0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (213 puan) tarafından
Emziriyorum daha önce hiç böyle olmamıştı 2 3 gündür sağ göğsümun sağ tarafı çok agriyodu şimdi her yeri agriyo dokunamıyorum.neden olabilir emziriyorum gecmiyo

3 Cevaplar

0 oy
(392 puan) tarafından
Ateşin var mı 
(213 puan) tarafından
Var canim
(392 puan) tarafından
Mastit olmuşsun canım bi parol al bir de asma yaprağı ıslat suda sonra göğüslerine koy her yerini saracak şekilde onlar kuruyana kadar kalsın göğsünde bir hafta böyle tekrarla normalde aynı gün faydası oluyor ama olmazsa bir hafta böyle dene ılık duş alırken de göğsüne masaj yap geçmiş olsun çok faydasını gördüm ben bu sekilde
(213 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Canın bir şey mi çekti canım ondan da olmuş olabilir sağmaya çalış mastit olmasın
(213 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(851 puan) tarafından
Canım mastit olabilir hemen duşa gir iyice ovala göğsünü boşaltmaya çalış bebeğin iyice emsin muhtemelen tam bosaltmadi ateş sıtma halsizlik de yapar bn yaşadım allahim düşmanıma vermesin aylardır bebeğim emmiyo ama sutyenim bile azicik sıksın hala agri yasiyrm muhakkak göğsüne sicak su tut sag gogsunu
(213 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 201 göst.
0 oy
11 cevap 116 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...