haa o zaman tadını çıkar yavrum, bende böyle bayılırdım yapmaya ama artık 5 içinde yemek yiyip sofra kaldırıyorum malesef olmuyo :D
tarafından
Jsjsjsjssj yani tam 2 ay sonra ben :D 2 ay daha keyif zamani .
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Kendimle başbaşa kalınca genelde uyurum
tarafından
Jsjsjsjjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsj
(141 puan) tarafından
harikaa canım cidden dinlen tabi napcan kendine onem vermen cok guzl bisey ama guldum hadi bos vaktimiz olsada uyusak
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kendimle hiç böyle baş başa kalamadım hep bir işim var :D
tarafından
Jsjsjsjjsjsjsjjssj 2 ay sonra cocuk olunca ben  :D
0 oy
(963 puan) tarafından
Bende çok severim ama kendime değil başkasına. 

Yalnız olsam kendime rahat ortam hazırlarım ama böyle şık sunumla uğraşmam. Senin yaptığın çok güzel keşke bende senin gibi olsam ☺️
tarafından
Kuzuuuummm :) Yaparsin aslinda .Ben kendimi mutlu hissetmek icin ya da o an huzurlu hissetmek icin yapiyorum.Kendime deger vermek cok onemli .Oturuyorum sonra cayimi iciyorum , kahvemi iciyorum. Bir yandan muzik kendimi dinliyorum :) ic sesimi , gecmisimi, anilarimi :) Sonra resmini cekiyorum o anin, ortamin .Anisi kalsin diye :) ❤️❤️ tesekkur ederim bu arada .
(963 puan) tarafından
Rica ederim bende kendime zaman ayırmayı severim ayıramazsam mutsuz olurum ama belkide çay kahve sevmediğim içindir böyle güzel sunumlar kendime hazırlamıyom. Ama bakayım deniycem bakalım kendimi nasıl hissedicem ❤️
tarafından
Ac şoyle guzel bir muzik :) en sevdigin odaya ya da balkona cık .Kendini en iyi hissettigin yere gec .Soyle hafif hos bir ortam ayarla.Muzigini dinle , kahveni ic ,rahatla :) ❤️ dene mutlaja
(963 puan) tarafından
Tamam deniycem ☺️
0 oy
tarafından
Ben beceremiyorum yaaaa bana tüyo verrrr
tarafından
Vereyimmm kuzummm ❤️ ayip ettin :)
0 oy
tarafından

bende sürekli yaparım. nedense kendime bi ayrı özenirim:D arkadaşım nasıl yapıyorsun ben doldurup içiyorum der hep. ayy valla ben kendimi severim o yüzden özeniyorum kiz

tarafından
Ayyyyy kuzuuu ben deeee :D bendensin sennn❤️  kendime ozenmiycem de kime ozenicem.Once kendime deger veririm :) Baskalarina da deger veririm de ama ne demisler " her sey once kendini sevmekle baslar :) ❤️❤️
tarafından
aynen öyle canım ♡♡ vallahi  bence kendini sevmeyen başkasını da sevemez zaten. bende özenirim her zaman ama kendime bi ayrı yani. aman diyip eksik etmem.  eşim de diyor bazen kendini ne seviyorsun be:D seni de seviyorum sana da yapıyorum diyorum. ama oda şaşırıyor işte özenince:D
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Vallahi bebekten yemek yemeye vakit bulamıyorum galiba bebeğin yok ama çok güzel kendin için özenmen harika olmuslar
tarafından
Sag ol kuşummm .Aynen yok :D dogacak  ama az kaldi .dogana kadar sefa , sonrasi zaten cefa biliyorsun sjjsjsj ❤️
(1,037 puan) tarafından
Hadi şimdiden hayırlı olsun kuzum  .
tarafından
Sağ ol kuzummmm
0 oy
(859 puan) tarafından
Evinin manzarası ne hoş. Benimki boş hastaneye bakıyo. Cinli perili aksks
tarafından
Jsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjs bu manzara  eski evin :D simdi baska bir yere geldik tayin yuzunden :D manzarami gormek istemezsin sjsjjsjs
(859 puan) tarafından
Niye ne varki kız taş duvar mı
tarafından
Lojmandayiz bebek su an .Her yerde apartman var .Sirnaktayim .Gerisini sen dusun jsjsjs
0 oy
(191 puan) tarafından

image

eAksam çay içerken bu ortamı hazırlayabiliyoruz sadece :
tarafından
Bu da guzel be kuzummm  :) ❤️
0 oy
tarafından
Bende bayılırım ama çocuk doğduğundan beri fırsat bulamıyorum maalesef benim  içinde keyfini çıkarın, =) 
tarafından
Canimmm benimmm ❤️ :) optum cok
0 oy
(4,548 puan) tarafından

