0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
9 gündür memlekete gelmişim zaten psikojim. Bozuldu eşim benle soğuk konusuyo ne seni seviyorum diyor ne birşey telde konsuyoz işte aradı zorla soylettirdin diyor bana . Demekki sevmiyor bu beni ben sevgimi içimde tutmak istiyorum diyor her söylemek doğrumu diyor sevgilimiyiz biz diyor haklı mı eşim bende ister istemez üzülüyorum bu duruma:( beni sevmediğini düşünüyorum 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamile misn cnm
tarafından
O zaman adet dönemin yaklaşıyor olabilir
tarafından
Evet 7 gun var canım kan testi yapsam gebelik varsa cikarmi
tarafından
Bilmiyorum kuzum bence 7 gün daha bekle
tarafından
Tamam cnm bekliyeyim belirtiler varda o yüzden merak ediyom :) sık lavaboya filan cikiyom su çok icmedigim halde cikiyom
(6,047 puan) tarafından
Hahaha bende hamileyken eşim daha fazla yeme istersen midem ağrıyor diye agliyorsun sonra dedi diye iki saat ağladım yediğim yemek zoruna mı gidiyor gözüne mi batıyor yediğim yemek diye ağlamıştım. Bazen hamilelik mahvediyor :)
-Reklam-
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Ben söylerim eşimde içten sever mesela dışa vuramaz herkesin yapısı bir değil 
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Bilmiyorum ama bu erkekler bizim gibi değiller nedense biz çok ince ruhluyuz ya onlar düşünemiyorum
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Seninde zorlanan yanlış canım onunda göstermemesi yanlış. Bırak zorlama geri teper. Kacan kovalanır 
tarafından
Zorlamadim da sadece Soğuksn bana dedim neden boylesin filan ister istemez üzülüyom cnm napim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Nişanlılık döneminde sık sık söylerdik ama evliyken bizde demiyoruz hatta ben neredeyse hiç demiyorum eşim daha çok söyler ama bu onu sevmediğim anlamına gelmiyor bende çok seviyorum onu her insan seni seviyorum kelimesini sık söylemekten hoşlanmaz alışkanlık gibi bişey bu 
tarafından
Him anladım CNm yanlız olmadığıma sevindim :) demekki evlenince öyle çokta takmazdim böyle şeyleri ama ilk defa ayrı kalınca eşimle duygusala bağladım
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Canım bazıları eşim de dahil öyle kaynanamlara köye giderim 2 yılda bir 2 ay kalırım 1 kere canımlı konuştuğunu hatırlamam çok ta şey yapma vesvese verme kendi kendime 
tarafından
Him tek ben değilmişim bu durumu yaşayan sevindim cnm :) belki ilk defa uzak kaldık eşimle ondan mi boyle oldum acaba
(12,486 puan) tarafından
Olabilir canım bizde ne zaman uzak kalsak eşim böyle oluyor soğuk konuşuyor
tarafından
Him anladım CNm
0 oy
tarafından
Söylemiyorsa sen de zorla söylettirmemelisin zorla söylediği için böyle düşünebilirsin ama sevmese hal tavır ve sana muamelelerinden anlarsın. Bak tekerleme gibi cevap oldu ssddjhhfjdj
0 oy
(280 puan) tarafından
 sevgi gösterilmeli,dile getirilmeli,hissetirlmeli bence niye içinde tutsak eder ki insan sevgi gibi kıymetli bir duyguyu. Gostermeyeyim,dile getirmeyiyim ama o anlasın sevdiğimi mantığını anlamıyorum hiç. 
tarafından
Ya bende anlamıyorum ki içinde niye tutar bir insan git o zmn içinle yaşa bana ihtiyacın yok dedim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hakli bazı erkekler dışa vuramaz sevgisini canimm
0 oy
tarafından
Sen de üstüne düşme bacım soğuk davran ben öyle yapıyorum üstlerine düşünce iyi yoldan çıkıyorlar 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Valla cnm herkesin yapısı farkli ben davranışa baakarim bana seni seviyorum demesine hiç gerek yok mesela ben esimden erkem yatarim geldiginde daginik yatarsam hic bana toplan falan demez basimda biraz bekler toplanmazsam elimi bile oynatmaz yerinden kendi baska yere yatar ben burdan bana olan sevgisini görüyorm zaten genelde böyle naif davranır.. eşini tanıyıp ona karşı güven konusunda eksiklik yasamiyorsan birak demeyiversin..
tarafından
Evet cnm güveniyorum çok haklısın da ne bilim insan duymak istiyor yinede arada bir de olsa
(1,022 puan) tarafından
Ne kadarlik evlisin... Esine durumu anlat o halde ben böyle daha mutlu oluyorm duymak istiyorum de:))
tarafından
2 yıldır evliyiz canım tamam cnm konuşayım bakalım oyle
0 oy
(3,242 puan) tarafından
Klasik erkek bakış açısı 

