0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Oğlum 13 aylık 7 günüm geçti test yapmadım ama acaba varsa zormudur sizce kaynanamla oturuyorum yardımcı olurmu sizce

10 Cevaplar

+1 oy
(119,338 puan) tarafından
bende bekliyim surda
(3,895 puan) tarafından
Zor sevda zor yandın :D
diiimeeee
(3,895 puan) tarafından
Şu an en rahat günlerindesin keyfini çıkar. :)
korkmuyom dersem yalan valla korluyom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlum 1.5 yaşındayken hamile kaldım kızım şuan 12 aylık ikiz gibi büyüdüler 
tarafından
Benimkininde hala tuvalet eğitimi yok oğlumun öğretmeye çalıştım çok uğraştım öğrenmedi, bir zorluğu yok kuzum ya ben 22 yaşımda 2 tane küçük çocuklara bakıyorum, evimi temizliyorum, yemeğime kadar yapıyorum herşeyi birazda bünye ile alakali
yuuh sumeyra ne ara 1 yasina geldi asmin
tarafından
Evet 10 Eylül'de doğdu bu ay 12 aylık oldu doğum gününü kutlucaz 10 unda
tarafından
Geçen ay 11 aylık dedim ya sende ne ara büyüdüler dedin, büyüyorlar ama canından can gidiyor, asmin 10 Eylül'de dünyaya geldi bugün 1 Eylül, 9 gün sonra doğum günü :)
ayy ben cok korkuyom ya bakamazsam ya kuzey kadar sevemezsem diye
0 oy
tarafından
Kaynananla oturuyorsan yanında destek olacak biri varsa daha kolay olur benim biri 8  yaşında diğeri 4 aylık iki oğlum var zor oluyor mu evet zor oluyor ama yapacak  birşey yok 
(580 puan) tarafından
Büyük olan herşeyini kendi yapıyordur yeme içme giyinme tuvalet ihtiyacı vs gibi illa sana ihtiyacı olcak tabi de çoğu işini halleder zaten ne gibi zorluğu var? Benim de oğlum 5 yaşında tek çocuk onun için sordum.
0 oy
(496 puan) tarafından
Şimdi kaynanannı tanımadığımız için yardımcı olur mu olmaz mı onu sen bilirsin ama illaki zorlukları olur ikisi de bebek çnkü 
0 oy
tarafından
Bende kaymakamla oturuyorum doğum yapana kadar büyük iki yaşında olur küçük ama kötü değil büyüğünü kayanana  alıştır ona alışsın  rahatlarsın bende büyük kızımı ona alıştırdım  küçük bana kaldı çok şükür ikisi büyüdü büyük kızım 7 yaşında küçük kızım 3.5 yaşında 4 aylık hamileyim büyük kızım büyüdü artık kendi rahat  kucugunude kaynanama alıştırdım ben doğum yapana kadar rahat ederim artık kaynanam 2. Çocuğuna yemek içmek her şeyi  yapıyor rahatladım yani ben ve bebek kaliyor
(1,217 puan) tarafından
Kaç aylıktı böyle yapmaya başladın önlerine koydun
tarafından
Bebek olsun olmasın fark etmez bu sene alıştır ama çocuklar erken zamanda daha cocuk alışıyor benim kızın 16 aylıktı bezden kesildi hem gece hemgunduz gece bile altına kaçırmaz çok şükür allaha  küçük kızımda 17 aylıktı bezden kestim hem gece hem gündüz oda aynı öyle şimdi kuru yatar kuru kalkarlar
tarafından
Biri 12 biri 14 ay olarak
(1,217 puan) tarafından
Ay alışırmı dersin keşke alışsa
tarafından
Alışır ama sık boğaz yapmadan rahat rahat davranman lazımki oda sıkboğaz  oldunu fark etmesin bak sende anlarsın sonra çocuklar rahat yemeyi seviyorlar   ilk başlarda yemese bile  sonradan rahat yer küçük ya aliair
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oglum 16 aylik 6 günlük kızım var  eger yardımcı olucak biri varsa kolay olur sagolsun benim eşim çok yardımcı oluyo 
(1,217 puan) tarafından
İlk bebeğin kaç aylıktı Hamile oldugunu öğrendin canm
tarafından
Her halde 7 aylıkken hamile kalmış
(9,626 puan) tarafından
Evet canim 7 buçuk aylikti hamile oldugumu öğrendiğim zaman bide ilki sezeryandi
(1,217 puan) tarafından
İkincisi de sezeryan mıydı canım
(9,626 puan) tarafından
Evet canim ilki sezeryan olunca ikinci de mecbur sezeryan oldu ama ilkine göre çok rahat geçti sonrası
0 oy
(176 puan) tarafından
İkinciyi getirenler bir süre 4 5 yıl 3. Cüye asla derler bende öyleydim haklı sebebplerimizde var:) ama bir bakıyırsun 3. Yü düşünüyorsun 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kız kaynananla oturuyorsan daha zooor:D
0 oy
(5,493 puan) tarafından
Büyük kızım 19 aylık küçük kızım 39 günlük Rabbim kolaylığını veriyor bende kaynanam la oturuyorum çok faydası var Allah için 1 haftadır yok o yokken kızlarım uyuyana kadar hiçbir işe bakmıyorum uyuduktan sonra da yemek yapıyorum temizliği de gırgırla yapıyorum mecbur küçük kızım biraz büyük olmuş olsa sesini duyacağımdan emin olsam veya bi yarım saatlik uykusu olsa süpürge çalıştırırım ama belli olmuyo en iyisi böyle 
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Henüz çok küçük bebeğin korunmana dikkat et basın ağrımasın emziriyosan gecikme normal

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 332 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Masall (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 368 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 377 göst.
9 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu

380,029 soru

11,375,887 cevap

34,862 kullanıcı

...