0 oy
1,264 göst.
Diğer kategorisinde (667 puan) tarafından

Dün gece e postasına baktım kızlarla yazıştigini gördüm bütün mesajlari ağlayarak okudum bu gözler neler neler gördü kizlar resmen öldüm bittim :'(gözlerim şuan şiş içim buruk ve çok çaresizim ne yapicam bilmiyorum 

Msjlari okudum sonra onu uyandırdım hesap sordum tartışma çıkmasın diye başka odaya gidip uyudu sabah bana msj atmış diyor sen her şeyi yanlış anlamışsın onlar benim değil tele format attım diye eski sahibinin msjlari geri gelmiş diyor yalan söylüyor besbelli çünkü o pislik adresini kıza vermiş gel beni gör bende senı göreyim demiş ama inatla yalanladı neyse akşam eve geldi tartışma çıktı baya didistik ama hep yalan dedi ben yapmadım onlar eski msjlar dedi tabi inanmadım sonra 10 dk cıktı geri geldi tuvalete gitti bende e postasına baktım bütün msjlari silmiş engellenen bir sürü no var di onları bile silmiş ama bu adam ben ne desem benim günahımı alma diyip durdu ben biliyorum onun msjlari olduğunu ama yeminler edip durdu ben biraz usteleyince ağzının ortasına bi yumruk atarım yere çarparsın dedi beni tehtit etti :(gidip uyudu hic bisey demeden 

Şimdi günahını alıyorsun diyebilirsiniz ama bunlar konuşurken benim pislik adresini vermiş ordan taşlar yerine oturuyor yoksa bende eski msj diye kanardım bide bunu 3 yıl önce yine yakaladım ordan emin konuşuyorum 

Ben bunu hakedecek ne yaptım sizce neden yüreğimi böyle yaktı beni aldattı hele kadına neler demişti görseydiniz dudaklarınız uçuklardı 

Bi örnek veriyim demiş ki ben seni seviyorum evdeki karımi sevmiyorum onunla cahillik yüzünden evlendim gençtim farkında değildim seninle açıldı gözlerim :'(daha neler neler var 

Ben bunları okurken hep ağladım ama o sadece yalan deyip duruyordu beni susturuyordu konuşmama fırsat bile vermedi 

Bi kadın asla aldatılmayi haketmez heleki kendini eşine evine çocuklarına adamışsa 

Şimdi ben küle döndüm içime içime oturdu o msjlar gözümün önünden gitmiyor :'(

22 Cevaplar

+2 oy
(802 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Cnm öncelikle geçmiş olsun ama erkekler karsi tarafı kandırmak için hep bu tarz cümleler kullanmak zorunda kalırlar yani yalan cümleler.Evliyim ama mutsuzum yada karımı sevmiyorum demek zorundalar.Bu senin eksiğin yada noksanin  vede onun gerçeği değil karaktersizligi kaynaklı karşı tarafa yem atisi ağına almaya calisidr.Karsi tarafta kendini bulunmaz Hint kumaşı sanır.O yüzden bu yazdığı mesjlarin inan hiçbir aslı astarı yok.Tabikide  çok ama çok çok hatalı.,yuvanizin saygı ve güven temellerini sarsmis Sakince düşün taşın ve gereği neyse onu yap cnm.ve aglayipta kendini harap etme lütfen.Allah yardımcın olsun.Esinede Allah hidayet ihsan eylesin.Amin
(667 puan) tarafından
Ağlamaktan gözlerim patlayacak nerdeyse yastığım hep ıslandı ☹☹
Amin ALLAH senden razı olsun düşünüp karar vericem giderim ama beni geri yollarlar evinde otur derler kayinbabamlar bile o düşüncede
(802 puan) tarafından
sen agliyorsunda o ne yapıyor peki??? Keşke e postaların bir bir fotosunu çekmiş olsaydın.Elinde kanıtın olurdu. Onlara neden bu çocuk oyuncağı geliyor, karısı görmediği sürece neden  hep suçsuz modundalar vicdan yoksunlari.Kayinpederin aklı varsa onu eşek sudan gelinceye kadar bir haslasin önce.Sonrasinda ondan her an vazgecebilecegini öğret ona..
(667 puan) tarafından
Caresizlik içindeyim fotoları çektim elimde kanıt var
(802 puan) tarafından
Her serde bir hayir vardır cnm hakkında en hayırlısı ne ise o olsun inşaallah.❤️
-Reklam-
+6 oy
tarafından
Neden basina geldi tekrar biliyo musun kuzum ??

3 yil once yaptiginda affettigin icin.

