0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (8,967 puan) tarafından

Eşimle bı karar almıştık cinsiyet öğrenene kadar kimseye söylemedik dün öğrendik anneme kaynanamlara söyledik. Kaynanamın tepkisi 2 çocukla napacaksin oldu. Alt katimda oturur kendileri. Dedim birina babaannesi bakacak birine ben. Senin çocuklarını kaynanan büyütmüş benimkini de benim kaynanam büyütsün (sinir olduğum için öyle dedim) bugün de agrimayan yeri yok kadın dünden bugüne hasta oldu oğluma sesleniyo seliim babaanne hasta oğlum ona kim bakacak falan diyo sapasağlam kadın biranda hastalık hastası oldu :D eşime diyorum ben sizinkilere söylememek istediğim için haksız değilim gördün mü. Benim annemin tepkisi olsun yavrum 2 si birlikte büyürler buyuturuz bakarız korkmayın Allah rızkını Sabrını verir gibi cümleler kullandı. ben ilk öğrendiğimde çok üzüldüm çok ağladım çünkü oğlum çok küçük ve zor bir bebek o yüzden bu kadar süre bekledik kendimi toparlayıp söylenenlere cevaplarini verebilecek piskolojiye geldim... Öyle anlatmak istedim

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herşeyin hayırlısı olsun inş cnm ❤️
(8,967 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
Hayirli olsun canim rızkını Allah yollar kendisiyle sen annesine çokta güzel buyutursun ikisinide kafana takma , kaç yasinda diğeri 
(8,967 puan) tarafından
Şuan 17 aylık oğlum bende 17 haftalık hamileyim
(10 puan) tarafından
Zorlanmazsin fazla Allahin izniyle , 40indan sonra hamile kalipta bakanları düşün seninki baya buyucek dogmadan bezden kes asla zorlanmazsin
0 oy
tarafından
Ben hamile  kaldım da oğlum 4 aylıktı herkes bi laf etti bende dedim size ne siz mi bakacaksınız şimdi kızım doğdu 8 aylık oldu abisiylede arasında 1 yaş var  abisi oynatıyor onu onları böyle görmekte beni çok mutlu ediyor ha bide tekim 2sinide tek buyuttum zor oldu ama Allah sabrını verdiyor
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım, herşeyi yazdın da bebişin cinsiyetini yazmadın :D kaç haftalık belli oldu
0 oy
tarafından
Benşmki de hamile kalmadan önce beraber bakarız dedi benşm ilk bu arada geçen gün de herkes kendi başına baktı bebeğine sende bakacan mecbur dedi bende ben zaten bakarım bana karışan bulaşan olmasın yeter dedim kaldı öyle Bi de bana hemen arkasına Bi daha olsun diyor beraber büyüsünler çoçuk 1 yaşına girsin de diyo Bi daha derse ben çoçuk makinesi değilim istediğim zaman olur diyeceğim çok sinirim bozuluyor bu konuda benim zaten polistik over ve hipotiroidi yüzünden 7 8 ay tedavi gördüm öyle oldu bebeğim haliyle biraz dinlenmek istiyorum 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Allah'ın verdiği en güzel nimet ya. Öcü gibi bakıyorlar ya deli oluyorum. Kaç insan uğraşıyor olmuyor böyle olunca da bu tepkileri veriyorlar ya 
0 oy
(763 puan) tarafından
Kadinin gözü nasil korktuysa hasta olmus baksana:D Allah yardim eder kuzum insallah. Ne guzel birlikte buyurler insallah. Banada bigun anne olmak nasip olursa emin ol yaşlari yakin olsun isterim
0 oy
tarafından
Ya boşver bakmasın daha iyi kaynana 
0 oy
tarafından
Bir kaç sene çocuk yapmasan neden yapmadın kısır mi oldun derdi kesin böyle insanlar öyle oluyor 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,003 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,219 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde Leyla Aydo (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 382 göst.
0 oy
14 cevap 258 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Pınar1348 (48 puan) tarafından soruldu