0 oy
770 göst.
Diğer kategorisinde (10,904 puan) tarafından
Yardıma basvurmustum. Aradılar cıktı persembe gel dediler o kadar uzak ki iki cocukla otobus lerde gittim.bir gittm eski kocam(bosanma asamasındayız nikah duruyor) yardım almıs bir kac defa işsizim diyerek. Siz ailecek almıssınız yok Red edilmiş dediler. Saka gibi. Anlatıyorum Ayrıyız diyorum yok. Cıktım oradan.alayım cocukları gideyim memlekete dedim. Kardesim cok cagırdı gel burada bakalım basımızın caresine sen babadır uzak olmasın cocuklar diyorsun ama o seni bir gıdım dusunmuyor dedi. Ama mahkeme için kırk yere gitmem lazımmıs adres degişik ligi için sinirim o kadar bozuldu ki. Pantolonumun iç bacak kısmı eskimiş. Haliyle tek pantolon var hep onu giyiyorum. O da yırtıldı yururken cart diye kocaman. Sinirden basladım aglama ya. Sıcak tepede. Polis yanıma yaklasıp ne oldu bacım dedi. Birsey yok sinirim boşaldı dedim. Adam ısrarla sordu yardımım olur dedi. Anlattım. Gel gidelim uzaklaştırma cıkartalım dedi. Dedim daha kötu olur. Al bacım git cocukları dedi. Taksi cagırdı. Bindirdi götür gel evine ben vercem dedi. Taksiden inerken para uzattım adam almadı oradan alcam bacım dedi. Param var dedim. Almadı. Ben zaten yarısını dicem ona dedi. Elalemin adamları acıdı halime de. Bu adam bana al cocukları cık evden diyor yada buyugu bırakacak ısım ablasını getirecekmiş eve. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Abla abla diye yaktı yedi evliliğinin basını. Ablan kavgaya aradı diyorum ses yok. Ablan gerizekalı dedi diyoeum demez o yanlıs anlaöıssındor diyo. Ablası bu eve tasınmaya kalktı hayor dedim diye kavga cıkardı. Annem bailerinle konustu da görümcem vazgecti bana tasınmaktan. Allah nasıl biliyorsa oyle yapsın bunları ama tez zamanda kefene girerler inşallah. Aynı mezara girsinlerde doysunlar birbirlerine

9 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bazı ablalarin dilini kesip tepesini ezmek lazım onu yapmayınca evlilik zehir oluyor böyle Allah yardımcın olsun

(10,904 puan) tarafından
Allahım insallah alsın canlarını kurtarsın beni cocuklarımı
(27,352 puan) tarafından
Çok zor gerçekten
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Allah' güzel kapılar açsın canım 
(10,904 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bu kadar abla meraklisiysa onunla evlenseydi bu ne pislik ya. Bı evliliğin içinde ne gerek var mecburiyet yok bişey yok. Allah sizi mutsuz edenleri bildiği gibi yapsın diyeyim ne diyim. Rabbim yar ve yardımcın olsun insallah
(10,904 puan) tarafından
Amin bacım amin
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Okurken cok ama cok üzüldüm Allah yardmcin olsun o aileden kurtarsın seni insallah
(10,904 puan) tarafından
Amşn bacım
0 oy
tarafından

Bacım sen nerde yaşıyosun:angel:

(10,904 puan) tarafından
Ne gibi?
tarafından
Hangi şeherdesin yani
(10,904 puan) tarafından
Bursadayım su an
tarafından
Anladım cnm nereye gitmeyi düşünüyosun peki şehir olarak
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yaptıkları yanına kalmaz canım sen hiç merak etme o kadar üzüldüm ki gözlerim dolu dolu okudum Allah'ım yardımcınız olsun
(10,904 puan) tarafından
Tesekkurler bacım Amin
0 oy
tarafından
İnşaAllah o mal ablası sonradan kıçına tekmeyi vururda görür ebesini 
(10,904 puan) tarafından
İnşallah bacım insallah
0 oy
tarafından
Allah senin yâr ve yardımcın olsun o aklı kıt kocanı da ıslah etsin inşallah 
(10,904 puan) tarafından
Etsin etmesin bu saatten sonra bacım benim ılgılendirmiyor ama Allah sorsun
tarafından
Sorar hiç merak etme allahım mazlumun ahını yerde koymaz annen baban demiyor mu çık gel yanımıza diye
(10,904 puan) tarafından
Abam aynı sehirde kabul etmiyor evine. Yok evi kucukmus Baska of yokmus yok pismiş evi yok guzel degilmiş
tarafından
Bahane bahane bla bla bla yani en iyisi bir sığınma evine git su mahkeme bitene kadar sonra da kardeşinin yanına gidersin eğer çocuklara bakarsa sende çalışırsın yeni bir hayat kurarsın kendine
(10,904 puan) tarafından
Tabiki bahane. Ama yaşlansın nah bakcam ona. Yaslanınca bana bak dicek
0 oy
tarafından
Okurken çok üzüldüm Allah yardımcın olsun eğer ailen arkansayda hiç düşünme topla eşyalarını git ailenin yanına acımıyor sana 
(10,904 puan) tarafından
Kardesim sagolsun o cok arkamda
tarafından
Eğer eşinin akıllanma gibi bir durumu yoksa düşünme bile benim eşimde ablacı son olaylarda baya ağzının payını aldı fakat ne olursa ablasının söylediklerini yaptıklarını unutup sineye çeker inan benimde ailem arkamdaydı çocuklar olmadan önce ailemin evine gitmiştim geri döndüğüme bin pişman ettiler beni adam ablasından vazgeçmiyor annelik hakkı var bende diyor başka bir şey söylemiyor
(10,904 puan) tarafından
Vazgecmesin o. Umrumda degil ler artık. Allah sorsun ortada kaldı 2 cocuk. Covid zamanı ısrarla cagırdı beni gittim evine hastamıs.dedigim lafta keske cagırma saydı. Hemen ablasına aramıs soylemiş. Beni kavgaya aradı görümce. Hem haksız hem arsız. Adamda demedi ki abla sen ne yapıyorsun daha ablasını savunuyor
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 421 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ulutas11 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 243 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde prensesinannesii (92 puan) tarafından soruldu