Kusura bakma resimlerini çalıyorum :D

tarafından
Calmaaaa bacimsu calmaaa  jsjsjsj
(4,548 puan) tarafından
Ahaaaa sildim :D
0 oy
(12,494 puan) tarafından

Hayatta yapmam :Dtek başıma çay içmekten acizim 

tarafından
Niye kuzummmm? :D icesin gelmiyor mu?
(12,494 puan) tarafından
Kız canım istese bile tek başıma hayatta kalkıp çay demlemem böyle Bi huyum var ;)
tarafından
Bi gun yap boyle bir sey kuzu ❤️ bak nasil iyi gelecek sana :)
0 oy
(141 puan) tarafından
canm beraber yasiyoruz pek fisat olmuyo ki insaallah bi gun kendi evimde olurum nasip sabir yillar surcek belki ama olsn sunumlarin harika afyt bal olsn bacım masaallah❤
tarafından
Oyyy kuzu evinizi ayirinca mutlaka yaparsin :) ❤️ doyasiya tadini cikarirsin merak etme❤️
(141 puan) tarafından
insaallah bebsiim saglikla minigini al kucagina bnm kzim 3 yasinda 2. hamileligim 12+3 uz teyzesi
tarafından
Canim benimmmm insallahh ikimiz de sag salim alalim kucaklarimiza❤️
(141 puan) tarafından
aminn ❤❤❤
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Eline emeğine sağlık senin kadar olmasa da bu da benden ♥️

image

tarafından
Bayildimmmm bayildimmmm .Nasil senin kadar olmasa da yaaa gayet guzelll ❤️❤️❤️ asiri guzel ❤️
 kaktus askiii bende de var :)
(5,721 puan) tarafından
Canım, güzel bakan gözlerini seveyim.. vallah çok seviyorum kaktüs neden bilmiyorum ama insanlardan daha az can yakıyor
tarafından
Evetttt❤️ goruntusu de cok huzur vermiyor mu insana ?
(5,721 puan) tarafından
Bana huzur veriyor kuzum çok seviyorum
0 oy
(561 puan) tarafından
Kendime asla ozenmem anca biri varken döktürüyorum ben. Gece 3 te esim icin poğaça bile yapmisligim var ama kendim gerekirse ac kalirim genede yapmam oylede huyum var nalet
tarafından
Niye ki bebegim ya Arada yap boyle bak cok iyi gelecek goreceksin ❤️ :) rahatladigni hissedeceksin emin ol.
0 oy
(102 puan) tarafından
Kendimle başbaşa kalabilsemmmmm
tarafından
Jsjsjahahshshshshs
0 oy
tarafından
Önümde deniz var koyuyorum bardağa çıkıyor orda içiyorum sunum yapmış kadar oluyor :D 
tarafından
Ohhh superr :)
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ona bile vaktim yok

tarafından
Kiyamamm kuzumm ya
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Vayy Nazım da okurmuş benim kankam. Afiyet bal şeker olsun ❤️❤️❤️
tarafından
Sag ol canim aslimmmmm ❤️❤️❤️ cok severim nazimmm  :)
(13,202 puan) tarafından
Bu günlerinin cidden tadını çıkar şuan kollarım ağrıdan kopuyor eşime verdim Kerem i onda tam gün çalıştı gözünün içine bakıyoruz uyusun da yatalım diye :) haa gece birde de acıkacak gece de mama falan içmiyor tarhana çorbasına kalkacak tekrar uyuyacak derken saat iki oldu mu sana :) neyse şimdiden darlamayayım seni bu arada dün akşam ben fotoğrafımı yatmıştım onu da görmedin sen değil miii? ❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 661 göst.
3 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ceylann (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 359 göst.
9 Ekim 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,917 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 457 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.