0 oy
550 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Arkadaşlar hepimizin yorumlarını tek tek okudum o kadar güzel yazmissiniz ki sanki beni tanıyor gibi gerçekten çok teşekkür ederim öncelikle belirtmek istediğim şeyler var tabiki arkadaş yüzünden yuva yıkılmaz ama şimdi söyle söylim biz evlenmeden öncede görüşüyordu şimdide görüşüyor ama artık gözüme batıyor ilk evlendigim zamanda onların oturduğu yerde oturuyorduk her gün görüşüyorlardi ama çalıştığım için ve birazda cahillik olduğu için ses etmiyordum ve yeni evime taşındık taşınali  sürekli oraya gider görüşür asıl unutamadığım bi olay var hala onun izlerini taşıyorum o kadar etkilendim kii bundan 3 4 sene önceydi bu onlarla balıkesire gitmiş tarihi bi yer neyse haberim yok tabi bi gün galerisini karıştırırken gördüm gerçekten yıkımdım yani Daha öncede onlardan biriyle türkü bara gitmiş hala bunları unutamıyorum üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen yani işin asli her türlü gizli işi bunlarla çeviriyor evet arkadaş yüzünden yuva yıkılmaz ama en son raddeye geldim onlar için kardeşim demesi flan zoruma gidiyor artık benimki başka birşey dönüştü sizin eşleriniz şehir değiştiriyor mu habersiz bu süreçte kendimi yıprattım ağladım hırpaladım anksiyetem var o tutuyor uykuya dalamıyorm kendime yapıyorm ne yaparsam ama karşılıklı adam akıllı konuşamıyoruz sadece ben konuşuyorum ama bna kalkipta sen bna karışamazsın istediğim zaman görüşürm diyor şimdi bende yoruldum tükendim artık eğer deseydiki hayatım tamam bundan sonra dikkat edicem deseydi belki bi nebze düzelirdi aramızdı ama yok adam bunu bna ömür boyu yasaticak biliyorm ona kalsa huzursuzluk çıkaran benim isterse 12 de isterse 1 de gelirmis bizi neler bekliyor bilmiyorum.. ben onlardan vazgeçmem diyor gerçekten artik bende tükendim 2 evladım var çok severek evlendim oda öyle ama sevgi yetmiyor bazen fedakarlık gerekiyor aslında ondan ne duymak istediğimi bile bilmiyorum Emziriyorum piskiyatriste gitmek istiyorum ama ilaç kullanamam evladıma kiyamam bagzi arkadslar arkads yüzünden yuvamı yıkılır diyor da lutfen eski postlarımı bir daha okusunlar .. 6 yillik evliyim artık tartışacak gücüm kalmadı eşim zaten sessiz sakin bi insan ama gizli iş çevirmesi beni deli ediyor en büyük sorunumuz iletişimsizlik ve çocuklardan dolayı çok bunaldim bi çoğumuz bunaldi zaten ama isler bu raddeye geldi yani ben demiyorum tamamen bağını kes ama bi hafta onlarla görüşürsen bi hafta benimle ol her çağrdiklarinda gitme ama yok diyor ben giderim şimdi ben ne yapim arkadaşlar artık tartışamam cidden yoruldum kalbim kırık gönlüm yorgun hakkınız helal edin..

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
O arkadaşları karı diye alır koynuna evlat diye başar bağrına artık illaki tek celsede boşanacak değilsin ama göz dağı vermek şart koy kapıya haydi arkadaşlarına naş de arkadaşları batsın b.k var 
(886 puan) tarafından
Sanki tanışıyoruz sizinle ya o kadar iyi anlatmışsınız kii
tarafından
") tansimiyoruz ama emin ol canım evli 10 kadından 5 i arkadaştan geri kalani da aileden çekiyor kadın kadının halinden anlar sıkma canını olur boyu böyle elbette ki gitmez ama dediğim gibi her şeye eyvallah etmediğini edemeyeceğini anlaması lazım ortada iki tane evlat var onlarla yuva dağıtması çok çok zor ben sana illaki boşan diye zaten diyemem ama bi silkele kendine gelsin
-Reklam-
0 oy
(10,877 puan) tarafından

Haklısın canım seni anlıyabiliyorum. Anlatmak istedigi nokta bu bardagın son damlası duvarın yıkılıs anı haklısın. Peki direk arkadaslar la konusma gibi bir sansın var mı? Yani direk telde yada alıp karsına senin yada sizin yuzunden yuvam yıkılıyor ıstemiyor um görüşmenizi bir daha görüşürken cagırır san ararsan mahkemede senin adını verecegim ve tazminat davası acacagım sana filan desen o arkadasa en azından bir kere daha saglam kavga edersiniz ama o arkadası cagırma dogo için zamanla düzelecektir. Ayrılmaktan da kararlıysan o arkadaslari isin isim mahkemeye söyle 

