0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar iyi geceler benim bir oglum var ve bu ekimde 19 yaşıma giricegim ve eşimle bir kaç hafta önce birşey yaşadık ve korunmadık ben çok yıkadım birşey olmasın diye çünkü ben ikinci bir çocuga asla hazır degilim hem daha yeni yeni oglumla bagımız oluşmaya başladı oyunlar oynamaya başladı benimle birşeyler anlatmaya çalışıyor çok korkuyorum bu ayın 20 sine kadar adet olmam gerekiyor inş olurum sorum da şu hamileysem belirtisi olurmu ben şuan nezleyim ve çok halsizim yemek zor yapıyorum evi zor topluyorum dışarıya geçen haftalarda çıkıyordum markete gidiyordum hiç bir yere gitmesem şimdi ise hiç birşey istemiyor canım ve geçen gün kardeşimle otururken birden bire aklıma bir meyve geldi bu mevsimde bulunmayan benmi olmasını istemedigim için piskolajik kuruntu yaptım acaba ve test alsam belli olurmu yapsam hemen yarın 

6 Cevaplar

0 oy
(13,031 puan) tarafından
Arkadasikin 2 haftalikti hamilelgi testte çıkmıştı 
tarafından
Ayy cnm yarın bakıyım bende inş hayırlısı olur
(13,031 puan) tarafından
Yazarsın merak ettim
tarafından
Tm cnm
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Oğlun kaç aylık? Psikolojik de olabilir yani stres yaptığın içinde adetin gecikiyor olabilir, yinede şüphen varsa yap test çıkar varsa

tarafından
12 aylık cnm ya önceden hiç takmıyordum ama halsizlik olunca taktım benim ilk hamileligimde halsizlikle anlamıştık çünkü gezmeyi seven birisiyim evde durmayı sevmiyorum
(2,704 puan) tarafından
O zaman test yap canım, varsa bebek çıkar zaten. Hakkın da hayırlısı olsun
tarafından
Çok teşekkür ederim cnm yarın bakıcam hemen
0 oy
(2,322 puan) tarafından
Korkuyorsun madem neden dikkat etmiyorsun olma ihtimali evet var ama göğüslerde hassasiyet başlıyor önce ve yorgunluk halsizlik hayirlisi bakaljm
(2,443 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım
(2,322 puan) tarafından
20 sine daha çok var canım bekle bakalim nasipten öte yol yoktur 1 2 gün kala çok dayanamazsan erken gebelik testi yaparsin
tarafından
Öylemi diyorsun cnm ne yapsam bilemedim yarın yapsam çıkmazmı :\
(2,322 puan) tarafından
Ben çok yapmistim ama  çıkmıyordu üzülüyordum haddi hrsabi yok testlere verdiğim paralarin
tarafından
cnm o zaman 1 hafta sonra yapıyım garanti olur en iyisi
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Canım yıkamak bir korunma yöntemi değil erkek boşaldıysa giden gitmiştir yumurtalıkları yıkamış olma ihtimalin yok .. hayırlısı olsun bakalım
tarafından
Hahaha haklısın cnm Allah iyligini versin .dd
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Öncelikle yıkaman hiçbir şeyi değiştirmez. Ikinci olarak bazen psikolojik olarak resmen hamileleik belirtileri yaşanabiliyor. Birkaç hafta dediğin ne kadar tam olarak? Mesela ben ilişkiden 15 gün somra 5 tl olan kaset testlerden yaptım hemen çıktı ikinci çizgi. Yani ilişkiden 15 gün geçtiyse büyük ihtimalle çıkacaktır
tarafından
Cnm o kadar geçmedi 6-7 gün anca geçmiştir
(2,443 puan) tarafından
O zaman çıkmaz canım. Kanda belki çıkar ama idrarda çıkması için en az 15 gün geçmiş olması gerekir
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Psikolojik olarak yapıyorsun bence kendine canım yarın bi erken gebelik testi yap istersen için rahat etsin olsa bile bu kadar erken belirti vermez 
tarafından
Erken gebelik testi de mi oluyor  cnm bu normal gebelik testinden farklı mı
(3,730 puan) tarafından
Evet canım günün geçmeden varsa eğer çok yüksek ihtimalle idrar testinde çıkıyor yine de idrar testlerinin yanılma payı var onu da unutma :)
tarafından
Tmm cnm çok teşekkür ederim yarın eşime söyliycem işten gelirken alsın bakalım :\
(3,730 puan) tarafından
Hadi bakalım hakkında hayırlısı :) yani bu arada bizde de bi kaç kere kaza yaşandı ama olmadı kesinlikle istemiyorum diyosan biraz daha garanti yöntemler dene bence canım :)
tarafından
Haklsn cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 443 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,385 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 527 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,631 cevap

34,875 kullanıcı

...