0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kizlar eşimin dayısının oglunun düğünü var bugun kina olucak yarin düğün düğün icin kayinvalidem elbise almıştı sagolsun kina icinnde daha önce aldığım bi elbise vardi onu giydirmek istedim ona uygun toka falan da aldim kumaşı hem birazcık kalin kinanin olucagi salonu biliyorum yazın bile serin oluyo kizima kisa bisi giydirsem hirka giydirmez üstüne ama kayinvalidem aradi israrla baska bi seu alalim dedi gerek yok dedim iki dk sorna aradi ben bunu aldım diue elbise gösterdi kolsuz ince bi elbise bununla üşür dedim bisi olmaz dedi cok sinir oldum ya o kadar özenmiştim oysa her seferinde boyle yapıyo tamam aliyo allah razi olsun ama kizimin ne giyicegini de bıraksın da ben seçeyim benim giydirmek istediğim elbise bu kayinvalidemin aldığını henuz görmedim yakindan ama ince kolsuz bi sey 

17 Cevaplar

+1 oy
(580 puan) tarafından
Çocuk senin çocuğun istediğini giydir buna da karışmamalı . Onun aldığını da başka zaman giydirirsin. 
tarafından
Simdi aksam giydirmesem de sorun çıkar almış elbiseyi çünkü napicam bilmiyorum
(580 puan) tarafından
Hayir demesini bilemeyen hep yıpranıyor maalesef. Çocuk benim çocuğum ben karıştırmazdim. Hayır diyemezsen kaynananin aldığını giydirirsin başka ne diyebilirim.
tarafından
Deniz ege aynen öyle. Hep kırılmasın aman ne olacak diye başlanıyor ama sonu gelmiyor işte
-Reklam-
0 oy
(119,062 puan) tarafından
yaa giydir kiz cok tatli bi elbise
tarafından
Evet benimde hoşuma gidiyo elbise altına da beyaz babet aldim her seyi cok uydu ama kayinvalidem ille de benim aldığım olsun diyo
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kayınvalidenin aldığı güzel kalınsa giydir yoksa anne üşür diye giydirmedim üstüne hırka giydirmedi de 
tarafından
Modeli güzel ama sifir kolsuz suan bulunduğum şehir serin salon da cok serin bi yer geçen sene de yazın ortasında gittiğimiz halde aşırı serindi boyle bina altında ni yer çünkü
(4,089 puan) tarafından
Canım ben olsam görür görmez derdim ya anne bu kolsuz üşür orası soğuk diye ya değiştir ya da ver deseydin keşke
tarafından
Dedim canim benim kiz hirka da giymez anne biliyosun dedim olsun bi seh olmaz dedi bende hasta anne biliyosun dedim tamam madem dedi sorna iki dk sorma başka bi mağazadan aradi bunu aldim diue o da ayni kolsuz bi elbise tamam anne sen almisisn zaten dedim geçtim artij
(4,089 puan) tarafından
Anlayamıyor demek ki giydirme bence o haketmiş
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Heves edip alıyor daha güzeli var mı boşver kırma mutlu olsun çok güzel anne sağol de 
tarafından
Ya biliyorum zaten hep derim Allah razı oldun diyr kendisini de cok severim zaten de her özel gün de aynı seyi yapıyo bende heves ediyorum
(1,243 puan) tarafından
Bilemiyorum ki
0 oy
tarafından
Anam bu ortası yokmu hiç ya nedir bu kaynana sorunsalı:(((
tarafından
Evet ne yazık ki yok benimkisi cok iydiir ams bu huyu kötü bayram da vs de hep kendi istediği olsin istrr
0 oy
(242 puan) tarafından
Heveslenmis kız nolcak alsin onu giydir sonra üşüdü diye değiştirirsin gönlü olur :)
tarafından
Oyle yapıcam canim artık
0 oy
tarafından
Çocuk senin çocuğun ne istiyorsan i u giydir kimseyi takma valla çocuk hasta olursa Allah korusun sen cekiceksin. Yıkamadan giydiremem zaten ince başka zaman giyer de çık işin içinden 
0 oy
tarafından
Bence şöyle yap ilk kaynananın aldığını giydir öbür elbiseyi de yanına al anne üşümüş değiştirdim de değiştir hemen 
tarafından
Aynen öyle yapicam canim simdi hic giydirmesem sorun olucak
tarafından
Kuzum ikinizinde gönlü olur işte :)
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Üzerine yemek döktü meyve sürdü de giydirmekten kurtul tamam de fotoğrafını da çek bak giydirmistim mutfakta bir şey görmüş onu yerken üzerine bulastirdi ben giyinirken dersin gene bu elbiseyi giydirdim bence çok tatlı olmuş ben olsam böyle yapardım o zaman sorunda çıkmazdı ve kendi dediğimi yapmış olurdum :)
tarafından
Aynen öyle yapicam canim
0 oy
tarafından
Bunu giydir biraz dursun daha sonra çıkar onun aldığını. Giydir ben öyle yapıyorum 
tarafından
Bende tam tersi once kayinvalidemin aldığını giydirxem sorna üşüdü diyip değiştircem
0 oy
tarafından
Elbiseyi nereden aldın kız çok güzelmiş 
tarafından
Dolaptan aldim canim 50 tl hemde :)
0 oy
(7,640 puan) tarafından
Önce onun verdiğini giydir. Daha sonra alt değiştirme bahanesiyle git ve üstünü değiştir. Onun da gönlü olsun. Sonuçta istiyorlar ya bir elbise için kötü olmaya değmez
tarafından
Oyle yapıcam ya ya üstü batmis diyicem ya da kolları üşümüş diyicem
(7,640 puan) tarafından
Aynen ya üzme kız kendini bir kumaş parçası için
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ayni benimki. Emri vaki yapiyor benim aldığımı giydireceksin diye. Bende inaadina giydirmiyorum bakalim ne zaman vazgececek bunu yapmaktan. Dediğim olacak diye direten bir kaynanam var
tarafından
Aynen insan da sinir oluyk haliyle
0 oy
tarafından
Giydir evden çıkmadan sonra çocuğun eline ver meyve suyunu döksün güzelce dökmezse sen dök biraz sonra değiştir üstünü kendi istediğini giydir hem kayinvaliden gönlü olur hemde senin istediğin olur☺
tarafından
Aynen benimde aklima bu geldi :)
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Ay o nasi tatlı bi elbise ya <3 kısa giydirsen altına badi giydirtmiyormu canım kızın

tarafından
Yok canim asla giydirmez kızım kat kat giyinmiyo ne yazık ki tek kat olucak
0 oy
tarafından
Ay çok tatli giydir bence diğerini de 2. gün giyse olmaz mı 
tarafından
Ikinci gun icin başka elbise almis ille de onu giydir diyor
tarafından
Öyle yap sende.
0 oy
tarafından
Çok tatlı elbisee annesi sensin tamam heves edip almış ama sende heves edip özenip tokasına kadar almışsın.  Bir kerede senin istediğin olsun o sürekli aynı şeyi yapıyormuş onun elbisesinide başka zaman giydirirsin.
tarafından
Oyle yapıcam artik ya cidden özendim çünkü her şeyi uyumlu olucak
tarafından
En dogru karar canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 201 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,322 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 699 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde Eda (195 puan) tarafından soruldu
0 oy