0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar şubat ayından beri bebek istiyoruz ama olmadı, nisan ve haziran ayında ovuslasyon testi kullandım ondada tutmadı, doktora gittim bir sorun çıkmadı pcoslu olma ihtimalim var tahlillere göre, daha sonra eşim bende doktora gitmek istiyorum dedi ve bugün gittik, sperm sayısı az çıktı ve hareketlilik oranlarıda düşük çıktı, doktorumuz vitamin önerisinde bulundu ve bizde bir vitamin aldık, sizdede böyle sorunu olup ekstra çözüm deneyen ve işe yarayanlar çözüm önerir mi ?

İşaretlediği vitaminlerden birisini almamızı istedi bizde eczanede birini bulduk ve onu aldık.

image

image

image

7 Cevaplar

0 oy
(7,793 puan) tarafından
Aktara git canım onlar bir karışım hazırlıyorlar malzemeler aklımda yk olsaydı inan yazardım keçi boynuzu al bu kabuklu olandan eşin ondan yesin amwliyat falan önerdi mi
tarafından
Ameliyat önermedi canım ultronsonlada bakıldı herşey gayet iyi birtek sperm sayısı az ve hareketlilik oranlarıda düşük sigarayı bırak dedi birde
(7,793 puan) tarafından
Hiç endişe etmeyin bize normal yolla çocuk olmaz dedi doktor ameliyat oldu eşim olmasaydı dha kötü olur dedi bn herşeyi denedm Aktarcıları gezdm ne önerdilerse aldık eşim arı sütü falanda içti biz doktor ilacı almadık hep bitkisel ilerledik şükür çocuğumuz oldu ilki ameliyattan 1,5 yıl sonra oldu şimdi yine hamileyim çk şükür tek ilişkiden hamile kaldm hiç umutsuzluğa kapılma ve eşine şunu söyle biz tedavi için elimizden geleni yapalım bebeğimiz olmazsa olmasn sn yanımda ol yeter bana sn lazmsn de psikolojikman eşin kötüdür ilişkide de sorun yaşayabilirsibz psikolojik olarak o zamanda olsn ztn yorgunsn normal bunlar de hep ona destek ol yani kuzum
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Eşin keçiboynuzu yesin canm kyynatsın suyunu frlsn içsın baya etkili sperme 

Bal ve sarımsak karışımı var onu yapın balın içine sarımsağı doğrayın dolapta 3 gece bekletin eşin tüketsin 
tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Canım biz iki sene çocuk sahibi olamadık ben bütün kontrollerimi yaptırdım bir sorun çıkmadı. Sonra eşime her gün keçi boynuzu yedirdim ben de yedim sabah aç karna gece yatarken sonra üç ay içerisinde Rabbım nasip etti. Eşim ben de test yaptiriyim dedi ama ben üzülmesin diye bir süre yaptirmamasini istedim sonra keçi boynuzu kullanınca Rabbım nasip etti siz de bir deneyin. Sonra caksir otu suyu var karili kocalı onu da bir deneyin
tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️ önerilerinizi deneyeceğim
tarafından
İnşallah hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin canım size
0 oy
tarafından
canım nohut da çok etkili oluyor bi yakınımız önerdi onlar da etki etmiş. nohutu iyice robottan geçirip yapıyormuş daha doğrusu humus yapıyormuş onu da yap bence 
tarafından
Teşekkür ederim deneyeceğim ❤️
0 oy
(845 puan) tarafından

1. Benim eşimin sonuçlarıda aynı şekilde çıkmıştı sonra doktorumuz bi kutu kapsül verdi o kutu bitmeden ben hamile kaldım kızım 9 aylık şuan çok şükür  hatırası var diye de hala saklarım kutusunu  ama evde değilim canım şehir dışındayım netten bulabilirsem atacam sana bekle bi dk
tarafından
Peki canım
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Canım test tam okunmuyor.

Benim eşimde varikosel kaynaklı sperm azlığı vardı ameliyat olunca normal dönmesi için PROMENK diye bı takviye var onu kullandık 9ay sonra gebelik oldu..

Bence direk bunu kullan
0 oy
(845 puan) tarafından

image

çok uğraştım ama buldum combi fertil adı bundan önce proxeed diye bi ilaç kullandık ama o işe yaramadı düzenli kullanmalı canım sabah akşam yemeklerden sonra 1 kapsül eşim kahvaltıyı evde yapmadı erken kalkardı peçeteye sarar montunun cebine koyardı kahvaltıdan sonra da içerdi o derece düzenli kullanılması lazım rabbim kucağını çok koymasın inşallah güzel haberlerinide alırız
tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
0 oy
8 cevap 291 göst.
0 oy
12 cevap 234 göst.
22 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde tugba taha (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 235 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,475 cevap

36,003 kullanıcı

...