0 oy
340 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (67 puan) tarafından

image

Merhaba anneler, çocuğum kış aylarında 6 7 aylık olacak. Bu tip astronot tulumlar kullanışlı oluyor mu bebekleriniz rahat etti mi yoksa boş yere almışım mı dediniz. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim :) cevap veremezsem şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim :) 

10 Cevaplar

0 oy
(14,013 puan) tarafından
Bizde vardı kullandık işimize yaradı olmasaydı böyle bir şey alır mıydık bilmiyorum ama :D 
-Reklam-
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Oğluma almıştım kalıbı cok dardı girmedi kolları 

bende başka tulum almıştım 

Kullanamadim çok isterdim :)
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Peluş tulum kullanmıştık biz canım 
0 oy
(146 puan) tarafından
Sıcak tutuyorlar gayet de iyi zaten çok uzun süre durmuyorlar ki içinde bence alın bende kullandım çok memnundum çok iyi oldu bebeğim üşümedi
0 oy
(594 puan) tarafından
Suan kızım 7 aylık ve böyle pelus tulum kullanıyoruz çokta rahat ve sıcacık oluyo ama buranın kışı çok sert geçiyor o yüzden böyle astronot tulum almayı düşünüyorum bende en güzeli her yerini kapatıyor 
0 oy
(176 puan) tarafından
Bizde kullandik uludağa felan gittik rahatlik oldu her yeri kapali mis gibi. Simdi alabilsem yine alirdim ama montu var bide cok pahali 220 tl felan 
0 oy
(6,935 puan) tarafından
Uzun süre kullanamadığımız için tavsiye etmiyorum canım. 
0 oy
tarafından
Bende bundan almak istiyorum bebegim bu ay dogacak insallah 
0 oy
tarafından
Ben aldım hiç bir işe yaramıyor. Cok dar kolları kalıbı. Paraya yazık. Bide ayından çok büyük aldım yine olmadı.
0 oy
(1,537 puan) tarafından
İyiki almışım canım çok pratik ve sıcak tutuyor ablamda kullandı iki çocuğuna da oda çok memnundu

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 224 göst.
31 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenianne_tugce (1,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 182 göst.
29 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif4652 (25 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 244 göst.
0 oy
5 cevap 232 göst.

377,816 soru

11,308,414 cevap

34,739 kullanıcı

...