0 oy
947 göst.
Aile kategorisinde (70 puan) tarafından
Kızlqr sizinle paylaşmak istedim psikolojim bozuldu resmen dün oğlumun doğum günü vardı annemler ve kaynım la eltim gelmişti sadece başka kimse yoktu kaynanmlar köyde oldukları için gelmediler neyse akşama kadar hazırlık flan yaptık baya akşam da kutladık sorunsuz bir şekilde babamın işi çıktı gitti o erkek kardeşimle beraber kaynım eltim ve eşim de onların evine gittiler yan yana oturuyoruz zaten bn annem ve kız kardeşlerim kaldı neyse topladık flan çay demledim çay içecez bnde kız kardeşime git getir içeriye dedim annemle lafa dalmışım tam o esnada 2 kız kardeşim ve oğlumun bağrışma sesleri hamileyim bide varya kalbim durmak üzereydi oğluma Bi şey oldu diye salona koştuk hep beraber bide ne göreyim büyük çay demliği her 2 kız kardeşimin üstüne dökülmüş oğlum da orda ama varya kalbim durmak üzereydi Bi kardeşimin yüzü diğerinin de göğsü yandı ikisi de çok kötü eşimi flna çağırdık işte su döktük evde ilaç vardı onu sürdük baktık olamayacak babamı da çağırdık zaten annemler bize çok yakın babam geldi hastaneye götürdüler flan ilaç yazmışlar ikisi de şuan çok kötü yaraları var olayım şokundan çıkamıyorum hepsi nazar yemn ederim ki eltim olacak gerizekalı ailemin hediyelerini görünce gözleri nasıl açıldı Bi fotoğraf bile çekmedi iyi ki doğdun bile demedi pastasını yiyip kalkıp gitti Allah kimsenin başına vermesin eşimle kendimizi çok kötü hissediyoruz gözümüze uyku girmedi bizde öyle oldu diye 

27 Cevaplar

0 oy
(188 puan) tarafından
Eltinin kıskandığını  olay olurken sakin kalmasına  m8 bağladin cnm yoksa bi kadın oyle yanık görse vah tüh der o demediği için galiba  sen onu fesat olarak görüyorsun  bi  de bu acıdan bakmak lazım  yani eltine iftira atmak değil bu o anki durumu sana bunu düşündürmüş 
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Fotoğraf çekip paylastinizmi nazar olmuştur iyi hız var kötü göz var 

Geçmiş olsun bu arada
(70 puan) tarafından
Evet onu da yaptık malesef zaten töbe ettim bi daha asla kutlamam doğum günü küçük Bi pasta alırım oğlum sevinsin diye başka da yapmam bu bana büyük ders oldu
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bu snn ihmalin lafa dalmışım diyip sıyrılmaların eltin kötü olabilir sevmeyebilirsin ama olay yerinde bile olmayan kadına hemen kulp takman yakışmamış ayrıca hediyeyi kıskandı diye çocuklara nazar mı değermiş 
(70 puan) tarafından
Bu bnim düşüncem
(7,768 puan) tarafından
Snn düşüncen hamile halinle kul hakkına girmekse buyur düşün
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Ihmalkârlığın ismi de nazar olmuş. 

Rabbim şifa versin kardeşlerinize
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun yaa
0 oy
tarafından
arkadaşlar  kadını linclemek yerine düzgün  bi uslupla anlatsaniz olmazmı kadin hamile ve uzgun. herkes eltinin gunahina girme diyip kalp kırmış  gunah olduğunu  söylüyorsunuz  peki bu hamile kadinin kalbini kırarken  kimse gunahı düsunmedimi ya bir kalp kırarken düşünün  ya o kırdığın kalbi Allah c.c sevdiyse... geçmiş olsun kuzum rabbim beterinden korumuş  evinden bi sadaka cıkar
(70 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım malesef burnumdan getirdiler çıkardım canm
0 oy
(594 puan) tarafından
kusura bakma canm da elti ne alaka ya  valla artık misafirliğe gitemeye korkar olduk birşey olsa onun gözü bunun kaşı bırakın şu sacmaliklari madem öyle çağırmayın oluru varmış işte o  olmasa da olacakmış. Kardeşlerine de çok üzüldüm  gecms olsn çok kaçıncı derece yanık ?

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 2,413 göst.
0 oy
12 cevap 195 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde Fatmanur&kadir27 (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
0 oy
1 cevap 54 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minigim500 (78 puan) tarafından soruldu

380,173 soru