0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Aynı apartmanda oturmak kadar kötü bişey yok ilk gelinim eltim git gelli bir gün süratli birgün cana yakın geçen gün iki saat odada otrduk konuşmadı bende konuşmadım kaynanam dedi sende konuşma.ilk gelinsin bırak o senle konsmk istesin dedi gene kendi yanaştı neyse konu şöyle ben kışlık yapicaktim bana dedi glrm yardıma deddi ertsi günü ilk baat abenden kahvaltı bekliyor bende acmadm sbh 8de brde yiyor topalmyor cgrmadim dye üç gün kapımı çalmadı isim btti gldi HC sormadi yoruldunmu dye naptn ne ettin dye  gcn de o aşure yaptı kaynaama dedim sakm beni cgrmyn dedim evde.olmadim o gün şimdi temizlik ypickmis HC kapisini calmycam.bende gcn gün yptimbr kere glmedi benm sanki cocgm yok brde sormuyor kahvlti varmı dye belki yok jahvltilk malezemem çay koy dyor eşimle bebeği oldu cktk kaynm yemeğe cgrdi eltim dedi biz baş başa.opmk istyoz dedi ee dedm.senn kocan cgrdi eşim iki aydır ckmyo yigenini sevmye kaybında ağzına bakıyor HC sesini ckarmyor para yok dye kaynanama agliyolar ama kyafttn yıl donumunden tut hersylere yetisiyorlar ne zor aynı apartmanda otrmk bde gcn gün ailesyle pikniğe gtms glms bizm ynmzda kaynima ustumuz leş gbi mangal koktu ne yedi ya diyor orda yaşlı kadında vardı bende gorgusuz dedim oda duydu mtfataktn glrken eşimi.halasina gttik dün kaynm yazms abi dün kulamgz cinladi dedkodumu mu yptnz halalarlar dedi eşimde siz öyle ypiyorsunz hrsle gttgmz yerde dedi eşim dyor.ki  kardeşime bu kız kesin büyü yaptı kimseyi dnlemyor eşiyle ve eşinin ailesine vakt gciriyor ve doğum günlerinde onlara yagdriyor bize HC yok buyu yaptılar kesin dyolar aynı aprtmanda otrmk ok zor ikisi senede bezdim

13 Cevaplar

+15 oy
(12,856 puan) tarafından
Okuldan nasıl mezun oluyorsunuz çok merak ediyorum
tarafından
+++++++++
(4,698 puan) tarafından
+++++ keşke on artı verebilsem bütün hakkımı bu yorumda kullanırdım
(1,772 puan) tarafından
En doğru yorum bu neydi böyle toparliycam diye beynim yandı :)
(83 puan) tarafından
Valla tebrikler yorum için. Post açan arkadaş sende az fena değilsin hiç kendini ezik gösterme.
-Reklam-
+2 oy
(2,348 puan) tarafından
Hem yazma şeklinde hem de eltinin hareketlerinde boğuldum
+1 oy
(1,244 puan) tarafından

Bu nasıl bir Türkçe :)Gözlerim yoruldu okuyamadım. 

HC, "hiç " demek mi

tarafından
Bazı tuşlar baasmiyr telefon klavyesi bzldu
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ohoo bunlar ne ki benimkini duysan ağzın açık kalır ahah aman gitme gelme mesafeli ol 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Taşının baska yere
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yani kelimeleri tam yazmak inan ki parayla değil. Anlamak için baya çaba sarf ettim. Büyü falan boş işte benzer bir elti bende de var neyseki aramızda şehirler var.
tarafından
Klavyesi bzldu telin çok basmyor bazen o yüzden ben de anlmyorm ama içimi dökmek istedm
(6,047 puan) tarafından
Yani bende de benzer eltiden var yazık onu en çok büyük eltim çekiyor aynı sokakta oturuyorlar. Oda bıktı ondan yani anlattiginin hemen hemen aynısı. Umarım benim eltim değilsindir  :) bende başka şehirde oturuyorum . En güzeli mesafeli olmak ne o sana yardım etsin ne sen ona ne sen ona kahvaltıya git ne de o sana.gelsin.
tarafından
Biri yazms.koysan eline yapamaz kahvlti dye nedn ypym hep ben cgriyorm hep o glyor bana HC gel demiyor  ben hersynde gttim hastanede annesi kalmadı ben çocuğumu brakp kaldım ben yemegnde deglm bana yap et diyor varmı dye sormyor ble  nedense hep benm evm batsn istiyo
(6,047 puan) tarafından
Yok ben seni anlıyorum çünkü bizde yaşadık benzer şeyleri dediğim gibi gitme gelme olayinizi keserseniz bir problem kalmayacak gibi
tarafından
Brde kaynım.cgrdi yemeğe eşi bana diyor ki biz başbaşa kalmk istyorz eşim.sok oldu aslında kapımı kaptmstm.kaynanamda.oturrken ses kaydedici koyms.kendi söyledi bnde kapımı kPttm benm evime koymadgn ne malum dedim. Gldi ozr.dledi uc dört ay kapattm kapımı Ama degsmyor fena
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sana kışlığa yardım edecekmiş bi çay iki patates doğrasan eline yapışmazdı valla sende az değilsşn ben ortada sebep göremedm snn temizliğine neden yardım etsn veya sn neden yardım edesin ay çk ilginçsiniz valla
tarafından
Hep bana gliyor kahvaltya iki senedir evli bir kere cgrdigni gormedm ben neden cgriym hep bana glyor bide bı iğne toplmadan kaçıyor ben ettm hep cgrdi temzlge insan bekliyor karşılık anladn
(7,768 puan) tarafından
Ne kdr eltide olsa misafir toplamasn canım iş beklemen hata ama sni davet etmemeside onun ayıbı sen neden gidiyosn mi temizliğe gitme ayrıca siZi kaynanada birbirine düşürüyo sen ilk gelinsn o ikinci diye saçmalık mı olur biraz ikinizde ılımlı olun canım kmse kmseye yardıma gitmesn uzak dur ama küs olma
tarafından
Yok kız bilsen çok fena evin hepsini yönetmek istyor benim kirildgim hersyinde ben gttm hastanesnde ben kaldm bir yardımı göremedim bana karşı brde kaynım cgrdi yemeğe sanki bz isteyerek gttk yüzümüze biz baş başa kalmak istiyoruz dedi eşim ble gtmek istmyor brkere kaynanimn evin ses kaydedici.koymus biizi dblemk icn kendi söyledi ben kapımı kapattm deidm.kndi gldi ozr dledi ama aynı işte degsmyor
(7,768 puan) tarafından
Ohaa kız daha nelerr sn aman uzak dur kapını açma ona
tarafından
Eşimde bana kızıyor sen salaksın hep kullndriyosum kendini diyor bende de hc kmsye hayr lafı yok
0 oy
(2,389 puan) tarafından

