0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Eşimin yaşlı bunak arkadaşı tiktoktan para kazanıyormuş 20 dolar eşime demiş sende benim gibi  5 bin takipçi kazan sanada aydan aya 20 dolar verirler demiş esim bu yüzden 3 tane hesap birden yükseltmeye çalışıyor böyle bi şey var mı gerçekten tiktok ta para kazanan var mı aranızda  bana diyor bu hesapları yükselticem 1 tane daha açacakmış  etrafınızda böyle bi şey duydunuz mu acaba yaşlı bunak eşimi kandırmış olabilir mi aramız açılsın diye esim nesine iddaa oynuyor sürekli ordan para kazanıyor şimdi de tiktok ta yapmaya çalışıyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

0 oy
(3,276 puan) tarafından
Evet tiktoktan para kazananlar var ama o kadar mı bilmiyorum  
tarafından
Her ay 200 tl arkadaşı kazanıyormuş sende yap demis
(3,276 puan) tarafından
Canlı yayınlardan falan da kazanılıyor
tarafından
Canlı yayın yaptığını görmedim bende açtım takip ettim neler yapıyor  diyor  suana kadar yanlış  video paylaştığını beğendiğini görmedim  bakalım ilerleyen zamanda ne yapacak
-Reklam-
0 oy
(41 puan) tarafından
Ben duymadım millet tiktokla kafayı yemiş 
tarafından
Aynen öyle böyle bi şey  varsa bile gereksiz diye düşünüyorum para için ne gerek var ki şaklaban olmaya
0 oy
(147 puan) tarafından
Para alan var ama ne kadar bilmiyorum 
tarafından
5 bin takipçi 200 tl her ay veriyormuş arkadaşı geçimini bu şekilde yapıyormuş
(147 puan) tarafından
Olabilir bide canlı yayın açıp hediye atıyorlar ya oradan kazanıyorlar
tarafından
Bende beni  aldatıyor diye düşünmüştüm  nesine iddia da oynuyor
(147 puan) tarafından
Kuzum çok güvenme hiçmi esra erol muge anli izlemiyon tiktok tan tanışıp kaçan evlenen doluuu

Allah'm doğru yoldan şaşırtmasın kimseyi

Yinede takip et varsa şüphen
tarafından
Sadece erkekleri takip ediyor evet izliyorum aklımın  bi ucunda da o var zaten  ama hesap açtım ordan takipteyim insalah yanlış bisey yapmaz bana keşke bu yaşlı bunakla hiç karşı karşıya gelmeselerdi bütün düzenimi huzurumu arkadaşı bozdu niye eşime böyle söylüyor anlamıyorum ya
0 oy
(263 puan) tarafından
Aylık 20 dolar için okdr uğraşamam o saçma programla bence eşin de uğraşmasin koskoca adamlarin takilcagi yer mi ora
tarafından
Komik videolar paylaşıyor takipçi kazanmak için para için çok komik geldi bana
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bende hesap açıyım o zaman de bakalım ne dicek bı bilgim yok canım
tarafından
Bana dedi bende  fazla var sana veririm yanlış bi şey yapmazsan dedi
0 oy
tarafından
Onun için videolar da paylaşması lazım bnce amaan boşversin be hem 30 yaşındaki adamın 50 yaşındaki adamla ne işi olur be baya saf seninki
tarafından
Valla 50 yaşındaki adam 2 binden fazla video paylaşmış parasını da alıyormuş  her ay eşimde komik videolar paylaşıyor
0 oy
tarafından
Evet cnm cok kazanan oluyo 
tarafından
Bana gereksiz geliyor
0 oy
tarafından
Tiktokun kendinden kazanıyor mu bilmiyorum fakat reklamlardan kazanıyorlar 
tarafından
Öyle şeyler yapıyorlar bu yaşta  işsiz  kalan böyle şeylere başvuruyor
0 oy
tarafından
Evet para kazanıyor ama takipciye videolarda aldığın like onlara göre alıyorsun. Bunun içinde saçma sapan evinde olanı biteni özel hayatını hep ortaya döküyorlar o para helal olur mu. Zıkkım olsun öyle para
tarafından
Yok sadece komik saçma videolar var onları paylaşıyor evi bizi çekmiyor  ama yine alın teri olmadığı için haram
0 oy
tarafından
Toto popo sallayn vücud gösterirse kazanır tiktok öyle bir yer eşin neyi sallamayı düşünüyor 

İzin verme bacım eşin arkadaş kurbani olmasn
tarafından
Hesap açınca komik şeyleri  seçmiş komik şeyler paylaşıyor 3 hesaptan birden o hesapları yukseltene kdr ömur   yetmez:) boş işler  bende gece öyle görünce  ön yargıyla  yaklaştım  aldatıyor sanmıştım o yaşlı  bunak arkadaş kurbanı  olur  anca 50 yaşında  2bin tane video paylaşmış
0 oy
(389 puan) tarafından
Tabiki de kazanıyorlar 5.10 milyar kazanan var ayda . Tiktokdan
tarafından
düzenlendi
Aynen sürekli girerlerse kazanırlar  ışleri  güçleri yok böyle boş işlerle uğraşıyorlar  ama keşke bana danışsaydı bende  ne bilim beni  aldatıyor sandım  bu yaşlı bunaklar var ya çok tehlikeliler ya insanın aklında olmayan şeyi söylüyorlar  eşime bu aklı veren 50 yaşındaki adam
(389 puan) tarafından
Benim eşimde kullanıyor sinir oluyorum .zaten akıllı adamn ne işi var tiktokta
tarafından
Bütün aptallar orda toplanmış keşke kapatılsa  iyi olurdu
(389 puan) tarafından
İnslh keşke öyle bse olsa
tarafından
Amin amin inşllah cnm
0 oy
(222 puan) tarafından
5 bin takipçiye kim verir o parayı Allah aşkına
tarafından
Veriyolarmış  arkadaşı her ay alıyormuş   arkadaşı 50 yaşında sadece kendini paylaşıyor çok saçma ya kendilerini orda rezil ediyorlar
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Artık tiktok para veriyor diye millet türlü türlü saçma videolar çekecek hic sevmiyorum o uygulamayı çok saçma geliyor bana 
tarafından
Bende sevmiyorum akıllı insanın işi olmaz orda

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 483 göst.
9 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Can bebek (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 417 göst.
16 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,367 göst.
9 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Berilnur (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kayra04 (95 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,360,159 cevap

34,838 kullanıcı