0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Olayları bilen bilir. Bugün işten geldi iki gündür ne elimden yemek yiyor ne bişey. Ancak babası gille sofraya oturulursa oturuyor. Bende geldim sarıldım biraz ağır konuştum özür dilerim dedim. Çünkü malum kaynanamla bir yasiyorum. Cevap bile vermedi sarıldım sarilmisin dedim hayır dedi hiç mi dedim hiç dedi. Akşam Asel uyuyunca konuşalım dedim konuşmak istemiyorum seninle dedi. Bende sen bana herşeyi yapıp bir kere sarılsam affediyorum hatta bazen sen uyurken sabahına seni affetmis olarak kalkıyorum haberin olmuyor senin ama sen herkesi baş üstünde taşır arkanda dağ gibi duran beni yıkarsın madem yokum senin için görmezden geliyorsun o halde sende benim için yoksun gitmiyorsam Asel içindir dedim gene cevap bile vermedi. Ne yapayım ben artık. Ben her hata yaptigimda özür diliyorum ama o bir kere dilemez ben hep bir gulusune affederim onu ama artık zoruma gidiyor salakk miyim ben ya

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya sana çok kırılmış , yada başka biri var gibi geldi bana .
(1,082 puan) tarafından
Eğer varsa arkama bakmadan gideceğimi biliyor.. Çok kırılmış olabilir ama bende çok kırıldım zamanında hep ona kucak actim
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Sen öyle alistirmissin galiba cnm ben kolay kolay alttan almam mesela türk erkeğinin derdini çekmek kolay değil
(3,457 puan) tarafından
Yapma kuzum git kahveni çayını iç aklinada getirme bırak o senin peşinden koşsun illa onun sana işi düşer :)
(1,082 puan) tarafından
Doğru diyorsun ama insan yediremiyor ki kendine maal gibi hissediyor
(3,457 puan) tarafından
Sen bir umursama bak sonra alisrsin takmazsin bile bak tecrübe konuşuyor yeni evliyken tartisinca salya sümük ağlardım :D eşim koltukta horlayarak uyurdu gündüz hemde gündüzleri normalde uyumaz horlayan biride değil ne zaman tartissak horlar artık arsizlastim tartisinca inadına kahve yapar içerim kendisi çok sever en fazla 1.5 güne kendisi gelip gönlümü alır
(1,082 puan) tarafından
Aynen aynı sunan horluya horluya yatiyo
(3,457 puan) tarafından
Klasik türk erkeği işte :D sen dediğimi yap
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Sabir et canim.. sabrın sonu selamettir.
(1,082 puan) tarafından
Sabretmekten yoruldum artık
(4,134 puan) tarafından
Sabir kolay deyil canim .. meyvesini yeceksin inşaAllah inşirah süresini oku bol bol
(1,082 puan) tarafından
Okuyorum kuzum
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Kaç yıllık evli siniz canım 

Bizde ilk 3 yıl olurdu öyle küser giderdi falan filan sonra ben de takmamaya başlayınca mis o sayıyor ben sayıyorum sonra barışıyoruz ya 

Yıllar geçtikçe insan değişiyor 
(1,082 puan) tarafından
3 yıllık canim
(5,132 puan) tarafından
Üzme kendini geçiyor bunlar buyutmemek lazım
(1,082 puan) tarafından
İnşAllah gecer
0 oy
(168 puan) tarafından
Takma bnce nekadar üstüne düşen okadar uzak duruyir
(1,082 puan) tarafından
Konuşmayacağım bende