0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (1,914 puan) tarafından
Yemeğe diye çıkcaz eşim gitti annesine kardeisne de dedi her zamanki gibi ya vallahi sinir oluyorum off ne zman düzelir bu hep birlikte gitmekten sıkıldım bir de annesine sarılip dolaştı sap gibi kaldım ortada siz olsanız ne tepki verirsiniz bir şey bakıyoruz annesigille gitti ben bir şeyler bakarken anca mağazanın içinde seslendim de geldi 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla ağzına sicarim kusura bakma da . 
-Reklam-
0 oy
(544 puan) tarafından
Daha bugün bunun için kızdım. Bi yere gidicektik çok önemli bi yer değil ama annemde gelicek dedi. Kime sordun da çağırdın dedim zaten sürekli beraberiz sıkıldım haftasonu da ananı görmekten dedim bağırdım çağırdım oh rahatladım. 
0 oy
tarafından

Çocukmu o ya :) 

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Eşin evliliğin ne olduğunu biliyor mu kolay gelsin sana 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ya bu konuda tepkinj koymalisin cunku kendinize ait anilar biriktirmek onemli iki kisilik bir evlilik yaptiginizi ona hatirlatmalisin
0 oy
(530 puan) tarafından
Aileylede çıkılır arada ama her zaman olmaz tabiki insanın bir başbaşa özel anları olmalı eşiyle. Kırıldığını biliyor mu peki?
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Konus canjm esinle
0 oy
(294 puan) tarafından
Eşinle konuş canım. Arada ailen de bize katılsın ama bazen de yalniz gidelim de. Beraber güzel anilarimiz olsun istiyorum, dışarda sadece seninle vakit geçirmek istiyorum dee.  Eminim anlayışla karşılayacaktır.
0 oy
tarafından
Eşim yapsa böyle bir şeyi nasıl tepki verirdim diye düşündüm de bir an , kendi ailem gelince onlarla giderdim herhalde her yere ailem varken yanında durmazdim konuşmazdım dişe diş kana kan hesabı :) 
0 oy
(120 puan) tarafından
Cnm sende aileni cagir. O sana nasıl davranıyorsa sende aynısını yap bı sure sonra o söylenmeye başlayacaktır ozmn lafını soylersin sen yaptığın için yaptım dıe. İstediğin kadar konuş erkek benim ailem der kıymete biner. Üzülen sen olursun sınır olan sen olursun. Ama o annesini mi çağırdı sende çağır anneni kardesini emin ol kısasa kısas yapmadın mi adam umursamıyor. Eşimle biz ilk zmnlar başka sehirdeydik memlekete gelecemizde beni tembihlemisti aileni evliliğimize karıştırmayacaz dıe. Ama iş değişti asıl kendisi yaptı ailesini her b.. a soktu yani çok konuştum çok anlattım bana mısın demedi baktım olmuyor ben sinirlendiğimle kalıyorum haa tmm ozmn dedim bana aileme nasıl davranıyorsa bende aynısını yaptım şimdi toparlandı aklı başına geldi yine arada kacirdimi hemen aynısını yapıyorum duruyor. Napiyim kendi istedi
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Ben olsam onları cagıracaksan ben gelmiyorum derdım o kadar 
0 oy
(704 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin cnm ilk sene çok yaşadm 
(1,914 puan) tarafından
3 yıllık evliyim
(704 puan) tarafından
Bende 4 son 2 senedir geçti bizde
0 oy
(606 puan) tarafından