+1 oy
216 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (7,549 puan) tarafından
Üniversite okumaya devam. Son sınıftayım ama alttan derslerim var. Kızım hastalanınca sınavlara girememiştim online eğitimde.
Bugün ise okulda ilk günümdü pandemiden sonra. Kızımla ayrılmak çok zorladı beni ve maalesef o da benim gibi zorlandı :'( Bir ara görüntülü aradım ve beni görünce ağladı. Sürekli haberdar olmak için normal aramalarla da annemi sık sık rahatsız etmiş olabilirim:happy: Bugün aşırı mutluydum. Kızımın geleceği için, anneme babama verdiğim söz için ve eşime gurur kaynağı olmak için bitireceğim bu okulu ve diplomayı biricik kızım kucağımdayken alacağım inşaAllah.
Kimin duası kabul olur, bilinmez. Hepinizden dua bekliyorum. Hayırlısıyla şu okulu 2 sene içerisinde bitirmek nasip olsun.
<3<3<3Hepinizi seviyorum <3<3<3

6 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ay massallaah sana ya ins bitirrsin 
(7,549 puan) tarafından
İnşaAllah ❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım inşallah bitirirsin annen çocuğuna bakmakla daha çok sevinir
(7,549 puan) tarafından
Onu da yoruyorum bir taraftan diye kendimi üzüyorum
(13,203 puan) tarafından
Hiçbir şey olmaz al mesleğini eline annen yorgunluğunu unutur. Mimar kızı olacak daha ne olsun
(7,549 puan) tarafından
Evet ya onun için istiyorum zaten Allah nasip etsin ve doğru yoldan şaşırtmasın
(13,203 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Bölüm ney canim
(7,549 puan) tarafından
Peyzaj mimarlığı canım
tarafından
Hadi inşallah daha guzl gunlere
(7,549 puan) tarafından
İnşaAllah caniko ❤️
0 oy
(12,754 puan) tarafından

Hadi inşAllah bende aynısını kendim için söylüyorum <3

(7,549 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun ❤️
(12,754 puan) tarafından
Açık mı normal üni mi
(7,549 puan) tarafından
Örgün canım
(12,754 puan) tarafından
Allah kolaylık versin kuzum yolun açık olsun her daim ❤️
(7,549 puan) tarafından
Amin canısı ❤️
0 oy
(432 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım bende tezli yüksek lisans düşünüyorum seneye 
(7,549 puan) tarafından
Yap yap. Artık üniversite mezunu olmak bile yetmiyor çoğu yerde
(432 puan) tarafından
Ben kamu personeli yim zaten müdürlük sınavları için ileri de lazım olur diye istiyorum. Birazda değişiklik olsun diye galiba :)
(7,549 puan) tarafından
İşte diyorum ya canım. Rahat olabilmek adına kendini sürekli geliştirmen, bölümünde yükselmen gerekiyor. Bu da yüksek lisans, doktora gibi ya da yabancı dilini geliştirerek anca olur
(432 puan) tarafından
Kamu da öyle olmuyor canım ya mesela bizim kurum müdürü lisans mezunu yani kamu da çok yükselme durumu olmuyor yanım da oturan adam 20 yıllık memur doktora mezunu kurum müdürün den daha tecrübeli ama iş mülakat ve torpile bakıyor. Bazen diyorum özele geri dönüş yapayım 6 aylık kızım ücretsiz izine çıktım 3 yaşına filan gelsin istifa edip yine özelde işime geçsem şimdi müdür olmuştum aldığım maaşın 3 katını alır kullanmam için araba bile verirlerdi ben iki ünv bitirdim çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunuyum inan kamu da insan da hiç heves filan kalmıyor tek artısı hafta sonu tatil o kadar
(7,549 puan) tarafından
Hangisi rahat olacaksa senin için onu yap. Ben de kendi mesleğim için özelden yanayım ama Rabbim hayırlısını nasip etsin ❤️
0 oy
(85 puan) tarafından
İnşallah 2 senede mezun olursun Allah yardımcın olsun canım:)
(7,549 puan) tarafından
Allah razı olsun inşaAllah ❤️
(85 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 918 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 324 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 412 göst.
17 Aralık 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Papatya43 (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 660 göst.
13 Haziran 2019 Kültür-Sanat kategorisinde ❤Alpi'nin Annesi❤ (1,933 puan) tarafından soruldu

374,650 soru

11,205,924 cevap

34,507 kullanıcı

...