0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
1 haftadır doğum yaptım zorlu Bi doğum idi 8 saat suni sancı çektim sonra sezeryan a alındım... Ağrılarım çok bebek sürekli uyandırıyor alişamiyorum.. Sürekli durup dururken ağlama isteği geliyor ağliyorom...annemi çok özlüyorum ama annem gelemiyor covid trmaslı diye....babaannemin ciğeri bştiyomş kalbi büyüyomş dedem de oldu 6 sonra öldü.. Sürekli ağliyorom babaannem için.. Tüm bunlar yetmez gibi ev sahibi evimden cıkkn ben giricem diyo... Dua edin benim için nolur şu zor günleri atlatmam için 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun gonlune ferahlık versn kuuzum inşallah gecer bu zorlu zamanlar
(105 puan) tarafından
İnşallah :(
-Reklam-
0 oy
(77 puan) tarafından
Lohusayım covid pozitif dogum yaptım. Dogum yaptıktan 5 gün sonra hastaneye yattm zatüreye cevirmiş 2 cocugum var 5 gun tedavi olup karantinanın son gununde imza atıp cıktım cocuklarım perişan oldu. Hastanede karaciğer ve dalağımda büyüme oldugunu ögrendim. Hastaneden cıktım aldatıldıgımı ögrendim cektim iki cocukla hasta halimle annemin evine geldim. Cocuklarda hasta sürekli aglıyorm ruh halim hic iyi değil.. 20 gunluk lohusayım 
(105 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
0 oy
7 cevap 163 göst.
0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
5 cevap 183 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu