0 oy
998 göst.
Diğer kategorisinde (902 puan) tarafından

image

bugün sosyal.medyada gördüğüm 2.cinayet Allahım ne kadar canilesmis canavarlarmış insanlar.dha öğlen gördüm emine bulut cinayetini daha o geçmeden şimdide bunu gördüm Nasi l bi vicdan var bu insanlarda.esini kıyma makinesinden geçirmiş Allahım çocuğunun annesi aklım almiyor :'(:(

18 Cevaplar

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Allah belasını versin diycek tek kelime bulamıyorum artık 
(902 puan) tarafından
Sözde eşi hayat arkadaşı ki öyle olmasa bile Allahin verdiği cana Nasi l.kiyarlar
(1,219 puan) tarafından
Böyle serefsizler var malesef vede aramızdalar kimin ne olduğu belli degil
(902 puan) tarafından
Aynen Allah korusun böyle pislikler den
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahım inanamıyorum bu nasıl iştir Ya Rabbiii... Sonumuz hayrolsun. Zavallı hayvanlardan daha ****** iç güdülerine sahip tüm mahluklardan korusun bizleri Mevlam. 
(902 puan) tarafından
Amin canım amin.gozumun önünden gitmiyor bu olanlar.ozellikle emine bulutun videosunu da gördüm çok.kotuydu
0 oy
tarafından
2 de değil üç bide tuba erkol diue kadın öldürüldü Allah rahmet eylesin ne diyeyim 
(902 puan) tarafından
Amin .bitmez ki 1 3 5 10 hep böyle Allah ıslah etsin şu insan disi yaratiklari
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Daha neler duyucaz çok korkunç.
(902 puan) tarafından
Zaman gectikce daha da felaket oluyor
(1,639 puan) tarafından
Evet çünkü insanlar birbirinden yüz buluyor. Herkes tepkisini koysa bu tarz şeyler görmeyiz.
(902 puan) tarafından
Valla ya hatta bazı kesimler cinayet normalmiş gibi karşılıyo alistirildilar
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Daha neler Allahım sen koru. Bu zamanda nasil buyuycek bu yavrular dünya nereye gidiyo Rabbim herkese hidayet versin merhamet Allah korkusu versin insallah 
(902 puan) tarafından
Amin amin :((
0 oy
(510 puan) tarafından
Anam bu erkeklere güven olmaz sözde onlara hayat arkadaşı oluyoruz ne yapsak boş bunlara yazık bizim gibi kadınlar bu mal insanların emirin altına giriyoruz 
(902 puan) tarafından
Allah merhametli insanlarla.karsilastirsin.bu şerefsizlerde illa birini öldürecekse kendilerini öldürsünler tabi yemiyo :(
(510 puan) tarafından
Suç bize aslında ciğeri pes para etmez insanların koca diye başımızda tasiyoruz emir altına giriyoruz dovuyor ses cikartmiyoruz eziyet ediyoruz ses cikartmiyoruz bağırıyor çağırıyor bizde hiç bir sey olmamış gibi ona karilik ediyoruz eee tabi öldürür kadın ne ki
(902 puan) tarafından
Aynen canım biz kendimize yapıyoruz
0 oy
(119,329 puan) tarafından
Allah belani versin bu nedir yaa valla ben böyleleri icin idamdan yanayim
(902 puan) tarafından
Keşke idam gelse ama gelmediği  için böyle k9pekler rahat asiyo kesiyo ne ala memleket
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Tobe t8be bu insanlik nereye gdiyor Allahim :'(

(902 puan) tarafından
Insanlık kalmamış ki :(
0 oy
(29 puan) tarafından
****** etini bile kıyma makinesinden gecirirken için geciyor insan esim dediğini nasıl yapar bı kadın ne yapmış olabilir bu kadar Allah her iki dunyada da sorar hesabini belki bu dunyada idam yok ama Allah'ın hükmüne sonsuz guvenim var onlarda her gün aynı aciyi yasayacaklardir o dunyada bu dünya üç günlük diğer dünya ebedi olandir Allah er yada geç onun cezasini verir hiç şüphem yok 
(902 puan) tarafından
Şüphesiz öyle...
Kim naparsa kendine eşi kötü biride olsa bosan gitsin oldurmek tehdit ne demek ya
(29 puan) tarafından
Aynen bende esime anlattim aynen öyle dedim madem kötü biri bosan kurtul niye öldürüp hem bu dunyani hem ahiretini yakiyorsun ki o da öyle haklısın valla dedi
(902 puan) tarafından
Allah merhamet hidayet versin boyle kalbi korelmislere
(29 puan) tarafından
Amin inşallah Allah bizi kotulerden uzak tutsun
(902 puan) tarafından
Aminn canim amin :(
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Of offff allah bin türlü belâlarını versin
(902 puan) tarafından
Aminnnnn yüz kere bin kere
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Lanettt herifleerr  Allahin cezalarii:(