Klasik erkek cümleleri.

Asla değişmeyecek.

Kendinizi yormayın

Onun ilgisi olmadan mutlu olmaya bakın. Umursamaz davranın. Sormaz da sorarsa seni örnek aldım dersiniz 
0 oy
tarafından
Karısına bı seni seviyorum yemekle ağzı egrilmez bişey olmaz . Sen bide bu kalastan ikinci çocuk istiyorsun kusura bakma yani 
tarafından
Ya ama bizim sorunumuz çok şükür yokki güveniyorum eşime ilk defa ayrı kaldık eşimle ondan böyle duygusala bağladım sevdiğini biliyom yoksa ilgili yani dile getirmez sadece ben söylersem söyler yapısı bu belkide bilemedim evine çocuğuna bana ilgili biri yoksa cnm guvenmezsem bırakio gelemzdim memlekete⁶
tarafından
Seven sevdiğini belli edicekk başlarım onun huyuna bu dünyada ne için yaşıyoruz namusumuz serefimiz sevdiğimiz insanlarla mutlu olmak için . Eşin kadın ruhundan anlamayan biri belli ki .
tarafından
Bilemedim cnm
0 oy
tarafından
Ya ne alaka. Illa sevgı sozcuklerını sureklı soyleyıp dıle mı getircek.  Emın ol o zaman yapmacık gelır zaten . Sureklı  senı sevıyorumlar sensız yapamamlar. Bunları hıssetmıyon mu zaten. Sevıldıgını hısseder bı ınsan. Sureklı mıç mıç soylerse afedersınde b.oku cıkar 
tarafından
Evet his ediyorum sevildiğimi belki memlekete geldim ilk defa eşimle ayrı kalıyorum ondan duygusala bağladım. Galiba yoksa böyle takmazdim ben aslinda
tarafından
Mecburı durumn yoksa bnce bır daha eşinden ayrı gıtme memleketıne feln. Durup durup adama sarıyon demekkı sıkıldıkca :D
0 oy
tarafından
Ahhh kuzum :))
0 oy
tarafından

bazi insanlar soylemekten hoslanmaz bnm esim soyler ama mesela sorunca bilmiyomusun der yani onlarin kafa bisim gibi dil:D

0 oy
tarafından

Erkekler kadınlar gibi degil çok sevsede içinden yaşamayı seviliyolar kuzum bugün sana seni seviyorum demez ama yarın birgun başın dara düşünce öyle şeyler yaparki sevdiğini söylemeden sevdiğini haykırır davranışları❤ biz romantizm hamuruyla yogurulmusuz onların hamurunda odun var kuzum idare edecek artık:D

tarafından
Hahahhaa güldürdün beni kız :)) aynen odun insan odundur degismez
0 oy
(308 puan) tarafından
Seni seviyorum demesine gerek yok ki bunu sana hissettiriyor olması lazım , her seni seviyorum demek de gerçekten sevmek değil malesef 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 348 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 640 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde angelmelodi (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 119 göst.