+1 oy
303 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar benim eşim kasımda askere gidiyor 6 ay yok yani evde sadece o çalışıyor ev kira 850 lira kira veriyorum e tam kış kızım yaşına giricek o zaman ama doğalgaz da var galiba devlet asker eşine her ay para veriyormuş ama 550 lira sanırım eşimin ailesi köyde kayınpederim yardımcı olur ama evimde kalsam kızımın bezini mamasını vs nasıl söyliycem kaynanam da kalsam evde bekar kaynım var benden 2 yaş büyük rahat olamam kendi ailemle görüşmüyoruz sizce ne yapmalıyım? 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Eğer yetişmez diyosan kaynanda kalman en mantıklısı sonuçta kaynın çalışıyodur gece de kapını kitler yatarsın
(774 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım kızım için en doğrusu bu galiba
-Reklam-
0 oy
(754 puan) tarafından
Yalniz zor olur bence kuzum senin için. 6 ay idare edebilirim dersen kayinvalidenlere gitmen en mantiklisi sanki
(774 puan) tarafından
Bencede canım tek başıma yapamam gibi geliyor
(754 puan) tarafından
Benim cocugum olmamasina ragmen esim bu kadar uzun sure bi yere gitse ne yaparm bilmiyorum. Hem oraya gidersen eşininde akli sende kalmaz
(774 puan) tarafından
Bencede benim için zor olucak ama en mantıklısı bu sanki bunları düşünmekten uyuyamıyorum inanki
(754 puan) tarafından
Kolay degil canim eşin gidecekmis,kisada olsa düzenin bozulacak. Ama su gibi gecer insallah zaman senin icin
(774 puan) tarafından
İnşallah canım sağol
0 oy
tarafından
Eşin ne diyor canım 
(774 puan) tarafından
Eşimle daha konuşmadım canım
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Cnm 6 ay bi kadin tek kalamaz bnce sen en iyisi git kaynanana evet rahat edemezsin ama cocugun icin katlanırsin
(774 puan) tarafından
Haklısın canım öyle yapıyım
0 oy
(978 puan) tarafından
Kaynananda kalman en mantıklısı gelen 3 5 parayla bez alırsın 
(774 puan) tarafından
Bencede öyle
0 oy
(7,202 puan) tarafından
bdn 400 tele alıyom oda 2 ayda 1  
(774 puan) tarafından
Hadi ya internette 2 ayda bir 550 yazıyo kız eşin normal asker mi peki yani 6 ay yapıp gelicek mi canım
(7,202 puan) tarafından
ınanma banada oyle dedıler sonra verdıklerı 400 tl 6 aylık yapmaya gıtı 2 ayı kaldı gelmesıne
0 oy
(197 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşadım canım ama bebeği için insan her şeyi yapıyor kaynananlarda kalman mantıklı bence 
(774 puan) tarafından
Haklısın canım bende böyle düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
0 cevap 207 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 370 göst.
0 oy
4 cevap 206 göst.