0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (1,076 puan) tarafından
Cocuklari babaannesine falan birakip basbasa gezmeye yemege vs gidiyor musunz kizlar bizde hep ayni seyler is ev rutin bir hayat devam ediyor  cocuklari birakip boyle birlikte yalniz kalmadik hic gitmedik yemege falan acaba bunlar da mı yiprattı bizi bilmiyrm..Siz ne yapyrsnz 

39 Cevaplar

0 oy
(13,047 puan) tarafından
Kizimsiz gezmeyi hiç düşünmedim:( ayrılamam ki özlerim :D ay bazen iyi oluyor ama hiç yapamadım 
-Reklam-
0 oy
(15,267 puan) tarafından
Benim annemler burda olsa bırakır giderdim. Ki memlekete gittiğimde arkadaslarimla buluşacağımda 2 3 saatliğine falan bırakıyorum. Kayinvalideme guvenebilsem ona da bırakırım. Ama unutkan bir kadın. Emin olamiyorum. Kayinbabam da yanında olursa bırakırım ama . 15 aylık bebeğim şuan. Onlar da onun ailesi sayılır. Onlarla da vakit geçirmeye ihtiyacı var çocukların. Böyle düşünün. Yarın bir gün bize bişey olsa Allah korusun çocuğumuza onlar sahip çıkar. O yüzden onlara da alışması lazım. 
0 oy
(812 puan) tarafından
Hayır cnm evet hakkımız ama kendimi kötü hissediyorum oda yesin eğlensin diye nereye gidiceksek ona göre düzen oluşturup gidiyoruz eğlenip oynayacağını alanı olan yerleri tercih ediyorum 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Her zaman beraber gideriz oğlumuz olmadan tst alamayız biz
0 oy
tarafından
Asla gitmem çocugumu birakmam vsss demicem annem çok güzel bakıyor 2 3 saatliğine biraktıp Gidiyoruz insan bazen ihtiyaç duyuyor başbaşa konuşmayı bişeyler yapmayı vsss çokta güzel oluyor 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Çocukla da sık sık vakit geçiyoruz baş başa da yalnız çıkıyoruz kızım babanne sinde vs olduğu zaman evde de yalnız kalmak çok iyi geliyor yani illa dışarda olmak deil evde başbaşa yalnız kahve vs güzel iyi geliyor 

Çocuğunla ilgilenen kimse yokmu hala vs onlara bırak veya onlar evde çocuğa baksın biraz siz çıkın
0 oy
(253 puan) tarafından
Valla ben kimseye bırakamam neden diyceksin babaannede olsa anneanneside olsa asla benim kızım alerjik çoklu besin alerjisi ağzına birşey koyarlar kızım rahatsizlanirki zaten görümcem benim gözümün önünde ağzına dondurma koyuyordu kıyameti kopardim malllll
0 oy
tarafından
Genelde çocuğumu da götürürüm çünkü zaten gündüz çalışıyoruz annem bakıyo bi de akşam anne çocuğa bak biz gezmeye gidelim demeye hakkım yok bir de çocuk da beni özlüyor zaten ben de oğlumu özlüyorum o yüzden ayrı kalmak istemem. Çalışmadan önce olsa olabilirdi o zaman anneme bırakıp gezmeye giderdim 
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Dün 6.evlilik yıldönümumuzdi biri 5 yaşında dogeri 2.5 yaşında iki kızımız var ilk defa bırakmak istedim hadi ilk yıllar neyse de şimdi büyüdüler yani bi iki saat karıkoca olmayı hatırlamamız lazım diye düşünüyorum

Yemeğe çıktık 4 lu bişey yedim mi anlamadım

Ordan eşim havuz kenarına götürdü orda hanımefendler kendilerine çekirdek citlememi istediler, çekirdek citledm:woot:

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben kayınvalideme değil de kendi anneme bırakıyorum arada eşimle yemeğe gezmeye vs gidiyoruz tabi ki
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Birakacak hic kimsem yok yakın olsa annemlere birakabilirdim olabilirdi yani neden olmasn.
0 oy
(113 puan) tarafından
yıpratır tabi yıpratmaz mı ufaklık uysalsa birine  emanet et mutlaka beraber bişeyler yapın size de iyi gelir değişiklik 
0 oy
tarafından
Bizim ailelerimiz farklı şehirlerde Bız sıvastayz aılem İstanbulda eşimin ailesi antalyada o yüzden kımseye bırakma şansım yok olsaydıda bırakmazdım :)) 
0 oy
tarafından
Anneme veya kaynanaya bırakırım ikisi de çık iyi bakıyor hiç gözüm arkada kalmıyor 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Benim olduğum yerde kimse yok eskiden kaynana ile alt üst oturyoduk o zamanda birakmiyodum nereye gidersem götürüyorum bir kere denize gitmek çok istedim kızım çok korktuğu için anneme bıraktık sabah 10 da gittim 12 de geldik annem deli misiniz niye geldiniz dedi bilmiyorum aklım onda kalıyor hep 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Bırakmam ben nereye kızım oraya
0 oy
(267 puan) tarafından
Benimki henüz 5 aylık hastaneye bille gitsek yanımda götürüyorum kiyamıyorum bırakmaya bakalım zamanla değisecek mi bilmiyorum ama ben oglum ve esimle gezmeyi heves ediyorum 
0 oy
(13,076 puan) tarafından
Hem.anneme hem kayinvalideme bırakıyorum k3ndileri istiyor bırakın siz biraz gezin diye 
0 oy
tarafından
Beş aylık oğlum var babaannesi meme versem sütum gelir deyip kendini 26yasindaki kızla eşit gördüğü için oğlumu öyle bı kadına bırakıp gitmem içime de sinmez zaten 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 510 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 359 göst.
9 Ekim 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,917 puan) tarafından soruldu
+2 oy
30 cevap 887 göst.