0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından

Gece olmus kaç ne düşünce kaldın başka birşey çocuğu olan var sabah işe gidecek olan var dugun yapıyorsunuz anladık pekı havai fişek nedır Allah aşkına yaa tamam anladık ama saatten haberiniz yokmu sızın düşüncesizlik resmen :angry:

17 Cevaplar

+2 oy
(7,118 puan) tarafından
Insanların en mutlu günü, bırakın gönüllerince eğlensinler. Her zaman olan şeyler değil sonuçta. 10 dk lık ses den kimse birşey kaybetmez.
-Reklam-
+1 oy
(12,852 puan) tarafından

Aynı mahallede olabilir miyiz bizim de yeni atıldı :) insanlar bir kere evleniyor zaten birazdan biticek her şeye bu kadar gerilmeyin çabuk yaşlanırsınız :)

(762 puan) tarafından
Hangi şehir :)
(762 puan) tarafından
Tatlım birinin özgürlüğü başkasının özgürlüğü başladığınherde biter düşününce en onemlısı
(12,852 puan) tarafından
Eskişehir canım
İşimiz böyle özgürlüğü düşünmeye kaldıysa hepimiz tutsağız canım insanlar bı kere evleniyor dediğim gibi zaten bitmiştir bile eğlenceleri
+1 oy
(1,845 puan) tarafından
Yani bence bu kadar takma açıkçası sorun etme . Sende düğün de patlattın mutlaka ve o zaman başkasının da çocuğu uyuyordu mutlaka . Aman boşver de yat 
0 oy
tarafından
Canim saat 12 1 e kadar normal ki 
(1,763 puan) tarafından
Normal değil CANIM 11 den sonra yasak
(762 puan) tarafından
Bunu normal  edende saçmalık zaten için çıktı
tarafından
Netten baktım 24 e kadar müzikli serbest diye bu kadar abartmamalisin bence
(762 puan) tarafından
Ben havai fişek den bahsediyorum.... Benım bu kadar tepki gostermemın sebebi savaş çıktı sandım pat pat diye korktum yeminle
0 oy
(15,531 puan) tarafından
Zati bu saatlerde patlatirlar genelde  güya yasakti heo zarar ozona 
(762 puan) tarafından
Kim dusunur ozon falan benım dugunum kır dugun oldu ve gunduz oldu  aksamda parti oldu yınede patlatma dik cıkardım organizasyondan fişegı
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Havai fişek yasak ara jandarma veya polis gelsin tutanak tutuyorlar. 
(1,763 puan) tarafından
Havai fişek yasak değil Canim havai fişek ARTIK   uzman kişiler tarafından atılıyor mesela önceden veriyorlardı dugunlerde gençlerin eline onlar patlatiordu simdi sertifika istiyor parasıyla atiyorlar 100 lira hava fişeğe veriyorsun 300 400 artırmasına buda ayri saçmalık zaten havai fişekten pahali attırması
(1,206 puan) tarafından
Bizim burda yasak ben heryerde aynıdır sanıyordum. Geçenlerde birileri attı polis gelip anında işlem yaptı.
(1,763 puan) tarafından
Normal kişinin atması yasak zaten Cnm düğünde atılan havai fisegi polise bildiriyor tuttuğun havai fişek atıcısı su tarihte burda atılacaktır diye ve sertifakası olmasi lazım öyle dugunde biri kendi kafasina gore atarsa cezası var silah atmak 58 bin tl havai fişekten yanilmiyorsam 7.5 bin tl
(1,206 puan) tarafından
Anladım canım bizim burası gecerliymis yasak valilik kendi almış yasağı hiç bir sekilde izin yokmuş. Ormanlık alanlardan dolayı yasakmış ;)
(1,763 puan) tarafından
Dogrudur CANIM benim eşimde askeri personel ya asayiş düğünlere filan kontrole gidiyor ordan biliyorum :))
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Güzelim yasak başladı bence polisi ara gelip sustursunlar düğünü
(762 puan) tarafından
Bıttı galiba düşüncesizlik işte
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yasak sözde artık
0 oy
tarafından
11 den sonrası rahatsız edici herşey yasak ne düşüncesiz gereksiz jnsanlar var be
0 oy
(1,763 puan) tarafından
11 e kadar zamani var şuan burda da öyle kornolar hiç susmuyor sürekli konvoy geçiyor ama napalım onlarında en mutlu günü bizimde oldu düğünümüz biz çevreyi düşündük mu 11 den sonra yasak bu tüm her yerde böyle şikayet edebilirsiniz polis gelip kapatir
(762 puan) tarafından
Biz ne konvoy yaptık nede boyle sacma seyler yaptık tamam ama baskalarını da rahatsız etmeye hakkımız yok
(1,763 puan) tarafından
Vallaha şuan burda pat pat pat silah atiyorlar Cnm ben çok görmüyorum ama sen rahatsoz oluyorsan dediğim gibi 11 den sonra yasak polisi ararsan gelip kapatir
0 oy
tarafından
Hiç sevmemhava fişekleri
0 oy
(7,166 puan) tarafından
Bende hiç sevmem fos gürültüyü o kadar anlamsız ki banane yani sen evleniyorsan benim başım agrimak zorunda mı ? Çocuğum uykusundan kalkmak zorunda mı ? ***** saptal işler ...  Davul zurnadanda , gece yarısı arabasınin motoruna ses taktırıp zort diye gidenden de hoşlanmıyorum bana kalırsa da büyük kul hakkı ...
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ben de sinir oluyorum pastaya maytap dikmenin yasak oldugu ulkede bu neden serbest gecen cocugum uykudan uyandi korkudan
0 oy
(2,805 puan) tarafından
Şu havai fişek olayı şu ülkeden komple kalksa keşke ya:)) 
0 oy
(3,846 puan) tarafından
Kiz bizim.ilcede misin:D yazdığın  saatlerde ben de ayni cumleleri esime kuruyordumda
0 oy
(7,791 puan) tarafından
24.00 a kadar düğün serbest, ses ve müzik serbest.. 

Yani abartmayin isterseniz... Zaten 12 yi gectigi an polis gelir dugunu sonlandirir.
0 oy
(5,252 puan) tarafından
Çok haklısın benim kızımda çok korkuyo ses ve görüntüden yanıyo diye bagrıyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 298 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kaavi (1,926 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 254 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 386 göst.

377,334 soru

11,292,189 cevap

34,710 kullanıcı

...