0 oy
103 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Oğlum oyuncaklarıyla oynuyor yerde arabasını sürüyor bazen vuruyor yere. Yukarı ses çok gidiyor diye şikayet geldi yukarda kaynım oturuyor eltim. Çocukları var 4 aylık sesten uyumuyor diye susturun ses geliyor diye şikayet ettiler ben napiyim oğlumun elini kolunu mu bantliyim

6 Cevaplar

0 oy
(1,758 puan) tarafından
Çoçuk bu canım öyle illa ses yapacak anlayışlı olsunlar biraz kapatma düğmesi yok ki bu çoçuğun onlarında varmış çoçukları yarın bir gün onun kide gürültü yapacak
-Reklam-
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bebeğin uyuduğu oda da oynatma onlarida anlamak lazım onlarda sizi anlamalı 
(942 puan) tarafından
Orda degilki zaten bizim salonda oturuyoruz
(1,243 puan) tarafından
Öle değil senin salon onların yatak odası mi yadA bebekleri salonda mi yatiyo eğer bebek salonda uyuyorsa çocuk odasında oynat
(942 puan) tarafından
Yok cnm benim büyük balkonum var balkonun üstü onların salonları. Benim salonum ayrı oda da odalar hep ayrı yani üst üste oturmuyoruz. Aynı yerde. Benim balkonun üstünde oturuyor o ben icerde yani anlatabildim mi onlar salonu benim balkonum oluyor bizim salon onların yemek odası
0 oy
tarafından
Yuhh yaa amca ve yengede idare edemiyorsa elaleme ne diycez 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hani büyük bir çocuk olsa sustur denir de 1 yaşında el kadar bebeğe nasıl sus denir onu anlamış değilim ne kadar düşüncesizler 
0 oy
(2,210 puan) tarafından
Yok artık yaa, robot mu büyütüyorsun tabiki ses yapacak, bide amca yenge yani, sakin onlar rahatsiz oluyor diye bebeğinin kalbini kırma bırak oynasin vursun. Kendileri sessiz sedasız büyümüş sanki 
0 oy
(4 puan) tarafından
Benimde altaki kiracı rahatsız oluyo bende kiraciyim napayım dedim senin couklarinda ses yapiyo bn bişi demiyorum dedim ev sahibimde cam çarpsın ariyo önüne bişi koybdiyo sabır diyorm başka bişi demiyorum rabbim bizi kurtarsın kiraciliktan

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 140 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Biriiste (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Siiiiiiiii (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.

397,268 soru

11,881,777 cevap

36,001 kullanıcı

...