0 oy
645 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Kızlar eşimle sureklı tartısıyoruz bugun watsap profiline sadece kendi fotoğrafını katacagını soyledı bende izin vermedim kattı ama sonra tekrar ikimizi kattı. Ama seni bu evde huzursuz edicem ıkımızdede huzur kalmıycak dedı yatakları ayırdı cok uzuluyorum gercekten bu kadar uzatması normal degıl ne yapmam gerek. 5 aylık hamileyim

16 Cevaplar

0 oy
(9,300 puan) tarafından
Snde sadece kendini kat :D
(280 puan) tarafından
Niye güldüm ben buna şimdi :))))))
(9,300 puan) tarafından
:D bende yazarken gülmustum
(1,950 puan) tarafından
Allah cezanı vermesin pis karı  :D gece gece asgaghaha
-Reklam-
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Canım eşimle olan sorunum yaz yine kabul etmeyip kapatacaklar 
0 oy
tarafından
Sen üzüldükçe o daha fazlasını yapacak çünkü bundan zevk duyuyorlar, onu görme yokmuş gibi davran anlasın kendisi olmadan da bi hayat olduğunu 
(17 puan) tarafından
Anlamıyor maalesef canım onuda denedım
0 oy
tarafından
Başlığa. Bir bakarmisinz yazma post kapanır. 

Eşimle tartıştim falan yaz bence 
0 oy
(629 puan) tarafından
Tartisma sebebin nedir canim kim ne derse bos kimsenin akliyla hareket etme canim  fikir aldim diycen biliyorum esini sen biliyorsun ama yatak ayirmak nedr ya ayip tamam de sen git yatagana yat kendine o gece gelir zaten tinlama 
(17 puan) tarafından
Gelmez canım ne zaman tartıssak ayırıyor yatakları
0 oy
tarafından

Fotoğraf koymak için izinmi alıyorsunuz birbirimizden gereksiz tartişma gereksiz izin vermeme trip leri vsss bunlar için neden huzurunuzu bozuyor sunuz,

Ne kadar sıkarsan o koca senden kaçar 
(932 puan) tarafından
Sana cok katiliyorum istedigini koysun yani illa bnmle koyucak die bisey yokki. Sonucta o onun ozeli bukadar sikmak dogru deil
tarafından
Herkesin kendine ait özeli vardır karı koca olduk diyede herşey için izin almak gerekmiyor kendini bildiğin sürece bence karişmamsı gerek bizde öyle birşey yok
(932 puan) tarafından
Su adini hala degismedin her gorduhumde cnm cekio :D
tarafından
:D gelmedi ki yaa nick degiştirme seysiiii
(932 puan) tarafından
Ahahah walla gece gece cnm cekti bak :D
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Derdi ne acabaa
(17 puan) tarafından
Bılmyrm kı ustelık daha yenı evlıyız
0 oy
(3,443 puan) tarafından
Seni bu evde huzursuz edeceğim nedir ya. Bu ne cesaret. Kasıtlı olarak yapılan davranışlar. Bu ne özgüven. Ne sanıyorlar bu tipler kendini. Çok yükseklere çıkarmayın şunları. Yatak ayırıyormuş. Keyfi bilir. Önemsemeyin bu hareketleri. Yapın çayınızı tek başına içen miss. Gerçekten umursamadan mutlu olursanız kendine gelir. 
(17 puan) tarafından
Haklısın cnm bnde oyle dusunuyorum üstelik hamileyim
(3,443 puan) tarafından
Keyfini çıkarın hamileliğin. Araştırın okuyun yiyin için tv dizi kitap varsa başka hobiler. Onu kim takar. Yeterince ilgileneceğiniz şeyiniz olsun ve ciddi ciddi zevk alın. Bir süre bunu deneyin. 15 gün en az. Tavırlara bakın. Değişiklik olmazsa onun gibi kırıcı şekilde devam edersiniz. Ama hamilelikte yormayın kendinizi böyle bi tip için. En güzel zamanlar çünkü şu an.
(17 puan) tarafından
Oyle yapmaya calışacam cnm
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Neden istemiyorsun ki WhatsApp profil fotoğrafına da bu kadar müdahale etmeyin 
0 oy
(932 puan) tarafından
Adam illa senle resim koymak zorundami cnm bunu neden bukadar sorun haline getrdin ki sen 
(932 puan) tarafından
Bnm bile esimle deil sahsen cnm ne isterse onu koyuyorum karisamazda buna en fazla resmimi abarti bulursa bunu kaldr baska koy der
(17 puan) tarafından
Ama cnm heryerden kaldırdı ınsgram face her yerden
(932 puan) tarafından
Sana kizdiktan sonrami kizmadan oncemi cnm
(17 puan) tarafından
Kızmadan once cnm hıc bır sorunumuz yoktu
(932 puan) tarafından
Ozaman haklisin kuzum buna bnde kizarim yani
0 oy
(628 puan) tarafından
Whatsapta sadece kendi fotosu olunca ne oluyor. Evlendiğimizden beri eşim de ben de profil resmi kendi fotoğraflarımızı kullanırız .  
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Niye izin vermedin ki ne var bunda 
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Görmemezden gelirsen bunları yapmaz seni sinir etmeye çalışıyor bence 
0 oy
(11 puan) tarafından

Çok yüz veriyorsunuz bu anasının paşalarına :angry:

0 oy
tarafından
Bende eşimle ilk evlendiğimiz sıra kayın babam köye götürüp iş yaptırmıştı bende yeni evli insanı rahat bırakırlar sende babanın sözünü bıraktın ayrı yat dedim sonra YouTubedan video izledim eşlerin ayrı yatmasinin doğru olmadığını söylüyordu hatta bir sözü var yatak odası ateşkes barış bölgesi olarak kabul edin mutfakta , oturma odasında tartışın ama yatak odasında ateşkes olsun diyordu. Eşimle ne zaman tartissak onun yastığını verir oturma odasına gönderirim peşimden gelir burası bizim barış odamizz hocanın dediğini unutma der. :)
tarafından
Ah bizim hikayemiz gibi ☺️
tarafından
Ne kadar kavga edersek edelim sinir geçince o odaya gecilcek
tarafından
Aynen bizde öyle yapıyoruz
tarafından
Kusulceksede o yatakda oluncak
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Kimse senden kıymetli değil ona onun istediğini verme nelerden huzursuz sınır olacağını bildiği için isteyerek yapıyor umursamaya çalış derim çünkü sen sınır olunca o mutlu oluyordur emin ol 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 291 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Poyrazuraz (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,637 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 243 göst.
0 oy
3 cevap 245 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu