0 oy
2,796 göst.
Diğer kategorisinde (356 puan) tarafından
Kızlar yardımcı olun bana ne yazacam nasıl yazacam  bilmiyorum daha önce esimin teminde uygulama gördüm tabi eve gelirken silerdi sonra farkettim buldum baktım meğer bu sayfa erkeklerin erkeklere zaafı olan bi sayfa kızlar çok kötü manlar fotolarda gördüm tabi eşim inkar etti yaptı o gün bugündür eşime güvenmiyorum acaba diyorum erkeklere karşı bsyi mı var dune kadar kızlar ilişkiye girdik düşünü almaya gitti bende gittim bi baktım kızlar affola nasıl yazacam bilmiyorum arka tarafını kıçının içini jiletle almış kıçı hep sivilce dolmuş bu ne dedim e rahatsız ediyor falan afalladı o gün aldım dedi ama esin kaç günde duşa giriyor 5 dakika su döküp çıkıyor bugünde çöpe baktım jilet yol kızlar kafam karıştı aklıma kötü şeyler geldi bende bilerek gel dedim krem surim ağrıyor dedi kızlar eşime demek istiyorum ama ne dcem bilmiyorum akıl verin umarım düzgün yazdım off :(((

53 Cevaplar

0 oy
(3,156 puan) tarafından

Çok kötü bi durum valla :O

-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim inşallah yanılıyorsundur canım.
0 oy
(634 puan) tarafından
Ya poposunda sivilce çıkmasınin ne gibi bir sıkıntısi olabilirki neden kaynaklanıyor olabilir ters ilişkidenmi 

Çok özür dilerim çok stres yaptığımda bendede çıkıyor yani 

Bu çok büyütecek birşey degil rahatsız olup kıçını temizlemiş olabilir 

Önceden de yapiyormuydu temizliyormuydu 

Gay olsa çocukluğundan beri olurdu bence doğasında olurdu yani hareketleri nasıl 
(356 puan) tarafından
Bu sivilce normal sivilce dgl ilk defa yapıyor öyle şeyler ondan şaşırdım ve hissettim kadınlar asla yanılmaz bide evde de yapmadı baktım çöpe falan bsy yok jilet falan
0 oy
tarafından
Ay şoka girdim 
0 oy
(2,898 puan) tarafından
Ayy böyle bisey de nasıl sorulur ki sen takip etmeye devam et illa ki açığını bulursun ozaman sorarsın hesabını 
0 oy
(937 puan) tarafından
Şimdi şöyle bir şey var eğer suphe duyduğun gibi kendini yaptirsa bir süre sonra erkekliğini kaybeder zaten .yani bı erkek hem kendisini yaptırıp hem kadınla ilişkiye girmeye devam edemez .
tarafından
Niye canım ikisş birliktede olabilirki
(432 puan) tarafından
Neden ki ikisi de olur biseksüel  olabilir erkekliği kaybetmez
(937 puan) tarafından
Olur mu kizlar öyle şey ikisi bir arada olmaz diye biliyorum ben
(432 puan) tarafından
Tabiki olur ameliyat olmadığı sürece iki tarafa da yönelimli olabilir. Bak yabancı çoğu ünlü biseksüel bence siz biseksüellik nedir bir bakın derim
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
(2,355 puan) tarafından

Eşin yanlış sularda yüzüyo canim harcarlar onu :D

(2,355 puan) tarafından
Ama erkeklere ilgisi olsa seninle ayni yataga grmez iliskiye bile girmezki seninle
0 oy
tarafından
Bir süre takip et olmadı bosan hemen kurtar kendini öyle bir adamla birlikte olma sakın cinsel olarak midem bulandı yaa Allah ıslah etsin eğer emin olursan mutlaka ailesine anlat kimseden gizleme Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Zor birşeymiş öncelikle Rabbim yar ve yardımcın olsun Bi ihtimal olarak tabiki olabilir Şuanki toplum da olan şeyler Karsına alıp kırmadan tatlı tatlı konuşmaya bak ki ne içinde şüphe kalsın ne de kendını ziyan etme 
0 oy
(1,207 puan) tarafından

En azından başka kadın yok.

Hemen öyle düşünme biraz talip et yaptıklarını falan yalan kendini belli ediyor zaten belki gerçekten rahatsız olmuştur bence
(7,197 puan) tarafından
Bu bir teselli mi şimdi kadın yok ama beteri var :)
tarafından
En azından başka kadın yok ama bir erkek var falan mı demekk istedin  yani nedir
0 oy
tarafından
Bebeğin varsa ona göz kulak ol çok dikkat et 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim yolunu şaşırtmasın kötü bir durum

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Tobe tobe ne okudum ben ya daha neler duyacam 
0 oy
tarafından
Bizim okulda nişanlı lez Bi kız vardı. Kız lez ama aynı zamanda bir adamla nişanlı. Sonra bunun telinde de lezlerin yazıştığı uygulama vardı. Kız bizim odada bir de benle samimiydi. Konuşmaları bana gösterdi Bi gün. Oha dedim ya. Bu kız resim atmış videolu konuşmuşlar açık seçik. Ya sen nişanlı değil misn ayıp dedim. O da erkekle yazışırsam aldatmış oluyorum ama kız kıza hem tatmin oluyoruz hem de aldatmış olmuyorm dedi ben şokkk oldum. Allah saptırmasın ne diyim
0 oy
(7,419 puan) tarafından
kotu bı durum takıp et ısallah oyle bısey yoktur 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Valla bilemedim önce eşinle konuş itiraf ettirmeye calis eğer öyle birşey var derse bence aile danışmanına gidin 
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Arama geçmişine baka bakalım cd erotik giyim tarzında bı arama yapmış mı 

Bir de ayna da kendini izler mi vücuduna bakar mı bacak bacak üstüne nasıl atar el hareketleri konuşurken nasıl öncelikle bunların hepsini gözlemle canım 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Eğer gerçekten öyle bise varsa eşinde hormon bozukluğu olmuştur yada bilerek isteyerek meraktan yapıyordur inşallah ikinci seçenek değildir eğer hormon bozukluğu ise eşinle konuş farkındayım herseyin neden böyle yaptığını sor elimde değil bende istemiyorum böyle olmayı ama vazgeçemiyorum derse hormonları bozuktur doktora gidin beraber çünkü tedavisi var ama heves ve merak için yapıyorsa hiç düşünmeden ayrıl 
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Allah akil versin cnm insallah öyle.bisey yoktur ya dünyanjm civisi cıkmis kıysmetin alameti ;(((

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 847 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 992 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aylin35ksk (932 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,491 göst.
7 Eylül 2020 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,909 cevap

34,874 kullanıcı

...