0 oy
395 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (5,132 puan) tarafından

Hep duyarız ya bakımlı diye, size göre bakımlı olmak ne demek

Benim için düzenli banyo güzel kokmak, diş ağız bakımı, taranmış temiz saçlar, temiz tırnaklar,  kıl konusunda yorum yapmak istemiyorum, ayak da önemli,  temiz kıyafet .....:)) 

Sürekli makyaj yapmak bakımlı olmak demektir kafamıza sokmaya çalılıyorlar ama ben doğalıktan yanayım :) makyaj yapmam yapanlara saygı duyarım 

15 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Elini yuzunu yikasin yeter dermisim ahahhaha 
(5,132 puan) tarafından
Hahahah
(1,862 puan) tarafından
Puahahahshh
tarafından
Seho postuma gel la :)
(7,791 puan) tarafından
Bence de :D
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bence temiz giyimli her kadın bakımlı kadındır
+1 oy
tarafından
Makyaj ve bakım aynı şeyler değil bana göre. Saçını tırnağını kremlerini yüzünü üzerini temiz ve özenli tutmak bakımlı olmaktır. Makyaj da makyajlı olmaktır. Benm fikrim bu ☺️
0 oy
tarafından
Bende Manyaj yapmam tek makyajım sürme gerisinide beceremem doğallık her zaman en güzeli :)
0 oy
tarafından
Saçı düzgün, yüzü temiz, dişlerini düzenli fırçalayan, vücut tüyleri bakımından temiz, ter kokmayan  bayan :)
0 oy
(868 puan) tarafından
senin anlattığınin birebir aynısi benim için de :)
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Temiz kadın demek güzel kokulu ağzı bozuk olmayan ici dışı temiz olan
0 oy
tarafından

bakım ayrı makyaj ayrı bırsey çöpe parfum de sıksan bır sure sonra yıne pis kokar yanı makyajka pislık kapanmaz once bakım şart makyaj olmasa da olur :D

tırnak içleri temız eller kremli olmalı

ayaklarda çatlak kotu goruntu uzun pıs tırnak vs olmamalı bakım sart

agdası yapılmıs kası bıyığı alınmıs yada duzgun durmalı

saclar temız mıs kokulu olmalı

diş bakımı duzenlı fırcalama onemlı

dus zaten gunde 1 kesın olmalı yoksa bakımlıyım dıyemez o kımse bende boyle 

tarafından
Ayakların çatlak olmaması için ne kullanıyorsun
tarafından
canım benım ozel kullandıgım bısey yok genelde nemlı tutmaya ozen gosterırım nemlendırıcı krem mutlaka her dustan sonra surerım kışın corap gıydıgımden catlak kuruluk vs olmaz ama yazın corap asla gıymedıgım ıcın çatlar azda olsa nemlendırmek fayda etmıyor vazelın suruyorum bolca uzerıne dolap poseti gecırıp corap gıyıyorum yatarken sabaha kadar yada bıkac saat dursa bıle etkı edıyor pamuk gıbı yapıyor bırde dusta ponza taşıyla torpülerım ölü derı varsa gıtsın diye
0 oy
tarafından

Ayyy koku benim icin vazgecilmez kuzuuu ☺️❤️ ama boyle sacta sampuan ve sac kremi kokusu, kiyafette yumusatici kokusu olacak.Disler bembeyaz ve tertemiz olmali.Tirnaklar duzenli kesilmeli , temiz olmali.Oje surulse bile kisa tirnaktan yanayim ❤️ duzenli dus alinmali.Gunde bir kere hatta yaz aylarinda 2 kere ☺️❤️

Makyaj yapilabilir Ama bakim denince nedense temizlik geliyor aklima ❤️☺️

0 oy
(2,722 puan) tarafından
Aynn katiliyrm ama makyaj yapip parfumu basan kadinlar bakimli gibi algilaniyo alakasz bnce bakm temiz olmaktr
0 oy
tarafından
Eski bile olsa üstü başı temiz olan kadın bakımlı kadındır 
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Senin yazdiklarinin hepsine katiliyorum bide bayanlarda şuna cok dikkat ederim kufur kufuru bayanlara hiç yakistiramiyorum nefret ederim boyle guzel guzel tatli dilli guler yuzlu olsun ne dedigini ne konustugunu bilen birisi oh mis yemede yaninda yat:D

0 oy
(359 puan) tarafından
Temiz olmak bence bakımlı olmaktır canım hergün duş almak manikür pedikür cildi nemlendirmek temiz özenli giyinmek yeterli
0 oy
tarafından
Kesinlikle makyaj boya ile alakası yok

Özellikle tırnaklar kesilmişse tamamdır :D
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bakim onlar zaten canim...

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 608 göst.
6 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mrvmetehan (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu

378,375 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...