0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (742 puan) tarafından

Maksat muhabbet olsun;)

36 Cevaplar

0 oy
(3,829 puan) tarafından
begenmezdim valla , elimden is gelmez hic :)
(742 puan) tarafından
Açık sözlü insanlara bayılırım ;)
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Tabi kız benden iyisini mi bulacak
(742 puan) tarafından
Bakalım kendisi ne düşünüyo kaynana bu kulp bulur illaki ;))
(1,072 puan) tarafından
Ahahha aynen öyle valla neler düşünmüyordur ki
0 oy
tarafından

Evet :)

Ağzım var dilim yok.

Çok mübarek bir insanım :woot::D

(742 puan) tarafından
Ahahaha :))
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Beğenmezdim çünkü uyumlu değilim 
(742 puan) tarafından
Ne konuda canım kaynanan ne düşünüyo:)
(4,698 puan) tarafından
Kaynanam beni çok seviyordu ben herşeye tamam diyen biri değilim ve mesafeliyim saygılı bir ilişkimiz vardı eşimle konuşmuyorlar o yüzden bizde konuşmuyoruz
(742 puan) tarafından
Mesafe iyidir ya kafan rahattır:)
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Tabıkı kız deli misn sen :))))

Tü tü tü maşallah bana hahaha :) 
(742 puan) tarafından
MaşAllah nazar değmesin:)
tarafından
Puhahahahha kanka seni sevmeyen ölsün laaa :)
(16,489 puan) tarafından
Hahaa kankam Benimmm
0 oy
tarafından
Kadin hep laf atiyor evlendigimden beri bu kadinin neyini seveyimki yakin olmuyorum yaptiklarindan dolayi . O yuzden bisey diyemiyecem 
(742 puan) tarafından
Olayı yanlış anladın kanka kendini beğenir miydin
tarafından
Yok anladim canim cok iyiydim her konuda ama kendisi oyle bi insan oldugu icin geri cekildim biraz . Yani begenmesede . Kendi yaptiklarinin sonucudur
(742 puan) tarafından
Kendi ektiğini biçiyo desene
tarafından
Aynen canim
0 oy
(2,579 puan) tarafından

Canim kendim :woot:

(742 puan) tarafından
Ahahahah:))
0 oy
(391 puan) tarafından
Beğenirim yani, her şeyi yapıyorum her ortama ayak uydurup gidiyorum daha ne olsun. Yemel desen var temizlik desen oda var :D Neyse çok da şaaap miyim bari :D
(742 puan) tarafından
Kaşı kaşı nazar değmesin:))
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Vur kafasına ekmeğini al öyle Bi tipim şahsen biraz daha fena olmasını isterdim ;) kendim) 
(742 puan) tarafından
Fenalık iyi değil kal sen öyle
(12,484 puan) tarafından
Benim kadar iyi niyetli olmak da iyi değil
(742 puan) tarafından
Ayy o da doğru
0 oy
(684 puan) tarafından
Ani çıkışlarım var ama gönül almayı iyi biliyorum çok güzel yemek yaparım aşırı temiz biriyim gittiğim her yeri cam gibi yaparım 10 dk da tatlı çay yapıp sunum yaparım bide muhabbet oldu mu benden iyisi yok etrafımda hep böyle düşünür hakkımda ama Allah'ın cezası kaynanam öyle mi yemek yapınca afra tafra ona kalsa sadece patates veya patlıcan tepsisi yap fırına yolla ben çorba yaparım sulu yemek yanına pirinç salata sonunda da tatlı yapınca deli oluyor ne gerek var masraf hep söylenip durur üstüne kalkıp evi temizleyince gelinsiniz sizi boşuna mı aldik lafını sokup günü zehir edip bırakır eltilerim bile oturup kalkıp senin gibi olsaydık bize de öğret derler tek bir Allah razı olsun bekliyorum dünya benim olur ama yok  
(742 puan) tarafından
Kız maşAllah ya ellerin dert görmesin boşver sen yap Allah görüyo yedirip içirmek de sevap. Yapan değil de yapmayan daha mı değerli duruyo sence
(684 puan) tarafından
Valla eltim yemek yapmaz hemdeeee hiç aynı onun hayalinde ki gelin iş yapmaz yemek yapmaz sabah kahvaltıda yumurta makinasına:))))) dünya da ki en saçma icat :)) yumurtayı düzer koyar önlerine ben çeşit yaparım öğlen ayrı akşam ayrı kac çeşit yemek tuvaletlerinden banyolarina kadar elimle lifle cifler yıkarım amaaaaa en kıymetli gelin oo helal olsun ona benim gibi mal değil altınları üstünde daha düğünde takılan altınlar duruyor ya ben düğünde bir gün önce hepsini eşimin eline sayıp araba hayalini gerçekleştirdim sonunda araba da gitti de neyse ama af edersin b.kunu yiyorlar bi erkek torun da doğurdu şu an ondan kıymetlisi yok yapmayın anam değersiz oluyorsunuz çektiren kıymetli tabi kocalar icin geçerli değil kocası ne beceriksiz olduğunu söyler durur benim eşim her ortamda karımda karım annemde görmediğim işi yemeği eşimde gördüm der kaynimlar yemeklerime hasta :))
(742 puan) tarafından
Eşin biliyosa iyi ya o çok önemli. senin kadar becerikli olmasamda bende elimden geleni yaparım 10 gün için gittiysek 5 gün orda 5 gün ailemin yanında kalırım o kaldığım vakitte elimden ne gelirse yaparım kıçımı yırtarım afedersin. Demeselerde bilirim severler.
(684 puan) tarafından
Önemli olan o işte demeseler bile onu his ettirmişler ki söylüyorsun bende o da yok yeminle bu kadar çabaya sadece kızım Allah razı olsun yoruldun desinler dünyalar benim olur bide dediğim şeyleri karnım burnumda yapıyorum yok arkamı döndüğüm gibi dedikodu eşimi doldururlar tabi eşim takmaz onları da ne gerek var ki Allah'a bıraktım ben asla böyle bı kaynana olmiycam
(742 puan) tarafından
Canım canım neler varda susup içime atıyom. Rabbim yardımcın olsun zor değer verip değer alamamak
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Evet  benden iyisini mi bulacam hahah
(742 puan) tarafından
Mütevazilik desen varr:)
(2,852 puan) tarafından
Ee o konuda mütevazi olamiycam canım 16 yaşımda geldim buraya elimden her iş geliyordu yemek tatlı iş
(742 puan) tarafından
MaşAllah canım benim
0 oy
tarafından
Valla ne yalan söyleyeyim cok beğenirdim
(742 puan) tarafından
Rabbim sana da senin gibi gelin nasip etsin o zaman:)
tarafından
Amin inşallah:))
0 oy
(12,924 puan) tarafından
Beğenirdim :) kaynanam beğeniyor mu bilemem ama :D
(742 puan) tarafından
Beğensede çaktırmaz :)
(12,924 puan) tarafından
Bilemem orası kendi kararı :D
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Hayatta istemezdim çok kinci ,agrasif , sinirli çekilmez bir insanım eşim bile bana naısl sabir ediyor ona bile şaşırıyorum kaynana olsam kendin gibi gelinim olsun istemezdim :)

