0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Inanın biktim artık bu kaçıncı oldu. Esimin yalanları bitmiyor hergun yeni bir yalan duyuyorum. Bundan bir sene önce kardeşimin nisanlisindan uydu taktırmak için 150 tl para aldı. Ama 150 deil mis 100 tl daha almış iddia oynamak için. Zevki için beni düşürdüğü duruma bakın. Kardeşime 1000 lira borcumuz var zaten ev dizerken almıştı kredi çekti daha vermedi kiz da allah var hiç istemedi. Önceki postumu biliyosunuzdur anasıyla benden para saklayıp anasına harçlık vermişti bide 200 verdi anası veriyormuş gibi yaptılar. Ben bu olayı anneme anlattım annemd3 kardeşime anlatmış kardeşim haklı olarak eşime sinirlendi parası var madem niye nisanlimin parasını vermiyor dedi. Bende azina sıçtım ama. Yeter artık dedim bid3 bana yalan söylüyosun 150 borcum var diye iddia oynamak için 100 daha almışsın dedim. Yaptığı doğrumu dedi doğru o bana demese sen beni hala yalanlarınla ayakta uyutacan doldum taştım artık yeter dedim. Gelince konuşuruz dedi bise diyemedi. Kızlar allah için ben ne yapacagimi nasıl tavrımi koyacagimi bilmiyorum artık bu adama siz söyleyin bana ne yapım nasıl tavır sergileyim ne deyim geldiğinde ciddi oldumu anlamasını ve gerççekten kendinden sogudugumu anlamasını istiyorum. Güvenim sıfır zehre güvenim kalmadı napacam bilmiyorum. Ne yapacagimi bana siz söyleyin. Özür diliyorum sürekli sıkıntılarımı size yansıtıyorum. Derdime ortak olan arkadaşlara da şimdiden tsk ederim.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya al eşyalarını biraz annene git olur mu burnu surtulsun biraz sen daha iyi bilirsin eşini tabi akillanir mi falan ama baksana 1 değil 2 değil huy edinmiş çok kötü bir durum bu 
(337 puan) tarafından
Evet canım.daha 2 hafta önce boşanma aşamasına geldik eski postumda yazıyor annemlerdeydim bin pişman oldu özürler diledi son şansı verdim şiddet yüzünden gittim annemlere. Bide bu konu yüzünden annemlere gidip rahatsız etmek istemiyorum. Başka ne yapabilirim bilmiyorum. Geldiğinde ne yapım konuşmayı düşünmüyorum zaten yatagi ayırımı napim
tarafından
Ya yatak ayırmak bana doğru gelmiyor da,konuş öyleyse geçen gittiğinde pişman olduysa ben gideceğim bu defa ciddiyim annemlere de gitmeyecem beni kandırmana izin vermeyecem bıktım falan de öyle dene yani alismissa biraz zorda şimdi çok üzüldüm yani bilmiyorum
(337 puan) tarafından
Tamam kuzum tsk ederim. Insallah düzelir düzelmezse bir yuva daha yıkılacak
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yalana alışmış o
(337 puan) tarafından
Aynen öyle en nefret ettiğim şey yalan bunaltti benu bu kadar borcun içinde kadin başımla mücadele ediyorum tüm altinlarim birikmiş param hep gtti adam akıllanmıyor benden para saklıyor yaptıklarımın hatrida yok hiç
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Valla bu durum cidden can sıkıcı ya. İlişkide yalan para saklama sorumsuzluk bunlar da en az aldatma şiddet kadar yıpratıcı ve kötü. Gitmesen bile gitmekle tehdit et dicem ama adam gittiğin halde akıllanmamış yani… En iyisi sen elinde kalan altın kuruş neyin varsa sakla. İsterse asla verme. Yüz de verme fazla. Yemeğini önüne koyuyosan koy çekil köşene muhatap olma. Başka nasıl terbiye olur bu huyları bilemedim
(337 puan) tarafından
Hiç bir şeyim kalmadı canım hepsini sattı dediğin gibi yapacam inşalalh düzelir düzelmezse bir yuva daha yıkılacak
0 oy
tarafından
Tedavi olsun yalan söylemek bir hastalık bence 
(337 puan) tarafından
Ona kalsa tedavi olması gereken benmisim çok uzatiyormusum
tarafından
Doğrudur kabul de etmezler
0 oy
tarafından
Tek diyeceğim alışmış kudurmuştan beterdir ya kapıya koyup gemileri yakacaksin yada boyle kabullenip devam edeceksin Allah yardımcın olsun
(337 puan) tarafından
Bu şekilde kabul edemem ben canım zehre güvenim kalmadı az kaldı yuva yıkılacak çok sinirliyim düzeldi düzeldi düzelmedi bur yuva daha yıkılacak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 486 göst.
0 oy
29 cevap 874 göst.
0 oy
11 cevap 550 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 373 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde Erra (100 puan) tarafından soruldu

379,498 soru