Ne mezunusun canım :D

tarafından
Bazen tel basmiyor valla klavyeden sanirm bazen basıyor ben bile okuyamıyorum üniversite bu arada ama bazn basmyr
0 oy
tarafından
Beynim yandı ne yazıyor burada biri bana desin :D
0 oy
(687 puan) tarafından
Dolapta kuru zeytin bile olsa gelme niyeti varsa zeytini koyar yanına çayı demler ekmekle beraber yeriz bunu da sıkıntı yapıp dile getirmem sahsen ayrıca büyük gelinsin o konuşsun diyen kaynana da ara bozmaya çalışıyor galiba eltisiniz kuma değil kimin ilk konuştuğunun ne önemi var ki sıkıntınız nerdeyse hiç yok kendi kendinize dert arıyorsunuz valls başka bişey değil 
tarafından
Kız glmesi sorun degl ama hep benden bekliyor bende çocuğum var kaç senelk evli HP ben cgrdim yoksa YEmesinde deglm  kaynm bazı cgrdi gi halde kovar gbi baş başa kalmk istiyorum dedi yüzüme ben hersynde kostüm dogumnda temzlgnde yoksa kahvltiya sorun degl bnm kizdgm hep benden beklyp kendi yapmaması her gün ailesini cgriyor bı kre cgrmadi yemek söyler bazen gizli gizli poseyi saklar
(687 puan) tarafından
O zmana akıllık yap akşamdan msj at yarın kahvaltıya sendeyiz eksik varsa söyle ben getiririm falan de ben olsam öyle yaparim :)
tarafından
Kız istemiyor ki kaynım cgrdi abi bizde yemk var çok kaldı gelin dedi cktik bana kariis.mtfakta başbaşa kalmk istiyoruz dedi eşim dedi ee kardeşim cgrdi beni dedi bende istemyor bizi dedim sorun kahvlti koymakta degl sürekli benm.ypmam yani kullanması ben ***** gelse ha gel diyorum
0 oy
tarafından
Anlamadım bişi ama elti ile aynı apartmanda oturmak zor 
tarafından
Kız kaynanam evine ses kaydedici koymuş şeytan in aklı a gelmez kendi söyledi sizi dnledim ama.bsey konuşmamstk.allhtn o gunen beri evime almamstm.kendi ozr dledi ama insan degsmyor brde hep benden beklyor
 bde gcn gün dyo önüme biri kahvlti koysa hayr demem diyor kullanıyor resmen
tarafından
Onun  bi benzeri bende de vardı ama mesafe koydum araya kurtuldum
tarafından
Aynı apartmanda nasl.koyuyon ki yüz yuze glmyonmu bende kydm bu aralar ama gne rastlasinca HC bsy olmams gbi konusyor bazende HC konusmyor
tarafından
Toplu ortamlarda konuşurum onun dışında ne ben ona giderim ne o gelir.Önemli bişiler dışında gelip gitmeyiz ama yakınız aynı apartmanda değil
0 oy
(207 puan) tarafından
Anlamaya çalışmak için sonuna kadar okumaya çalıştım ama maalesef beynim bir yerden sonra error verdi canım, üzgünüm  yorum yok
0 oy
(402 puan) tarafından
Bişey anladıysam arab olimmmm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 169 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde _kubra123 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 388 göst.