(742 puan) tarafından
Çok açık sözlüsün maşAllah:)
(1,314 puan) tarafından
Neysem oyum valla canım
(742 puan) tarafından
Severim ben açık sözlülüğü:)
(1,314 puan) tarafından
Teşekkür ederim  :)
0 oy
tarafından
Aaaa benden iyisini mi bulcam aşk olsun ☺️
(742 puan) tarafından
Ne güzel ya :)
0 oy
(107 puan) tarafından

Yatar kalkar şükür ederdim :D

(742 puan) tarafından
Çok şükür:)
0 oy
tarafından

Beğenirim ya eğlenceliyum,saygısızlık asla yapmam,tek derdim uyku ama onu da yanlarına gidince 6 7 de kalkarak bi şekilde uyduruyorum☺ahirindan,köpeğine,ineğini kadar elim değmiştir:Dseverim ya sagolsun da seviyorlar beni❤

(742 puan) tarafından
MaşAllah karşılık bulunca güzel oluyo ya
tarafından
Aynen kuzum, karşılıklı herseu❤☺
0 oy
(75 puan) tarafından
kendimi eleştirdiğim noktalar var, ama genelde sever sağda solda da hakkımda hep iyi konuşur, heleki çevremizdekiler kendisine beni öven sözler  söyledimi zevkte dört köşe olur :) aramız iyidir düşüncelidir tabi karşılıklı çok şükür. ben küçüklüğümü bilirim oda büyüklüğünü bilir 
(742 puan) tarafından
Allah bozmasın canım
0 oy
tarafından
Beğenirdim tabi etliye sütlüye karışmam yüz eğmem hürmet ederim sevmesem de sayarım 
(742 puan) tarafından
Saygı önemli
tarafından
Kesinlikle
0 oy
(3,720 puan) tarafından
Valla beğenirdim :D
(742 puan) tarafından
Ben ikna oldum:D
(3,720 puan) tarafından
Ahahahhaha :D kız valla beğenirdim bu devirde neler görüp neler duyuyoruz oturmayı kalkmayı bilirim evim barkım temizdir yolda yürürken bile kafamı kaldırıp kimseye bakmam akrabalarıyla oturur kalkar sohbet ederim evime gelmek isteyeni paşalar gibi ağırlarım daha ne edeyiimm kıız :D ama ona sorsan kim bilir neler der bunları bilmez görmez belki inkar eder :D
(742 puan) tarafından
Kaynana bu herşey beklenir:)
(3,720 puan) tarafından
Kesinlikle :D

İlgili sorular

+2 oy
22 cevap 599 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 450 göst.
20 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy