0 oy
204 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (350 puan) tarafından

Adetten kaç gün önce veya kaçıncı haftada belirtiler başladı ne gibi belirtileriniz vardı:D

Ben 2 eylülde çatlama iğnesi oldum kasıklarda kıpırtılar var, beyaz akıntım ve iki gündür de sebebini henüz tespit edemediğim sık idrara çıkma var. Test yapmadım daha 

17 Cevaplar

0 oy
(119,127 puan) tarafından

hic belirti olmadi bende adet olamiyom diye dr gittim dr olma 2 sene duzensixlik adet olmama normal dedi bi test yapti e nabizdan bi baktim ohaaa deger 135bin kusurlu cikti hayatimin şokuydu :D 

(350 puan) tarafından
Oo maşallah duyduğum en fazla hcg değeri :-D Allah bağışlasın
(119,127 puan) tarafından
sagol bacim suan 13w2
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her zamankı gbi adet gecıkmesıyle gıttık doktora tarlusak verıp gonderıyodu adet sokturucu o ayda hıc hamıle olacagımı tahmun bıle etmıyoduk korunmuyoduk cocuk ıstıyoduk ama olmuyodu snrq gıttım kan verdım sonuc bı cıktı  75 doktor dedı hamılesın ama cok kucuk suan haftaya tekrar gel. Haftaya gıttık keseyı gorduk snra kalp atısını dınledık cok sukur dedık ardındaj 2 3 hafta sonu mıde bulantıları basladı. Onjn harıcındw aea sırqda kasıklarım agrıyodu adet olamadıgm ıxn agrıyo dıye umursamıyodum hıc ama sukur bızede nasıp oldu bebe. 
(350 puan) tarafından
Ayy ne güzel sürpriz olmuş size:) Allah bize de nasip eder inşallah
tarafından
Amin canım ınsallah rabbım kucagınızı bos bırakmasn ınsallah
0 oy
(9,626 puan) tarafından

İkisinde de hiç bi belirti yoktu aletimin gecikmesi dışında :D

0 oy
tarafından
Adet olcakmisim gibi bir his ama olamama :D
(350 puan) tarafından
Ay profiliniz çok hoş :D
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Hiç bi belirtim yoktu aksine aynı adet olacakmışım gibi göğüsler de şişkinlik ara sıra olan karın ağrısı vardı genel de böyle oluyor canım diğer belirtiler yaşanması için en az 6-8 hafta olması gerek 
(350 puan) tarafından
İdrar sıklığı ve akıntı 3.hafta başlar yazıyo internette valla ben de bi umutlanmadım değil inşallah olmuştur pcosum
(3,721 puan) tarafından
İnşallah canım Allah gönlüne göre hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin :) benim adet öncesi ve sonrası akıntım zaten oluyor o yüzden ayırt edemedim havalar sıcak çok su içtiğim için de idrara sık çıkıyodum belki de söylediğin gibidir canım
0 oy
(5,376 puan) tarafından

2 kez hamile kaldım 1 i nasip olmadı da neyse ikisinde de tek belirtim kasıklarımın pıt pıt atmasıydı:) hatta 2.de bildim yani ben hamileyim diye 

(350 puan) tarafından
Ay benim de öyle bi pıt pıt durumu var inşallah hamileliktir ya :)
(5,376 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim gönlüne göre versin bi de bşy kaldırınca ağrıyodu kasıklarım bak onu unutmuşum
0 oy
(741 puan) tarafından
Ateş bel ağrısı halsizlik :)
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Adetim gecikmişti ve çok aşırı uyuyodum gerçi uyumayı zaten seven biriyim son haftalardayım uyumadığım saatler sınırlı :) :)
0 oy
(597 puan) tarafından
Adetim 11gun gecikmisti ama hamilelik aklima gelmiodu. Baharatliyemege bayilirim ama mideme dokunuyodu reamen kavuruyodu ve zirt birt gece wc kalkiodum en az 3kez kalkiodum veee cooook uyyordum. Sonuc hamileymisim :D
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok sinirliydim ve adetim 3 gün geçmişti hayatım boyunca bu kadar sinirli olduğumu bilmem eşim sana ne oluyor deyip kızıyordu devamlı test yaptım pozitif çıktı sevinçtehemen eşimi aradım eşim ağladı ben ağladım hemen işten izin alıp benim iş yerime geldi ilk önce hastaneye sonra kutlama yemeğine gittik 
0 oy
tarafından
Pıt pıt atan bir şey vardı sol yumurtalığımda iki hamileliğimdede birde sola yaramıyordum midem erken bulanmaya başlıyordu 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İki düşükten sonra üçüncü gebeliğimi hissetmiştim hamile olduğumu anlamıştım günüm geçti bide hep uyuma isteği vardı kan tahlili yaptırdığımda 7 haftalık falandı 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ben normalde cips yemem ama ne zaman hamile kalsam canım cips ister hemde büyük bir paketi tek başıma yerim ne zaman canım cips istese test yaparım pozitif çıkar üçtür aynısı oluyor 
(350 puan) tarafından
Şuan cips yerken yorumu okudum :D bak umutlandım yine
(3,832 puan) tarafından
Hahahaha hadi bakalım inşallah darısı başına
0 oy
(22 puan) tarafından
Sürekli uyudum uyudum ve  uyudummmm:)
0 oy
(762 puan) tarafından
Ben apandıstım patlıyor sandım sancım vardı arkadasım ebe o bana dedi kız hamıle olabılır mısın diye yok dedım emindim ama ıcıme kusku girdi bir kere adetıme 6 gun gecıkmısım ılac kullanıyordum geciktirir demıstı doktor ona yordum hamilelik aklıma bile gelmedi arkadasım da oyle deyince kuskulandım test aldık saniye bile beklemedi hemen cıft cızgı cıktı ve hamıleyım 28 haftalık  belirtilerim baş donmesi ve karın  kaısk agırısı 
0 oy
tarafından
Adet olacakmişim gibi hissedip adet olamama, biranda tavuk, et ve yumurtadan tiksinme ama hala anlamıyorum:D sonra sürekli uyumak isteği çok şükür Rabbime. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Benimde senin hissettiğin gibi kasığım pıt pıt atmıştı.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 128 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 155 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.