0 oy
562 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından

Kizlar eltim calisiyo kizida 1.sinifa gidiyo ve bana birakiyo bnmde 4 tane cocugum var napmsliyim eltimle aram da fazla iyi degil 

12 Cevaplar

+1 oy
(12,773 puan) tarafından

Nedemek ne yapmalıyım bakaamm diyeceksin benim eltimde çalışıp  cocugu sana birakacam dediydi esi ile kotuydu anamla sen bakar oara veririm dedi bende hayir ben bakamam cocuguna hasta olursun vs neyse dedim esi aldatiyo gitsin limon satsin sen ne diye  calisacan deidm 

(7 puan) tarafından
bnde öyle düşünüyorum
(12,773 puan) tarafından
Soyle acik  acik bakamam ben artik 4 cocugum yoruyo zaten de para  karsiliimi bakiyosun
(7 puan) tarafından
yok para filan vermiyor durumu da iyi
(7,935 puan) tarafından
Bakma emeğinin karşılığını versin az çok sen deçocıkcağızlarına bişey alırsın canım
(12,773 puan) tarafından
Valla kizdim sana suan k bakma sen enayimisin ne diye bakiyosun bakma
-Reklam-
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Bu kendinden ne kadar ödün verdiğine bağlı kızı okula gidiyordur muhtemelen 3 te 4 te okuldan geliyordur 5 tede altın geliyordur allah rızası için 1 2 saat sende durmasının aranız iyi olmasada sakıncası yoktur bence.. ama sabahtan akşama kadar rendeyse ve ev işine engel oluyosa çocuklarına zaman ayırmana  engel oluyosa bunu konuşabilirsin eltinle

(7 puan) tarafından
okula sabah gidiyo ogleden aksama kadar ben bakiyorum
(9,652 puan) tarafından
Bir bahane bul eğer bakmak istemiyorsan yarın öğleden sonra su isim var sonraki gün bu isim var diye diye uzaklaştır kalp kırmadan istersen yada açık açık zor geliyor bakamicam diyebilirsin en güzeli..
(7 puan) tarafından
aslında haklısın cok saoll
(8,207 puan) tarafından
Çocuk ele avuca sıgmaz bı cocukmu yoksa sakın kendı halındemı kaynınıza karsıda bı sevgı duymuyor musunuz hanı onun hatrı ıcın gibi.Yada esınızın yegenı onun hatrı ıcın gibi.sadece soruyorum anlamak ıcın :)
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bakmak zorunda degilsin ki herkes cocuguna baksin 
0 oy
tarafından

Zaten aran iyi değilmiş neden bakasın ki madem çalışıyo bakıcı tutsun 

0 oy
(22 puan) tarafından

Bakma canım madem çalışıyor aylık sana para versin. Ohhhh n e güzel cocukalrinin kahrını sen cekk parayı o kazansinn. Yarın birşey olduğunda da sen bakamadin beceremedin lafı olur. Evlendikten sonra annende olsa babanda olsa mesafeli olcaksin. O zaman herkes herşeye cesaret edemez. İnsanlık namina arada bakrsin ama çalışıyor sende çocuk onun çocuk bide 1.sinif anne ilgisi şart.sana güvenerek mi yapmis. Haksızlığa tahamulum yok. 

0 oy
(192 puan) tarafından

Dadısı ol parayla bak canım istersen bilemedim ki

0 oy
tarafından

Heeeeerseyi gectim bi cocugun sorumlulugunu nolursa olsun almam hadi sendeyken bisi olsa al basina belayi hobaaaa aklim cikar emanetten valla kndi cocugumla ilgilenmem onla ilgilenirim buda hic hos bisey degil bi kac kere yada mecburi durumlarda olsa neyse ama hergun hergun ben yapamazdm

0 oy
(1,397 puan) tarafından

Senin fikrini sormadan böyle birşey yapmasi ilginç tatlı dille şöyle bakmak istemedigini

0 oy
(29 puan) tarafından

Cevaplara bakıyorum da o kadar kötüleşmiş ki insanlar ya nolacak 4 çocuğa bakıyorsun zaten eltini her ne kadar sevmesen de küçük bi.çovuk ne zararı olabilir ki 4 çocuğunun içinden o mu battı gözüne çocuklara masum ne yaşanırsa yaşansın onların bi suçu yok o kadar da yükü ağır gelmemeli insanlığımızı kaybetmeyelim ya benim komşum var ben onun çocuğuna bile bakıyorum yeri geldiğinde . Günah ya nereye gidiyor vicdanlar. Elin için değil Allah için bakacaksın ki ekstra bişi yapacağını da düşünmüyorum.  Çocuğuna yemek korsun oda yer nasibi kadar 

0 oy
tarafından

Bence bunu söylemelisin kendininde 4 cocugun varmis sonucta kendisi dusunmesi lazimda iste..

0 oy
tarafından

Anlamıyorum iyi değilse aranız niye bırakıyor ki??

0 oy
(1,722 puan) tarafından

Bırakmasın canım insan bi tane kendi öocuguyla baş.edemiyo sen 5 çocukla nasıl uğrascaksın yazık günah sanada 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 652 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde Kubracelik (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne1 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 360 göst.
21 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysekurt (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 591 göst.