0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Bebegime  yarim altin getirdi uzerine takmadi bile kenarina koydu kizim sen bunu sey edersin gibi bisi dedi. Sonra bize bilezik  yarm ve gram altin takan yengesinin dugunu olcakmis haberi geldi esim getirdigi yarim altini verdi bilezigi verdi. Grami da ben yapayim dedi kadin demediki ben bu yarimi getirdim simdi goturmeyeyim siz grami yapin diye. Yanimda kaldigi surece kayinpederde vardi ve iki buklum koltukta uyuyakalmidim kadin telim duscemmis kenara koyuvermis. Icimden dedim beni de keske uzatsaydin rahat uyusaydim. Cok kizdim ya bi duzeltmemis kendi evimdr en rahatsiz olan benim. Bu nasil insanlik.Siz olsaniz bilezik vd yarim altini verr midiniz.annem baya kizdi hic cocuga getirilen alinir mi falan

3 Cevaplar

0 oy
(418 puan) tarafından

Anlamadım çok karışık :)

(18 puan) tarafından
Bende okuyunca anlayanadim sanki
-Reklam-
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Tabiki verilmez ya görgüsüzlük bu suç sende neden izin verdin. Gitsin kendisi taksin kime ne takacaksa. Çocuğun riskini niye aliyor. Sende deki onu zaten bizim niyetimize almamışsın ki anne.
(18 puan) tarafından
Dar etsen nolcak isteyen istedigini yapiyor ben gotumu yirttigimla kaliyorum
(1,019 puan) tarafından
Işte sorunda burda eşim bu tutumumu bildiği için yapmaz. Sende sessiz kalma çıkar sesini 1 de sus 2 de sus 3 de bagirmanin anlamı kalmaz .
(18 puan) tarafından
Kiz yirtiyom esime soyluyom koca kavga ediyoz yok. Anne babasi kardesleri onun icin daha onemli. Hamileken o kadar kavga ettim sadece kendimi uzdugumle kaldim onlar mutlu. Benim aldigim arabayla anasi babasini kardesinin nisanina goturdu.
(1,019 puan) tarafından
Ayy ben kafayı yerdim.
(18 puan) tarafından
Valla yedim yani artik hicbirini goresim yok esimede kiziyorum ama elimden bisi gelmiyor ayrilmak cozum mu onuda bilmiyorum
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Ne yani senin bileziklerinden mi verdi eşin
(18 puan) tarafından
Bize takilmisti o bilezik geri verdi  bizim borcumuz diye
(1,718 puan) tarafından
Çok saçma size takıldı bütün takılanları hep mu verecek getirenlere
(18 puan) tarafından
Hadi bilezik neysede getirdigini goturmesine kizdim. Durumumuz yok diyolar dis cepe yaptiriyolar brn anlamadim parasini obur oglan verdi diyolar ne kadar dogrusa

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 352 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 311 göst.
8 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 323 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 484 göst.