0 oy
255 göst.
Moda kategorisinde (393 puan) tarafından
Bilgisi olan var mı kizlar

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Genel olarak kapandı mı bilmiyorum eşimin karakolu coo vaka var diyip izinleri kapatmış,karakolun kendi içinde cok vaka var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzucum oyle bir sey duymadim.Benim esim asker, olsaydi duyardim diye dusunuyorum.
(13,203 puan) tarafından
Kız senin eşin asker mi diyecektim sakallı görünce öğretmen sandım Şerife ❤️
tarafından
Yok kusummm askerr ❤️☺️ simdi sivil calisiyor o yuzden uzatti saci sakali ❤️
(13,203 puan) tarafından
Doğru tahmin etmişim demekki hayırlı uğurlu görevler versin rabbim korusun ❤️❤️❤️❤️
Görümcemler de Erzincan da asker eşi
tarafından
Aminnmm aslimmmmm ☺️❤️ ayyy ne guzel .Erzincan asker icin  iyi bir yer diyorlar hep merak etmisimdir ❤️☺️
(13,203 puan) tarafından
Biz geçen yıl yılbaşında gittik bir doğu iline göre çok güzel bir yer. Gezilecek yerleri de var biraz. Onlar da o yüzden yazdılar asker için iyi diye kaydırma birlikleri yazmadı enişte. Şimdi yaver oldu paşaya ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Kapanması an meselesi cnm.
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Daha geçen geldi kardeşim 15 gün izin kullandı döndü yerine
0 oy
(66 puan) tarafından
1 hafta önce izinden geldik kuzum öyle bişi olsa eşim derdi 1 ay sonra birdaha var iznimiz çünkü 
0 oy
tarafından
İzinler kapalı değil nerden çıktı bu bnm esim askeri personel öle birşey olsaydı söylerdi  bana   zat n yarın türkiye gelcek esim öle birşey olsaydı turkiye gelmezdiler emir gelmeden insanların dediğimi bak emir gelmesi lazim
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Kapalı değil sanırım
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Yeni bişeyse bilmiyorum ama geçen hafta kaynım geldi Suriye de uzman normalde 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Benim eşim kapanmadi dedi kardesimin nişanlısı Irak'ta görev yapıyor onlara öyle bişey söylenmiş tam bilgim yok ama
tarafından
Emirgelmeden beli olmaz bnm esim de ırak ta ama hafta sonu kesin Türkiye geliyorlar sonrada izne çıkacaklar asi zaten  bütün askerler olmuş her gittiğinde de test yapıyorlar
(3,457 puan) tarafından
Valla canım ekimin 20 si gibi kursu var onunda orada öyle demişler bilgim yok
tarafından
Beli olmaz gene de ins izinler kapalı olmaz  çünkü insanlar bir yıldır izne gelmediler psikolojileri bozulu r
(3,457 puan) tarafından
Aynen öyle canım işleri çok zor zaten asiyida zorunlu yaptılar bı işe yaramicaksa neden yapiolar bari izinlerine ciksinlar
tarafından
İzinler açık şuan  esimi aradım sıkıntı yok dedi
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kardesim uzmam carsamba gunu izne geldi canim 
0 oy
(7,642 puan) tarafından
Eşim asker ekim 13 e izin yazmışlar kapalı değil bizde her yer aynı olmuyormuş sanırım mesela bizde hiç kapanmadı ama kapanan yerler de varmış burada paylaştılar 
0 oy
tarafından
Hayır kapalı değil salı günü izne cikiyoruz
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hayır genel bir kapanış yok. Ama her yerin farklı uygulamasi var. benim eşimde gelemiyor bekliyoruz 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Pandemiden dolayı izinler neden kapatılsın ki canım. Eşim istediği her an kullanıyor izinini. Izin sıkıntısı yok ama bilemedim. Her yer de farklıdır belki.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Şuan pandemi yokki canım serbest durumdayız 1 temmuzdan beri.kisitlamalar gelirse duyrulur zaten 
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Bizde bu ay sonu çıkacaz henüz öyle bişey duymadık

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 314 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 390 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 336 göst.