Serefsizz hep serefsizdirr

Allah yardimcin olsun.❤️
(1,766 puan) tarafından
Artııı
(667 puan) tarafından
Insan yaşamadan bilemezmiş kuzum benim affetme sebebim çok uzun bir mevzu bi daha yapmaz dedim güvendim ama yaptı beni yıktı
0 oy
(5,261 puan) tarafından
Peki ne yapmayı düşünüyorsun 
(667 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum sadece oturup ağlıyorum halime
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Cnm yapan yine yapar emin ol. Kurban olsun sana ne buluyorlar orus.pulardan. Madem seni sewmiyor sende boşan ailen tak da sie gözünün yaşına bakma 
(667 puan) tarafından
Evden kovdum gitmedi bağırdım diye ağzımı tuttu sıkıca
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Mail konusunda yalan söylüyor sana artık hiç bor telefon mail adresi olmadan kullanıma açılmıyor eski telefon kullanıcısı ile ilgisi yok canım peki ne yapmayı düşünüyorsun kaç çocuk var 
(667 puan) tarafından
Ben safım ya kendince kandırdı beni
0 oy
tarafından
Hala napsam diye sormuyorsun suan demı ben yanlıs anladıgımı dusunuyorum
(667 puan) tarafından
Hayır sormuyorum çünkü yapacak şey belli eğer sırtımı yaslayacak birileri olursa giderim
tarafından
Yaslayacak bırılerı olmasa da gıt ama git
0 oy
(816 puan) tarafından
Sana boşan da diyemem boşanmada çünkü durumunu bilmiyroum arkanda duracak birileri varmı bilmiyorum tek şunu bil huylu huyundan vazgeçmez bir kez yapmış affetmişin ya artık hep yapar nasıl olsa gitmiyor diye hakkınızda hayırlısı olsun
(667 puan) tarafından
Çok saol cnm
0 oy
tarafından
Kendin diyosun  bunu hakedecek ne yaptigini serefsizlik yaptiginda affedersen zaten affediyo diyip tekrar yapar buyuzden yapiyolar tekrar tekrar ustune bide siddetle tehdit ediyolar 
(667 puan) tarafından
Affetme sebebim çok uzun bir mevzu büyükler araya girdi olaylar olmasın diye onlar beni susturdu otur evinde dediler yine yapacağını nerden bilebilirdim çaresizlik çok zor bisey
tarafından
Ne diyim ah su buyukler yokmu kac kizin vebaline girdiler Allah sorsun valla
0 oy
(376 puan) tarafından
Neden bilinmez o onun serefsizligi kimse hak etmez adamin karakteri bozuk olunca yapar anam yapar Allah yardımcın olsun
(667 puan) tarafından
Çok saol cnm amin
0 oy
tarafından
İnşallah ailen arkandadırda boşanırsın kuzum bunlardan bir***k olmaz çünkü 
(667 puan) tarafından
Olmaz ama ben çaresizlik yaşıyorum şuan yine ayni şeyler olacak biliyorum
tarafından
Ailen canım anlatsan olanları
(667 puan) tarafından
Ailem bunu çok seviyor yapmaz diyorlar beni geri yolluyorlar
tarafından
Yuh ya Allah akıl fikir versin ailene canım Allah yardımcın olsun zor vallahi
(667 puan) tarafından
Amin inşaallah çok saol kuzum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kız formatla eski msj falan gelmez boşa ondan koca olmaz sana hele epostaya ne alakaa
(667 puan) tarafından
Beni kandırıyor kendince
(7,768 puan) tarafından
Bir kez yapmış affetmişsin bir daha affetme birde sni küçük düşürmüş lütfenn boşan kurtul
0 oy
tarafından
Bu adamın huyu bu demekki ne yaparsan yap bazı insanlar huylarından vazgeçemez 
(667 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama kesin karar vermem lazım kime gitsem diye düşünüyorum ailem eşimi çok seviyor o yapmaz diyor buda onların yanında melek gibi oda ayrı
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor durumun kaç çocuk vae 
(667 puan) tarafından
Saol kuzum
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bir kere yapan bi daha yapar bosuna demiyorlar işte pislik herif 
(667 puan) tarafından
Bi kere yapınca hadi cahillik dedim büyükler araya girdi olaylar olmasın diye onlar beni susturdu otur evinde dediler ama yine yaptı
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bazı erkekler inkar metodunu kullanarak bu işe devam eder senin gidemeyeceğinden emin olduğunda ve sen bu işlerin peşinde koştuğunda bu kez alenen ortada yapar 
(667 puan) tarafından
Pisliginde bogulsun beni yıktı resmen
