0 oy
972 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından

Ben nasıl böyle bı hata yaparım ya :( 2 aylık oğlum koltuktan düştü :( misafir odasında telefonum şarja takiliydi oğlumda uyanmıştı altını açmaya geldim açmadım iyice daha yapıyo gibiydi bide kendi kendine bakiniyodu agu magu yapiyodu  da dahaşimdiye kadar dönmedi hiç anca sağ sol yapıyordu tam kendini çevirmiyodu. Bende telefona gittim burda post paylaştım onlara cevap yazıyordum birden oğlumun çığlık sesi geldi koşa koşa geldim baktım ki oğlum yerde yatıyor:-( kendimi çok kötü hissettim onla beraber bende ağladım çok suçlu hissediyorum kendimi nasıl akıl edemem diye çok ağladı o çığlık sesleri kulağımdan gitmiyor hemen emzirdim susturdum şuan yatıyo gülüyo bakiniyo ama içim hiç rahat değil götürsek mı bilemedim. Gece uykusu düzenli olduğu için şuan uyudu uyucak nerdyse yeni uyanmıştı az önce de 

15 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Canım bi süre uyutma  gözlemle  vücuduna başına bak bisey var mı 
(1,114 puan) tarafından
Yok 7de uyumustu az önce uyandı şuan yine uyumak istiyo gözleri gidiyo
(4,875 puan) tarafından
Uyutma canım .
(1,114 puan) tarafından
Görünürde birşeyi yok ama bizimki gece uykusunu seviyo şuan gözleri gidiyo yeni uyanmıştı zaten
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Iki üç saat uyutma gözlemle cnm geçmiş olsun 
(1,114 puan) tarafından
İnşallah uyumaz ne kadr avutabilirim bilmiyorum gece uykusunu çok seviyo gündüz uyumuyo pek 7den beri uyuyo şuan yine uyumak istiyo
0 oy
tarafından
Off canım yaaa :(valla ben bile suçlu hissettim şuan...var mı şişlik falan kafasında.gotur istersen bı hastaneye
(1,114 puan) tarafından
Şuan bişeyi yok görünürde ama içten olur mu bilmiyorum bazen durup durup ağlıyor
(1,114 puan) tarafından
Hemde öyle böyle suçlu hissetmiyorum bu sebepten uygulamayı bile silebilirim :( çünkü telefonla ugrasiyodum diğer odada ama düşeceği aklımın ucundan bile geçmedi nasıl döndürdü kendini aklım ermiyo
tarafından
Aynen bende bu gibi sebeplerle kapatmistim oğlumla ilgileniyroum diye .senin postu görünce kendimi yakın hissedip açtım canım.Allahim korusun yavrularimizi.zor valla benimkide ayaklanmaya calisiyo akşama kadar dusmelerinin sayısı yok .bişey olcak diye korkuyorum.
(1,114 puan) tarafından
Rabbim bütün herkesin yavrusunu korusun inşallah içinde bizimkinide. Gerçekten suçluluk hissediyorum uygulama yüzünden çocuğum düştü ilgilenemedim diye. Ya zaten bahsetmiştim kendi bakiniyo bazen duruyo diye yine öyleydi bakinip gülüyodu kendi kendine bnde o arada yorumlara bakmaya gelmiştim ama gelmez olaydım:( şuan yanımda Allah'ima şükür ağlaması durdu ama içim rhat etmiyo ya içten bişey varsa diye :(
0 oy
(1,114 puan) tarafından

