0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bi post açıyorsun ve önceden saçma sapan postlar açmış cevap verdiğiniz kişiler gelip o postunuza saygısızca yorum yapıyor 

Tepkiniz ne olur 
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık mevzuyu uzatmaya gerek yok

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Muhattaba alma bacım havlayan kemik isteyen çok direk uyarı ver  Tuba görur 

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” /Mevlana/ demişler

tarafından
O öyle yorum yaptı tamam hakli değil ama sende bu şekilde yorum yaparak onun hakkına girdin bırakıp Allaha havelr etseydin senin yaptığın da yanlış yazdıkların ben gördüğüme cvp verdim hakka girmedim
(895 puan) tarafından
Ben bugune kadar kimseye kirici cvp yazmadim.insan gibi muhabbet edip paylasim yapiyrz degil mi.sen kayinpederinle sorun yasayip bana neden saldiryrsun.ona insan gibi cvp yazmama ragmn hala alay edip azarlar gibi yorum yapiyo.kimsenin uzuntusune sevinmem.ama burda post acip.kimse ne oldugunu bilmeden alkis tutuyo.sirk mi burasi.size hakka girdiniz demedim girmeyon dedim.onun egosu yukselecek diye baskasini kirmayin dedim.anlayisiniz icin tesekurler
tarafından
Ben senin hangi postuna öyle yorum yazmışım ss at görelim
Ben kimseyi senin gibi aşağılamam beni kimseyle karıştırma haddini hududunu bil
Sana attığım mesajlar da ortada ss atarım
Kim kime saldırıyor acaba güya postuna yaptığım yorumdan sonra saldırmaya an kollamis kim acaba egoist olan kim acaba yorumlar da ortada ithamlarda ortada
Ben miyim ağlayan sen misin aglayan
Nasıl bir hayat yaşıyorsun ki burda boylesin Allah yardımcın olsun
tarafından
Hak o kadar basit bir şey değil hele ki hak yemek hiç basit değil Rabbim yaptığını görüyor şu an vaktimden çaldın işimi gücümü bıraktım seni kendine tanıtmaya çalışıyorum
(895 puan) tarafından
Yaaa ben de senin ustune gitmek istemiyrum.seni de anlamaya calisiyrm.biraz hirpalanmissin.gercekten adina uzgunum herkes hakettigi hayati yasar.daha fazla cirkinlesmene izin vermiyrum.sevgi dolu gunler.kin ve inat insani yipratir kuzum tavsiyem olsun sana;)
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından

Bu nasil bi öfke ki çirkef Mirkef:D

tarafından
Son postuma bak anlarsın kuzum
0 oy
(770 puan) tarafından
Sabrıma hakim olamaz ağzıma geleni saydırırdım :D
tarafından
Hakaret etmem ama yapılan cok ayıp yani dimi
(770 puan) tarafından
Tabikide ayip ama haddini bildirceksinki ders olacak ona
tarafından
Evet kuzum
0 oy
(568 puan) tarafından
Hakaret olmadığı sürece böyle bir platformda konuyla ilgili istenilen yorum atılabilir diye düşünüyorum.
tarafından
Son postuma bak kuzum
(568 puan) tarafından
Bakıyorum canım kayınbaba postu mu
tarafından
Evet kuzum
0 oy
(4,089 puan) tarafından

Bazıları nasıl bu kadar kindar olabiliyor ya valla burda düşüncem ters olduğunda belirttiğimde oluyor tartışmaya girdiğimizde ama hiçbirinin ismini hatırlamıyorum orada kalıyor saçmalıyor insanlar gerçekten burda böyleyse normal hayatında ilişkisi nasıl kim bilir sonuçta burda insanların sadece takma ismini biliyoruz gerçek ismini bile bilmediğimiz insanlara kinlenmek nedir ya hu :D

tarafından
Kindar felan değilim önemli bir sıkıntım ile dalga geçince bir kisi sinirlenmem gayette normal ayrıca valla çok güzel hayatım çok güzel de ilişkilerim var elhamdülillah görüştüğüm insanlar burdakiler gibi değil şükür
(4,089 puan) tarafından
Sana demedim yalnız karşıdaki kişi için dedim başka bi posttaki cevabın ters olunca ona kinlenip senin postunla dalga geçmemiş mi ben mi yanlış anladım
tarafından
Evet canım
Aşı olup hamile kalan var mı diye bi post açmıştı kişi ben de bunu nereden çıkardınız bunu söyleyenler hangi tip fakültesinden mezun demiştim o da benim postumla dalga geçti
tarafından
Kayinbabam ile yaşadığım bir sorunu paylaşmıştım
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Konu ne mevzu ne hiç bilmiyorum fakat sana şunu söyleyebilirim bu uygulamadan çıkınca burda olanları unut. Vallahi psikolojin bozulur
tarafından
Çok haklısın kuzum zaten valla aklımda tutacak vaktim yok
0 oy
tarafından
Moderatör ya da admine şikayet et hiç uğraşma :)
tarafından
Teşekkürler kuzucum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 280 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 218 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Melek27.2022 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 203 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozge2626 (198 puan) tarafından soruldu