(902 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayretsin böyle pislikerle ayni dunyada yasanmaz
0 oy
tarafından
Ben artık sözün bittiği yerdeyim allahım diyorum al canimi al da daha fazla bu rezillikleri gormiyim. Bazen yavrumu düşünüyorum düşündükçe de korkuyorum ben onu bu pis dünyada nasıl buyutecegim onu nasıl koruyacağım diye söylemek istediğim tek şey allahım kopsun kıyamet kopsun da çocuklar öldürülmesin kadınlar kesilmesin. Bi kadın karnina bi çocuğu sığdırdı da bu millet bi kadını bu dünyaya sığdıramadı yazık bize yazık biz Hz Muhammet sav ümmetine.  Oysa böyle olmamalıydı böyle yaşamamalıydık 
(902 puan) tarafından
Kıyamet kopmuş biz farkında değiliz .baksana insanlar artık birbirini öldürüo normal biseymis gibi dondum kaldim
0 oy
tarafından
Büyüdükçe anlıyorum annecigimin duasini. "Allah hayırlı ölüm versin"
(902 puan) tarafından
Böyle bi ortama nasıl çocuk getiricez..daha kaç kişinin canı yanicak kim bilir
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Ozgecan aslanin kuzeniymiş kadin olay gecen sene olmus. Oldurdun de makineden gecirmek nedir yaa iyice kendilerini aştılar ölsün boyle iğrenç yaratıklar 
(902 puan) tarafından
Din iman kalmamış.sorsan müslümanlar Allah bin türlü belalarini  versin
0 oy
(475 puan) tarafından

Bir kadın olarak artık dışarı çıkmaktan korkar oldum:'(

(902 puan) tarafından
Insan hem kendi hemde sevdikleri icin korkuyor.Dunya cehennem olmuş
0 oy
tarafından
Boyle seyler gordukce inan aglamak istitorum noluyo boyle nereye gidiyo bu insanlik valla hi gormek istemiyom.ya bisey yapsin devlet napiyolar ya idam gelsin yada o pislikleri halkin eline versinler biz parcalayalim bizimde var oglumuz kizimiz ya onlarda yaparsa onlara bisey olursa iyice korkmaya basladim
(902 puan) tarafından
Idam gelir gelir de öyle vicdansız biri lazım.normal.bi insan ne olursa olsun cana kıyamaz :( insanin bi kere aklından çıkmaz böyle bisey ya
0 oy
tarafından

Halk sokaklara dökülüp idam çağrısı yapmadığı sürece ve idam gelmediği tkadirde biz kadınlarımız daha çok saygısızlık görecek ve daha çok şiddete maruz kalacak müebbet falan da çare değil allah'ın laneti üzerlerine olsun böyle ruhsuz ucube diyorum çünkü başka bir deyiş bulamıyorum malesef :angry:

(902 puan) tarafından
Müebbet hapis cezası onlara ödül bence.ne güzel içerde ye iç yat.calisma yok bisey yok kafa dinliyorlar.aalinda böyle canileri hepsini bir yere kapatıcan birbirlerini öldürsünler dünyada pislikten kurtulsun
tarafından
İşde idam olunca herşey Güzel olur bence yada aç bırakarak öldürceksin
(902 puan) tarafından
Inşallah artık biseyler yapılır. Yazık o yavrulara da .biz bi gün unuturuz ama o çocukların aklından asla çıkmıcK :((

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,180 göst.
31 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 926 göst.
30 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 547 göst.
4 Nisan 2020 Aile kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 637 göst.