0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (514 puan) tarafından
Kizlar 5 aylik hamileyim. Az once birden aglamaya basladim. Kimsenin benimle ilgilenmedigini duaunuyrm. İlgi bende olsn herks ilgilensn arasin sorsun istyorum. Bazi kuzenlerim bir kere aramadi bilem ben onlarin hamileliklerinde aradim tebrik ettim yazdm sordum. Sndi onlar biyle yaoinca sinirleniyrm kendimi uzuyrm. Kaynanam babalarim annem hergun arasin sorsun istyrm. Diger cocuklarindan birer tane daha torunlari daha var onlari daha cok sevecekler bi geliyor. Mesela kayinvalidem hala ne eksik esya bizde biaeyler alalim demedi. İlk diger torunda birsuru sey yapti bana niye airmuyo erken mi. Of bilmiyrm hepsine küsmek istyrm.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biraz bencillik kıskançlık ve simariklik yapıyorsun gibi geldi bana depresyon belirtileri değil bunlar 
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Akisina biram herseyi bu surecte kendin hassassin baskalarina kirmamaya calis cnm bu dusuncelerinle hareket ederseb kalp kirabilirsin kuzenlerinin arama konusunda da dogumu bekle belki dogumda ararlar bekle birwz daha 
0 oy
(305 puan) tarafından
Depresyon değil şımariklik evet insan tabiki hamileliğinde daha ilgiye ihtiyac duyuyo ama ben sadece eşimden beklerdim yani ama bu denli değil bi garip geldi açıkçası 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
peki aramak zorundalarmi mecburlarmi kaynanan eksigi sorup almaya mecburmu yani boyle dusun ben kaynanadan bisi bekleyenlere sinir oluyom bazilari  eltimin bebegine gorumcemin bebegine aldi benimkine almadi yazlyolar dahada gicik kapiyom insanlar istedigine alir istemwdigine almaz bebege bisi almak anne ve babasinin gorevidir usulen arar aramaz kendi bilce is bunun icin bunalima girmek gereksiz simariklik

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 156 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sibel1111 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 3,456 göst.
22 Eylül 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.