0 oy
304 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben yeni dogum yaptım 1 ay olucak K.Validemin yanında kaldım hamileligimin son 3 ayı eşim uzakta olduğu için tek kalmama izin vermedi ve kayinvalidem ile sürekli sorun yaşıyorduk, dogum sezeryan oldu ve hastanede yanımda kaldı buna rağmen hiç bir şekilde yerimden bile kaldırması beni sadece yanımda uyumaya geldi hastaneden çıktıktan 2 gün sonra bebegim rahatsizlandi  yoğun bakıma alındı Bende hastanede kaldım dikislerim var diye yanıma geldi ama zoraki tansiyonum var annenler kalsın dedi her hastalığımda annem yanımda kalmak zorunda değil dedim hastaneye geldikten sonra benimle tartıştı sırf bunun için eve geri gidecekti annem durdurdu çocuk gibi kuzum gitmesin diye üstüne k.babami arayip beni şikayet etti 10 yıllık (eltim)gelinim var bunun gibi değil tırnağına olamaz falan diye ,Kızlar şimdi evim biraz uzakta ve bu kadınla konuşmak daha istemiyorum kimsenin olmadığı yerde yılan gibi birinin olduğu yerde baş tacı gibi davranıyor pislik beni arayıp acmadigimi söylüyor ama halbuki beni hicc aramıyor beni sürekli etrafa kötü göstermeye çalışıyor 

Burda Tecrübeli çok gelin var 40 imdan sonra (şuan annemlerdeyim)evime gecicem Bu Kadına karşı nasıl davranmaliyim ???

(Eşime herseyi anlattım sadece saygı goster onlar bizim büyüklerimiz diyor ,kendisi askeri personel yanımda değil uzakta)

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimse yok mu 
-Reklam-
0 oy
(1,155 puan) tarafından
Atsan atamazsın satsan satamazsın çok yüz göz olmadan saygı göstermeli yapacak bir şey yok , yani fazla samimi olmazsn 
0 oy
(546 puan) tarafından
Kimseye nasil davranayim diye sormayin sizin aile geciminize esinize karşınızdakine gore hareket edeceksiniz.Simdi burdan biri kufur et vur ksfasina dese oyle mi davranmayi hak goreceksiniz.Bu uygun olmaz.Herkesin aile yasantisi farklıdır. Kotu davranip icini rahatlaticaksin belki ama bu sefer esinle belki ayrilma noktasina geleceksin bu yuzden.K.validesiyle sıkıntısı olmayan neredeyse yok.Mesafeli olursun sık gorusmezsin hic istemiyosanda gitmezsin olur biter.Ama geldiginde gordugunde saygisizlik etmeden misafir gibi agirlarsin olur biter hepimiz aynini yapıyoruz yani bu devran boyle dönüyor...
0 oy
(912 puan) tarafından
Valla ben ağzıma geleni söyledim ama değişen bisey olmadı tek yapmak gerekn evledinihimiz kişi dışında ailesini de tanışmamız geçmiş olsun bacım Allah kolaylık versin bunlar iflah olmaz 
0 oy
(4,648 puan) tarafından
Mesafe koyarsın olur biter. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sık görüşmeyeceksin canım istediği kadar aradım açmadı desin onun kaydında da çıkar eşin inanıyorsa saygılı ama çok mesafeli olacaksın gel dediğinde işim var falan gibi yani arama sorma zorunluluğun yok ki ararsa konuşursun birde ölsen dahi onu çağırmayacaksın medet ummayacaksın eşinede gelince git kal dediğinde hayır demeyi bil asker yanında yok uzaktan emirlerde vermesin
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Mesafeyi koru

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 174 göst.
0 oy
22 cevap 772 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Senemerken (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 942 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bala&Hatun_54 (21 puan) tarafından soruldu