(886 puan) tarafından
Soyliycem zaten ama bi kere esim adına konuştum dedim neden. Bu kadar arıyorsunuz diye istemiyorsan aramayız dediler o kadar ama eşimle ettiğim kavganın haddi hesabı yok ya sorunun çoğu ve hatası eşimde bu görüşmek istemse onlar zorla ararmi gerçekten..o gitmek istiyor konuşmak istiyor onlarda arıyorlar yani suçun yüzde 60 şi eşimde canım
(10,877 puan) tarafından
Kesinlikle oyle ama arkadaslar onun eşini manipüle ettiğini dusunundum ben kuzum cunku ben bir erkek muhabbeti duydum adam biraz gec grlmiş noldu yenge mi yollandı diyip güldüler adama arkadaslar da oyle insanlar olabilir ama karısı istemediği halde görüşen eşinde suc
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Boşanmak değilde bi ara birbirinizden uzak kalsanız belki daha iyi anlar seni yada hiç umursamasan
(886 puan) tarafından
Mücadele etmekten o kadar yoruldumki artık sadece susuyorum
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Bence iyi düşün canim cocuklarin var

(886 puan) tarafından
Zaten evlatlarima kıyamıyorum ben onada soyledim çocuklar büyüyünce gidersin diyor
0 oy
tarafından
Sana şunu söyliyim sakin ol dua et bir gün illa ki anlayacak aynılarını yaşadım arkadaşlarıyla gezer işim var derdi bi pazar günü evde ben sıkılıyorum hadi çıkalım derdim yorgunum derdi arkadaşları arardu işim var deyip evden çıkardı bi gün galerisini karıştırırken gördüm bana işim var dediği pazar arkadaşlarıyla pikniğe gitmiş ben evde sıkılırken daha benim bilmediğim nerelere gitti kimbilir sürekli kızıyodum bıktım diye ama hepsinden darbe yedi şimdi hiç biriyle görüşmüyo. Ben de senin gibi boşanmaya düşünüyodum madem arkadaşları var bana gerek yok diyodum ama duanın açamayacağı kapı yok canım 
(886 puan) tarafından
Inan ediyorm canım inan zaten unutamadğm şeyler bunlar hazmedemiyorum
tarafından
Haklısın canım ne diyim ki? Benim eşim de aynıydı önceden hiç haber vermezdi ama şimdi en azından şehir değiştirirken haber veriyo
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Burda kim ne dese boş, en iyi sen bilirsin yaşadıklarını 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ne demek bana karışamazsın sen kapıdaki yabancı bir insan misin ?
(886 puan) tarafından
Işte beni en çok yoran şeylerde bunlar
0 oy
tarafından
Bu ne ya resmen onları hayatının içine almış. Bi erkek için ailesi nr kadar önemli ise onun için o arkadaşları da önemli ve bildiğin aile gibiler anladığım kadarıyla onlarla. Katlanilacak şey değil. Bi erkek  karısı can yoldaşi için herkesten vazgeçeblmeli. Ondan daha değerli biri olacaksa o da sadece evladı olmalı. Arkadaşımis.. kızdan arkadaş olmaz erkeğe. üstelik haram olan yerde huzur olmaz. Boşan deyip hayatını yönlendirmek istemem ama bu gidişle o keyfine bakacak sende kendini yeyip duracaksın olan sana olacak yazık ya. Kendini düşün mutlu olmak en çok senin hakkın
(886 puan) tarafından
Canım saolasin erkek arkadaşları kız değil ama ona kalsa sorun yok aramizda arkadaş da bulunmaz miss öyle diyor kendisi sorunu çıkaran benmişm ama ona karisamaz mışimda
tarafından
Ay canım ben kız sandım ya o yüzden büyük tepki gösterdim.  Erkekler özgür olmak isterler kendilerine pek müdahale edilmelerini istemezler benim eşimde öyle istemediğim bi yere gideceği zaman ne kadar hayır desemde güya gönlümü yapmaya çalışarak illa o yere gider ama ben istemediğim halde. Dedigimi yapmaz ama. O zaman anlaşmaya çalış eşinle kuzum yanlış yere gitmiyosa bırak erkekse arkadaşlarıyla takılsın başka yanlısı olacağına. Gerçi ben böyle diyorum ama sen yaşadığın sıkıntıyı daha iyi bilirsin. Rabbim kolaylık versin canım içini ferahlatsin
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Anliyorum tabi söyle yap bosanmaktan once goz dağı ver  annene felan bir yere git bir ay iki ay uzak kalin o sure icindeki hal ve hareketleri belli eder zaten ilgilenmedyse yine eskisi gibiyse  bosanma davasini acarsin 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Esinin yaotigi kwisnlikle kabul edilebilir bir sey degil o arkadaslri o zaman herturlu yola sokar esini sendne habersiz sehir degistirmek nedir sende guven birakmamiski esin sonuna kadar haklisin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 373 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde Erra (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 979 göst.
0 oy
5 cevap 410 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 306 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde Semrauytery (133 puan) tarafından soruldu