0 oy
606 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Kizlar ya oglum cok sinit etti beni iatemeden agzimdan kufur cikti esimde geldi bana vurdu bende dedim iatemeden agzimdan cikti ve benim esim sanki duzgun biri o iateyerek ben ve cocuguma kufur ediyo ben istemeyerek bi anda cikti diye bana vurdu ilk defa

15 Cevaplar

0 oy
(6,044 puan) tarafından
Tabiki de haklı degil. Ne kadar haklı olursa olsun sana vurmaya hakkı yok 
(78 puan) tarafından
Ilk defa vurdu ben uzatsaydim dahada vuracakti bana diyo bidaha yaparsan babama seni soylerim
(6,044 puan) tarafından
Eşin hiç normal degil
(78 puan) tarafından
Ewet cnm okadar biktim ki ondan
(182 puan) tarafından
Kucuk cocuk mu sikayet ediyo esin seni babams soylerim die
(78 puan) tarafından
En ufak bisey olsa soyluyo cnm
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tabiki de değil vurmakla da sen de hoş konuşmamışsın atıyorum ayy oğlum deli etme ye yemek der sinirlenirim ters bakar ya da hiiişşş korkacak der susar 
(78 puan) tarafından
Cnm biliuoeum ama oglum cidden duemuuo hersey icin agliuo cok simarik alismis tabikide boyle bisey diyememama cok sinirlednim esimde zaten bana iyo degil oyuzden doldum
0 oy
(48,785 puan) tarafından
siddetin hakki olmaz ki
(78 puan) tarafından
Ewet ve kendiside bana yapmadigini birakmaz cocuguma laf soyler onu sinir derek oper
0 oy
tarafından
Vurmak nedir ya anam misin babam misin ne hakla ne haddine!!!! O kocayi var ya ne ederim ben! Su vurma postlari beni zivanadan cikariyor. Hakli falan degil canim esin, tereddutun dahi olmasin bundan 
tarafından
Valla bunu bir kere yapan yine yapar. Onlemini al silkele adami. Buna hakki yok sirf fiziksel olarak daha guclu diye vuramaz kardesim.
(78 puan) tarafından
Ne yapabilirimki cnm
tarafından
Sakin bi aninda konus, bunu bir kereligine affettigini soyle. Ailen arkandaysa aileni cek arkana seni sahipsiz kimsesiz sanmasin. Gozunu korkut susma olayi buyut rezil olsun senin ailene de kendi ailesine de. Bi sekilde pisman et iste elim kirilsaydi da vurmasaydim noktasina getir. Susup sineye cektikce nasilsa bu kadin susuyor diye iyice sapitiyorlar. Dinsizin hakkindan imansiz gelir bacim, kocani en iyi sen tanirsin, ama ne yap et silkele aklini basina
(78 puan) tarafından
Esim arkadma canim ah ah okadar sey oldukui cnm esimle zaten iyi degiliz
(78 puan) tarafından
Anlatsam bu nasil insan dersin cnm
0 oy
(1,995 puan) tarafından
hiç iyi değil çocukta ondan ne görürse büyünce yapar seni de takmaz dinlemez
(78 puan) tarafından
Eweg kuzum cocugumun yaninda vurdu bana
(1,995 puan) tarafından
terbiyesiz işte ne diyeyim akıl fikir versin Rabbim güçleri bi kadınlara yetio zaten
(78 puan) tarafından
Aynen kuzum bide gecen kiza bakmia imstgramdan diyoku nornal bakmam
(1,995 puan) tarafından
baksın kızlarda onları bekliodu zaten.. boşver
(78 puan) tarafından
Ah canim ah nelr var nelrer
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kendisi etmiyo olsa bi nebze anlarim vurmasi her türlü yanlis da diyorum ya bi nebze... 

Eşin kufur etme derken hakli ama sana vurmasi yanlis.
(78 puan) tarafından
Kemdisi hep kufur ediyo bana ogluma
0 oy
(290 puan) tarafından
Bir tane de sen vursaydin ona diyesim geldi bı an...
(78 puan) tarafından
Benim gucum yetmiuo cnm yapsam iki katini yapiyo cocugumun yaninda
(290 puan) tarafından
Doğrudur tabi Allah'ın dan bulsun
(78 puan) tarafından
Biktom valla ha ya
0 oy
tarafından
cocugun erkek mi ? hani kadin erkege kufredemezi mi anlatmaya calisiyor cocuga kii o varken vurmus, sende karsilik verememissin boyle buyurse ilerde o da kizlara vurmayi kendinde hak gorur esin gibi..
(78 puan) tarafından
Erkek kuzum oglumun yaninda yapti kemdide bize hep kufur eder cocugumada
tarafından
sasirmadim alt yapisi erkek cocuga ve kadina hukmeder.. kendisine belirt kii bir daha cocugun yaninda bir proglem olusturmasin..
(78 puan) tarafından
Cogu kez anlattim cnm
tarafından
anliyor gibi oluyorsa tedaviye falan mi ikna etsen ne bilim insan cocugun onunde olqn eeylere katlanamiyor
(78 puan) tarafından
Kabul etmiyo cnm
0 oy
(326 puan) tarafından
Sen ne demiş olursan ol tabiki kötü küfür etmek ama annesinin ve sinirden hata yapmış olabilirsin kim yapmıyo ki gel gelelim o gerizekalı kocan haddine değil vurmak hele ki bile isteğe aynı şeyi yapıyorken sen kendini koru 
(78 puan) tarafından
Bemi tehtit ediyo baabam derim diye
(326 puan) tarafından
Neyi dicek küfürümü canım sen 10 yaşındamısın bu adamla zaten olmaz ama küfür ettin diye baban ne yapcak sana onu anlamadım
(78 puan) tarafından
Babasida kizcak bana hatta aileme der bizi bosadlar
(326 puan) tarafından
Boşanmak istemiyormusun nereye kadar gidicek böyle kendine yazık ediyorsun
0 oy
(308 puan) tarafından
2 nizde o kadar haksızsınız ki sormana gerek yok bence 
0 oy
tarafından
O sana seni babama söylerim derse sende de seni babama söylerim diye hem senin eş.şek hergün kufrediyirmus babası kulağını mi çekecek senin anlamadım 
0 oy
(3,444 puan) tarafından
Ne haklısı ya. Anam babam elin adamı dövsün küfretsin diye mi doğurdu

Ama yorumların hepsini okudum. Siz sineye çekeceksiniz ve iyi günleriniz olacak. Rabbim yardım etsin ne diyeyim. 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Haklı değil insanlık hali ağzından çıkmış o bile isteye ediyor sonuçta saygısızlık bu ya eli alışmasın tavrını koy 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Kimse kimseye vuramaz 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Tabi ki de haksız. Kendisi size küfür ede ede sizin de dilinize küfürü dolamayı başarmış. Sen zaten hatanı biliyorsun. Ona benzememeye çalış canım. Belli ki onun küfürleri seni de etkilemeye başlamış. Bir daha o küfür ettiğinde sende sert tepki ver. Küfürü evden uzaklaştırmaya çalışın canım. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 529 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Myangell (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 421 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evramm (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 185 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Emirserap (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 778 göst.