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Sana diyecegim tek söz hiç o orsbu çocugu için kendini harap etme. Bundan sonra boşanma san bile ona kadınlık yapma.. Ye parasını sç ağzına.. Kendine güvendiğin anda da bas tekmeyi gitsin... Değermi bir pislik uğruna.. 
(667 puan) tarafından
Değmez ama şuan sağlıklı değilim kafam yerinde değil deli gibiyim
0 oy
tarafından
Kurban olsun o kopek sana sic agzinaa kov evden den haklisin cunku
(667 puan) tarafından
Evden kovdum gitmedi pislik ******** onca laf saydım yüzsüz gitmedi
0 oy
(32 puan) tarafından
Yani cnm telefonun eski sahibinin emailini nerden biliyo senin kocan. Arti telefonun eski sahibi sizin adresi nerden biliyo. O yapmamış olsaydı mesajları neden yok etti numaralar neden silindi falan filan. İki ay önce bende yaşadım inanki çok zor bende insta mesajlarında gördüm hayatta telefonuna bakmazdım şeytan bi dürttü  bakiyim dedim bakmaz olaydım. Nasil olsa bakmiyo diye silmemis mesajları. Bende ağlaya ağlaya hepsini okudum tokat atıp uyandırdım. Saçmalıyorsun dedi yalanladı ama kızın numarayı kaydettim ve kız tanıdık yani ararim ortalığı karıştırım  diyince döküldü ama senin suan ki halini ben iki aydır yaşıyorum. Zor ama yuvani yıkmak gibi bi niyetin olmasın ama bosver biraz uzaklas yaptığının bi hata olduğunu anlasın.
(667 puan) tarafından
O kadar gururum kırıldı anlatamam sağlıklı bir şekilde düşünemiyorum
(32 puan) tarafından
Cnm ben iki aydır senin suanki halini yaşıyorum.  Unutamıyorsun güvenin sarsıldı yasama sevincim kalmadı resmen ama korkut ve bi daha yapmamaya yemin et ben o gece akşamına taksiyi kapıya çağırdım gizli gizli oğlumuda  alıp gidiyordum. Ona herzaman sunu derdim aldatma falan olmadan önce. Eger ben ailemin evine küs gidersem bi daha dönmem. Dönmek için gitmem diyordum. Tam çıkacakken binanın içinde yakaladı eli ayağı titriyordu... o ona büyük bi ders oldu mesela ama senin kocanın korkusu ne bilmem ama korkut yapamasn  bi daha yaparsada uzatma tekmeyi at
0 oy
(7,344 puan) tarafından
Cok kotu bı durum esımde benden gızlı ısragram acmıstı kızla konustunu bılan gormedım giysi kiyavet ıcın actım dedı bende inandım afetım ısallah aynı seyı bıda yapmaz kızla konustunu gormedıgım ıcın giysi kıyafet ıcın actını inandım sonra da zaten guzel dıyıl sevmedim dedı sildi 
(667 puan) tarafından
Ah bu erkekler evde gül gibi karın varken neden gözün dışarda
0 oy
tarafından
Boşan yada boşanma diyemiyorum bu tamamen senin kararına ve sonrasında yapacağın şeye bağlı arkamda ailen var mı yada kendi hayatımı kurabilir misin bir şekilde bilemiyorum ama gerçekten en gurur kırıcı şey aldatılmak ve bunu senin evine senin yanına gelip gözünün içine baka baka yapması asla ama asla büyük konuşmak istemiyorum hiç bir kadın bunu haketmiyor bence karakteri oturmuş bir adam yapmaz zaten sevse de sevmese de tamamen karakter meselesi ne diyeyim Allah yardımcın olsun boşanmasan bile uzunca bir süre sırtını dön git kendinden uzaklaştır çok kararlı bir şekilde yap bunu kendini vazgeçilmez sanmasın yada yalanına inandığını bir süre uzak durmanda fayda var en azından 
(667 puan) tarafından
Kendime zarar vermekten korkuyorum deli oldum resmen
tarafından
Saçmalama ne diye kendine zarar verecekmişsin o beden emanet sana o can emanet eğer zarar verirsen hesabını nasıl vereceksin
Böyle karaktersiz biri için bunu yaparsan zaten iyice bir tarafı kalkar kendini ne sanıyorsa
Dediğim gibi ayrılma gibi bir durumun yoksa bile çık git üç beş gün uzaklaştır kendini bu süre içinde konuşma görüşme düşünmek istiyorum de çık git senden soğudum de gözümden düştün de zoruna gitsin
(667 puan) tarafından
Ağlamaktan bittim kalbim sıkışıyor gidecek yerim yok çocuklarla yapamam onu evden kovdum bakalim akşam gelmez umarım
tarafından
Gelirse de alma çilingir çağır kilidi değiştir

İlgili sorular

+1 oy
54 cevap 1,524 göst.
0 oy
16 cevap 296 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 628 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Arzud.1998 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 744 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu

377,922 soru

11,311,606 cevap

34,745 kullanıcı

...