0 oy
2,796 göst.
Diğer kategorisinde (356 puan) tarafından
Kızlar yardımcı olun bana ne yazacam nasıl yazacam  bilmiyorum daha önce esimin teminde uygulama gördüm tabi eve gelirken silerdi sonra farkettim buldum baktım meğer bu sayfa erkeklerin erkeklere zaafı olan bi sayfa kızlar çok kötü manlar fotolarda gördüm tabi eşim inkar etti yaptı o gün bugündür eşime güvenmiyorum acaba diyorum erkeklere karşı bsyi mı var dune kadar kızlar ilişkiye girdik düşünü almaya gitti bende gittim bi baktım kızlar affola nasıl yazacam bilmiyorum arka tarafını kıçının içini jiletle almış kıçı hep sivilce dolmuş bu ne dedim e rahatsız ediyor falan afalladı o gün aldım dedi ama esin kaç günde duşa giriyor 5 dakika su döküp çıkıyor bugünde çöpe baktım jilet yol kızlar kafam karıştı aklıma kötü şeyler geldi bende bilerek gel dedim krem surim ağrıyor dedi kızlar eşime demek istiyorum ama ne dcem bilmiyorum akıl verin umarım düzgün yazdım off :(((

53 Cevaplar

0 oy
(487 puan) tarafından
Allah'ım bunun şüphesi bile çok kötü.allah yardımcınız olsun.bence böyle birşey direk sorulmaz ya egerki yaniliyorsaniz bir erkek buna büyük tepki verebilir.Ama haklısınız da suphelenmenizi gerektirecek şeyler var ortada.bence hmn değil ama biraz zaman geçince erkek profiliyle bir yollayın eşinizi face veya instadan karsilik verecekmi veya ne kadar ileri gidecek.insallah korktuğumuz gibi değildir.
-Reklam-
0 oy
(2,241 puan) tarafından
offf Allah yardımcın olsun canim aoramazsin ki boyle birseyi zaten inkar eder ancak yakalayabilirsin Instagram face falan ac cakma erkek fotolari bul koy. birkac gun sonra istek yolla ama hemen yazma biraz zaman gecsin bir mesaj at konuscakmi ne yapacak ama oyle nirmal mesaj degil degisik seyler yaz anladin iste sen bak bakalim ne diycek 
0 oy
tarafından
Töbe töbe varsa böyle bişey ayrıl bence evli kalınmaz sapkın bı adamla. Daha neler duycaz
0 oy
(2 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım dua et inşallah duzelir
0 oy
(261 puan) tarafından
Kuzum öncelikle yaşadıkların gercekse inşallah gerçek degildr çok üzüldüm :( benm eşim in de totosu az büyük espiri yaptm rüyama girdi kabusgordum sabahlar a kadar o bile yetti ağlayarak uyanmama :( Allah yardımcın olsun çok zor bir durum konuş belki yoneliminden vazgecirirsin.seninle de birlikte oluyosa iki tarafa da ilgisi var demekki
0 oy
(104 puan) tarafından
Bize boşa demek kolay ama bunun sonrası var 2 çocukla  nasıl olur orasını sen biliyorsun keşke hiç bir kadın her ne sebeple olursa olsun istemediği bir evliliği devam ettirmek zorunda kalmasa..Neyse bacım boşan yada boşanma fark etmez eşin her halükarda paşa paşa doktora gidecek benim böyle bir eğilimim var kurtulmak istiyorum diyecek çünkü ileride çocukların kulağına gidebilir aynı şekil telefonunda yakalayabilirler Allah korusun.. Hormonal de olsa ,ruhsalda olsa bunun tedavisi var çünkü..
0 oy
(470 puan) tarafından
Genelde toplum baskısından çekindikleri için gizleyenler oluyor mecbur evleniyor ama nereye kadar bastirabilir bilmiyorum böyle oluyo sonra milletin karısına kızına olan oluyor sen sıkma canını umarım düşündüğün şey değildir
0 oy
(278 puan) tarafından
Erkeklerin arkalarından da zevk aldığını biliyorum
tarafından
Nasıl yani
(278 puan) tarafından
Yani gururlarina yediremedikleri için soyleyemezler bazı erkekler  de zevk alırım diyo bı tanıdık var arkadaş eşi de öyle mesala
0 oy
tarafından
Ne yaptınız konuştunuz mi eşinizle ben çok merak ettim 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bizim orda bi kadon sirf esinin bu durumunu ispatlamak için eve kamera yerlestirip evi bos bıraktı ve gercektende görüntüleri ortaya cikti.. zor bi durum ama nasil ispat edersin gercekten böyle bi durum varsa nasil yakalarsin bilmiyorum bi sure sessiz kal istersen uzerine gidersen anlamaman icin elinden geleni yapar anlamamazliktan gel gizliden takip et bakalım hayırlısı.
0 oy
tarafından
Kız öğrendin mi bişey var mı yine yoksa boşuna mı şüphe etmişsin
(2,886 puan) tarafından
Bnde merk ettm
tarafından
Adam pek tekin birisi de değil baksana postlar a esrar içki :/
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ayy ne Allah korusun sonuç ne oldu
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Ben de merak ettim. İnşAllah  öyle  bir durum yoktur.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 847 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 992 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aylin35ksk (932 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,491 göst.
7 Eylül 2020 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,909 cevap

34,874 kullanıcı

...