image

suan böyle bakiniyo arada gözleri gidiyo  arada gülüyo kendi kendine ama içim rahat değil :(
tarafından
Uyutma biraz bekle diycem canım belli eder kendini diycem ama zaten uykusu olduğu için anlayamazsın .çok yüksek miydi düştüğü yer.?için rahat etmeyecekse götür kuzum hastaneye
(1,114 puan) tarafından
Ya normal koltuk mesafesi 2 buçuk 3 karış ama biraz ileri düşmüş kendini ittirmis belli koltuğun hemen dibine düşmemiş
(2,082 puan) tarafından
Kız kurban olurum ben buna nasıl masum masum bakıyor kuzum benm insanın içi gidiyor by evlatlara  suan yüzünü görünce çok üzüldüm yanından asla ayırmam oğlumu başına bi iş gelemsin diye inşallah iyidir şimdi
(1,114 puan) tarafından
Şimdi iyi maşallah çok şükür bakiniyo gülüyo kendi kendine Allah'ıma şükürler olsun ya bişey olsaydı o zman kendimi asla affetmezdim
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Korkma inşallah birsey olmaz sadece 1 saat uyutmamaya çalış fışkıran kusmugu olursa onada dikkat et bişey olmaz bingildak koruyor onlari
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm ilk kez düşüyo şok oldum kendini nasıl döndürdü diye :(
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım oyalamaya çalış biraz uyanık kalsin
(1,114 puan) tarafından
İnşallah gece uykucu biraz bizimki uyumak istiyo hala 7den beri uyuyodu
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim Bi hastaneye götür istersen tatlım 
(1,114 puan) tarafından
Eşime dedim zaten eşim evde değildi araba ayarla hastaneye gidelim diye bakalım bı gelsinde
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bn üç buçuk  aylıkken kanepeden düşürmüştüm ukala bi doktor gıcıkk gıcıkk bakıp ama bu daha dönemez demişti oluyo canım çırpındıkça kayıyolar bnde doktora götütdğm ama radyasyon almasın deyip vazheçmiştim dojtor o zaman gözün üzerşnde olsun en az 2 gün demişti. Kndini suçlama düşeceğini.biletek bırakmadın sonuçta
(1,114 puan) tarafından
İnşallah bişey olmaz ama çığlıkları kulağımdan gitmiyor:( uyucak gibiydi az önce de uykusunu dağıtmak zorunda kaldım artık :(
0 oy
tarafından
Oy bebeğim ya kıyamam çok geçmiş olsun. Bu ara çok düşen bebiş postu görüyorum. Çok korkuyorum bende. Rabbim beterinden korusun kimseye yaşatmasın ama bebeklerde malesef bu tür kazalar oluyor Rabbim korusun oldu mu bır kaç saat? Kızarık vs bişey yoksa endişelenme ama sanki bir götüreseniz doktora daha iyi olacak çünkü çok küçük ve kafa bu. Tekrar geçmiş olsun kuzucuğa. 
(1,114 puan) tarafından
Kızarık flan yok daha yarım saat oluyo uyutmaya çalışıyorum ama uyudu uyucak eşimde yolda goturcez yine bı bakalım
tarafından
İyi olur için rahat eder. Geçmiş olsun
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Cok gecmis olsun umarim bir daha yasamazsiniz boyle uzucu seyler

(1,114 puan) tarafından
Sağol cnm inşallah rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın kılına zarar gelse içim parçalaniyo
0 oy
tarafından
Kız ben okurken gizlerim doldu 
(1,114 puan) tarafından
Vlla ben hüngür hüngür ağladım oğlumla beraber :( gece boyunca da aklıma geldikçe ağladım
tarafından
Kıyamam ya ne yüreği
(1,114 puan) tarafından
Aynen cnm annelik işte
0 oy
tarafından
Benim bebegim daha bir aylik bile degil yine de asiri dikkat ediyorum insan bazen cok dikkat etse de basina gelebiliyor uzulme yani olacagi varmis ama madem dusuyor yere yatir 
(1,114 puan) tarafından
İlk kez kendini döndürdü ondan zaten kendini çevirdiğini bilsem tek bırakır mıyım odada hiç
tarafından
Hic dert etme valla benim bebekken her yerim yanmis her sene çayı bir yerime dokmusler simdi izi bile yok kimse evladina bile bile oyle yapmaz sonucta sende insansin
0 oy
(475 puan) tarafından
Benimkide çok düştü canım melekler koruyo onları merak etme sen
(1,114 puan) tarafından
Çok şükür şuan iyi akşam da rahat uyudu durmasaydi goturecektik
0 oy
(198 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım kendini suçlama. Hepimizin başına geliyor böyle şeyler. Elbette dikkatli olmalıyız ama bizde insaniz hata yapıcaz tabi ki. Sen takip et bir sey olmaz Allahin izniyle 
(1,114 puan) tarafından
Çok şükür şuan durumu iyi
0 oy
(184 puan) tarafından
Canım susturmak için emzirmeyip başka şekilde susturmayı deneyip unutmasaydın keske bence bi doktora görür InşaAllah biseyi yoktur kutucuğu op benim yerime kiyamam ya
(1,114 puan) tarafından
Ama öyle böyle değil ağlaması dayanamadım emzirdim zaten anında sustu ama o uyudukca ben uyandırdım bı saatten snra uyanık bıraktım zorla zaten ağlaması devam etseydi goturecektik ama gece rahat uyudu şimdiye kadr da sıkıntı olmadı çok şükür

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 142 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Minikii (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 321 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...